Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Karácsonykor egyedül fórum

Karácsonykor egyedül (beszélgetős fórum)


1 2
12. globus (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2022. nov. 14. 08:31

Nálunk is hasonló, 4 férfi és egy 80 éves beteg. Ki más csinálna karácsonyt?

Pár éve felvettem a jó szokást, csak a diétásakat főzöm-sütóm, amit boltban nem tudok megvenni. Minden más félkész, előre megvett fagyasztott. Ezeket egy hónappal korábban kezdem beszerezni. Akinek nem tetszik, lehet elsétálni máshová. Örúljenek, hogy munka mellett ennyi van...🤣 Nekem is ünnep van, hát nem?

11. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - CsakEgyNegyvenes)
2022. nov. 14. 08:00

A karácsony a szeretet ünnepe.

Volt, van, lesz még további 363 napotok rá!

10. libikóka (válaszként erre: 1. - CsakEgyNegyvenes)
2022. nov. 14. 07:56

Nem tudom mennyire örülnél neki ha bármikor kapnál két nap szabadot,,amikor azt csinálsz amit akarsz.

Mert ha nem lenne jó akkor ,,ez sem lesz az. Viszont ha bármikor máskor tudsz örülni pár nap teljes szabadságnak akkor ezt is élvezd,,szép lakásban,,illatokkal jó filmekkel ,sétával,finom sütikkel ,teákkal.Nem vesztettél el senkit,,,mindenki jól fogja magát érezni ahol lesz,,legyen ez egy jó alap.

9. libikóka (válaszként erre: 4. - Papája)
2022. nov. 14. 07:45
Nem tudsz változtatni?
8. aszparagusz (válaszként erre: 1. - CsakEgyNegyvenes)
2022. nov. 14. 07:39

Pihenj, kapcsolódj ki, örülj annak, hogy nem kell mindenkinek megfelelned.

Ne úgy gondolj rá, hogy "át kell vészelni".

7. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Papája)
2022. nov. 14. 07:38

Miért csinálod, ha ennyire fárasztó?

Mi már beszüntettük az ajándékozást, csak a gyerekek kapnak.

Vendéglátás helyett menjetek ti vendégségbe. Vagy redukáld le max. egy ebédre.

6. Soufflet (válaszként erre: 5. - Soufflet)
2022. nov. 13. 19:19
Dolgozok
5. Soufflet (válaszként erre: 1. - CsakEgyNegyvenes)
2022. nov. 13. 19:18
Dolgok orrverzesig. Talan atjon egy kollegaim, akinek messze a csaladja, es nem jelent neki semmit a karacsony.
4. papája (válaszként erre: 1. - CsakEgyNegyvenes)
2022. nov. 13. 19:03

Régen nagyon szerettem a karácsonyt, már szeptemberben készültem rá. Most viszont törölném a naptárból. Rengeteg munka, takarítás, sütés, főzés, vendéglátás napokig itt alvással. Ajándékozásról nem is beszélve. Belefáradtam, elegem van. Már csak nyugalomra vágyom.


Szerintem, hogy így alakult nálad ne szomorkodj. Pihenj, olvass, tévézz. Ez most ilyen magányos lesz és NYUGODT. Kívánom, hogy a többi karácsony a kedved szerint alakuljon.

2022. nov. 13. 18:51
Nehéz mit mondani, mert én nem vagyok egy nagy karácsonyos, fám se lenne ha nem lenne gyerek, mi a mamámnál leszünk. De Enissával értek egyet, tartsátok meg hamarabb, és próbáld meg elfoglalni magad, vagy ha megteheted utazz el wellnesselni vkivel
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - CsakEgyNegyvenes)
2022. nov. 13. 17:23

Szerintem tartsátok meg előtte az ünnepet, amikor karácsony lesz nézz jó filmeket, olvass, egyél ami jól esik, esetleg hívj meg magadhoz egy szintén magányos ismerőst, ha könnyebb lenne úgy.

Karácsonykor gondolj arra, nem az adja az összetartozást, hogy együtt legyen ezen a napon a család, hanem az egész év minősége, örülj, hogy a gyerekeid jól érzik magukat. A net biztos lehetőség lesz és tudsz is velük beszélni.

2022. nov. 13. 17:04
Sziasztok! Idén először egyedül töltöm a karácsonyt 24-25. 46 éves vagyok, nem zárkózott, de ez most így alakult. Nem nagyon szeretem ezt az ünnepet, de nem tudok úgy tenni mintha nem érintene meg. A gyermekeim nagyok, külföldön lesznek, a legkisebb idén az édesapjával. (ez az első év így, eddig mindig velem volt 24-25) Esetleg ha más is ilyen cipőben jár, ti hogy "vészelitek" át?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook