Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Karácsonyi, télapós és szilveszteri sms-ek, versek, üdvözletek, idézetek fórum

Karácsonyi, télapós és szilveszteri sms-ek, versek, üdvözletek, idézetek (beszélgetős fórum)

2007. okt. 25. 10:51

Mikor kigyúlnak a fények,pajkos tündérek zenélnek.

Huncut mosollyal 1 rádkacsint,kicsi kendőből csillámot hint.

Így adják át az üzenetet:Kellemes Ünnepeket Néked!

152. tinendo (válaszként erre: 151. - DOMA)
2007. szept. 21. 08:29
Oksi. :)
151. DOMA
2007. szept. 21. 08:19
nekem is volt egy csomó , de most látom, hogy igen jó helyre tettem el őket, sajna nem találom. Ha meglesz, írok egypárat.
2007. aug. 28. 22:14
Nekem jól esik, ha ismerősök szépeket kívánnak.
2007. máj. 17. 15:47
Nekem is van legalább 1000 db versem de csak 4 soros egy időbe én is gyüjtöttem!Most is gyüjtöm de ha van valakinek valami uj szivesen várom az üzijét! Köszönöm!
148. tinendo (válaszként erre: 147. - 9a2354601b)
2007. ápr. 20. 06:30
:D
2007. ápr. 19. 21:25

Szerinte gáz ilyeneket küldözgetni. Van aki még nem jött rá, hogy a mobilszolgáltatók találták ki???

hihi

146. tinendo
2007. ápr. 7. 21:31

Karácsonyi SMS-ek


Csillagszóró szórja fényét, kíván melegséget, békét. Angyalka száll házad felett,hogy átadjon egy üzenetet: BOLDOG ÜNNEPEKET!


Áldás szálljon házatokra, meghitt béke lengje be, boldogságnak légy forrása, szóljon errõl Szenteste!


Ez lenni kici kinaji ujevi szmsz, lenni olco nem draga, mégisz mutatni, hogy van gondolasz rád. Kivani neked jo ujévet, meg kiccaladod récire öröm, boldogsag.


A beiglit told egy kicsit félre, olvasd el az sms-t végre, közben gondolj csupán a szépre! Ragyogjon Rád is a szeretet fénye, melegítsen és emeljen fel az égbe!


Épp most küldtem egy angyalt, hogy vigyázzon Rád, de visszajött és azt mondta, hogy nem tud, mert az angyaloknak nem kell vigyázniuk egymásra! Boldog ünnepet!


Ölelésbol és mézbol sohasem elég - gondolkozott micimackó. Karácsonykor pedig mindkettobol duplán jár. Boldog Karácsonyt!


Erdõ szélén ezüst fenyõ, havas ággal büszkélkedõ, õz és nyuszi arra járnak tekintetük megcsodálja. Képzeld el hogy ott állok és BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!


Szellemes Karácsonyt! Elemes zseblámpát, világító matracot, bort, búzát, békességet, porszívót meg turmixgépet, tulevelu lóherét és Békés Boldog Szentestét!


Évente egyszer, egy csodás téli éjjel, buvös, titkos álmok suhannak a szélben! Mindenki házába boldogság költözik. Szívünk örömmel megtelik! Boldog Karácsonyt!


Késoi szán fut, csillog a friss hó, jégrögös úton villog a patkó. Cinke szemérol foszlik az álom, csenget egy csengo, itt a karácsony!


Karácsonyi SMS-ek


Nincs szebb ünnep, szerte-e világon, mint a havas , csillogó Karácsony! Otthonokban terített asztalok, mosolyognak rájuk mennybéli angyalok! BOLDOG KARÁCSONYT!


Békés, kellemes, beiglivel célbadobós, ajándékra rávetodos, csillagszóróval ijesztgetos, halászlében pancsolós Karácsonyt! Szerintem...


A hó alat alszanak a házak, az egész világ csupa varázslat. S mint valami tündérálom, jön el hozzánk Szentkarácsony. Békés ünnepeket kívánok!


Nincs édesebb ünnep e világon, mint a havas csillogó Karácsony.Édes otthonokban terített asztalok, mosolyognak rájuk mennybéli angyalok.BOLDOG KARÁCSONYT!


Mielõtt lefekszel,tárd ki az ablakod, elküldtem hozzád az én angyalom, egy pillanatra kérlek figyelj reá, mert a nevemben boldog ünnepet kíván!


Hópihécske száll az égen, kis csengettyu szólal szépen.Az angyalok ma táncra kelnek,gyertyafénynél énekelnek, mosolyogva mondják néked:Békés Boldog Ünnepeket!


Kívánom, hogy a Karácsony öröme Veled legyen egész évben, úgy mint a tûlevelek a szonyegben. Boldog Karácsonyt!


Három napja díszítek, csípje meg a kánya! Majdnem belefulladtam a kiömlõ gyantába! Nagyzolni akartam, de látom rosszul tettem, hogy luc helyett az idén mammutfenyot vettem! :)


Kiskarácsony, nagykarácsony, angyal csókja rátok szálljon. hozzon nektek minden jót, ne csak almát, mogyorót. Boldogságot, békességet, szép jövot, melegséget. Békés Karácsonyt kívánva neked!


Békességet boldogságot csengoszót és gyertyalángot ajándékot szeretetet s mindent mai fontos neked ajtód elé fehér bársonyt így kívánok én neked szép és boldog Karácsonyt!

145. tinendo
2007. ápr. 7. 21:30

Szilveszterre:

A szilveszteri kismalac puszilja az orrodat, és hozzon az új esztendoben szerencsét sokat! B.Ú.É.K.


... na és mit kívánhatnék neked jövore? Kimondhatatlanul szeretetes, nagy halom pénzes, oltári mázlisos, és kívánság teljesítos BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK ... szerintem ...


Bort, búzát, békességet, sötétségben fényességet!

Új esztendõ újat hozzon, régi jótól meg ne fosszon.

Ki barát volt, az maradjon,-

ki elindult, az haladjon.


Szilveszterkor az optimista azért várja az éjfélt, hogy az új év elkezdodjön. A pesszimista pedig azért, hogy az óév elmúljon.


Képeslapra nem volt idõm, hozzád mennék, de nincs cipõm. Szánkón csúsznék, ha hó esne, de maradjunk az sms-be! B.U.É.K!


Ha annyira részeg lennél, hogy nem tudnád milyen ünnep van, akkor segítek: ha egy angyal ül a szádon, ha durran a petárda és a pezsgosüveg, a malac némán fekszik, akkor SZILVESZTER VAN! És ha ez mind ma történik veled, akkor Boldog Új Évet!


Mielõtt lefekszel, tárd ki az ablakod,

elküldtem Hozzád az én angyalom.

Egy pillanatra kérlek figyelj reá,

mert a nevemben BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁN.


Kívánok Nektek 12 hónap egészséget, 52 hét szerencsét, 365 nap nyugalmat, 8760 óra szerelmet, 525600 boldog percet! B.Ú.É.K.!


Itt van a szilveszter vége az évnek, kell a zsíros kocsonya, vörösbor a bélnek. Hopp, ott egy kismalac, rálép egy kekszre, Vegyél rá valakit az orális sexre.!! BUÉK


Csillognak az ünnepi fények, lelassul a rohanó élet, melegszik a családi fészek. Kívánok Néktek sok szépet, sikeres, boldog új évet!



Ünnepeljük az Óévet, ezért nem igazán emlékszem, kívántam-e már Sok Boldog Új Évet. Ha igen, bocsi - és megyek tovább bulizni! :)


Langy esoben, tömör ködben, holt részegen mély gödörben, Szilveszternek nehéz napján, 4kézláb az árokpartján átölelem a Világot. Boldog új évet kívánok!


Szilveszter éjjelén válassz egy csillagot, ha bármi bánt, neki elmondhatod! Meggyógyítja szívedet, lelkedet. Kívánom: tegye szebbé a következo évedet! BUÉK


Lélekemelõ, mindazonáltal kalória-túltengésben is gazdag Karácsonyi Ünnepeket, valamint derulátó Szilveszteri sóhajtást és elképesztoen mázlista Új Évet kívánok!


Részeg vagyok, bezabáltam. Rosszul lettem, ki is hánytam. De mielott újra hányok: Boldog új évet kívánok!


Bu...Bu...Bu...Buborék! Majdnem...Bu...Bu...BUÉK!


Ha a seggedet konfetti borítja, ha a farkadon citromszelet lóg és ha a zacskódon sültzsír csorog, akkor berugtál és az újévi malacot dugod! B.U.É.K


Üres a hordó, repül a korsó mindenki fekszik az alkoholtol, micsoda álmok és még milyen lányok! Én azért is BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK !


BÚÉK!!! ...és az év végén, mikor 365 gumit elhasználtunk, majd beolvasztottuk és abroncsot formáztunk belõle, boldogan ráírhatjuk, hogy "GOOD YEAR"!!! BUUUÉK!!!


Szilveszter éjjelén válasz egy csillagot,ha bármi bánt,neki elmondhatod! Meggyógyítja szívedet,lelkedet,kívánom tegye szebbé 2006-os évedet!B.U.É.K.



Sok locsolót! Ja... Boldog újévet.


Végy álarcot, tarka-barkát, húzzad meg a malac farkát. Kívánok minden jót, szépet, szerencsés Boldog Új Évet!


A szesz hatalmas istene gyújtson világosságot elborult torz agyunkban, és az alkohol fényeskedjék tévútra futott alantas életünk csillagösvényén. BUÉK

144. tinendo
2007. márc. 20. 10:08

Ez újév reggelén minden jót kívánok

Ahová csak nézel, nyíljanak virágok!

Még a hó felett is virág nyiladozzon,

Dalosmadár zengjen minden rózsabokron!

Minden szép, minden jó legyen mindig bőven,

Szálljon áldás rátok ebben az új évben!

143. tinendo
2007. márc. 20. 10:08

Adjék Isten minden jót,

öt-hat tyúkot, jó tojót!

Hízott disznót, sok hurkát,

tele pincét, kamarát,

sonkát, kolbászt, szalonnát,

gond ne bántsa a gazdát!

Adjék Isten szép vetést,

rengő-ringó jó termést,

békesség és szeretet

töltse meg a szívetek

ebben az új évben!

142. tinendo
2007. márc. 20. 10:07

Karácsony nyolcadik napja van,

köszönt és minden jót kíván

nyolc nyúl a vadász oldalán,

hét hattyú, tolla tiszta hó,

hat tyúkanyó,

öt szélkakaska,

négy nyafka macska,

három veréb-zenész,

két gerle és

egy csíz a csupasz körtefán.

141. tinendo
2007. márc. 20. 10:07

Napfény felnyitja szemednek világát,

gondolj majd arra, ma este mi vár rád?

Bor, pezsgő, s megannyi jó falat,

azt kívánom érezd ma jól magad!

B.Ú.É.K!

140. tinendo
2007. márc. 20. 10:06

Virradjon Rád szép nap,

köszöntsön Rád jó év,

kedves hajlékodba

költözzön a jólét.


Lelkedben boldogság,

szívedben béke,

Ezt kívánom

az új évre!

139. tinendo
2007. márc. 20. 10:06

Csillognak az ünnepi fények, lelassul a rohanó élet,

melegszik a családi fészek.

Kívánok Néktek sok szépet, sikeres, boldog új évet!

138. tinendo
2007. márc. 20. 10:06

Mielőtt lefekszel, tárd ki az ablakod,

elküldtem Hozzád az én angyalom.

Egy pillanatra kérlek figyelj reá,

mert a nevemben BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁN.

137. tinendo
2007. márc. 20. 10:06

Békesség, boldogság áldása reátok,

hogy az óévet jól zárjátok.

De emeljétek poharatokat és kiáltsátok: BÚÉK,

hogy szebb és jobb legyen az új év!

136. tinendo
2007. márc. 20. 10:06

Örömöd sok legyen, bánatod semmi,

segítsen az Isten bodognak lenni.

Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek,-

én így kívánok Neked Boldog Új Évet!

135. tinendo
2007. márc. 20. 10:06

Múlik a nap, s múlik az év,-

ami rossz volt, elmúlt már rég.

Holnap egy új évre ébredsz,

s ehhez kívánok Neked nagyon sok szépet!

BÚÉK!

134. tinendo
2007. márc. 20. 10:05

Gondolj az elmúlt,12 hónapra,

Minden gondod múljon el holnapra,

Nemsokára vége lesz az utolsó éjjnek,

Kívánok Neked:Boldog Új Évet!

133. tinendo
2007. márc. 20. 10:05

"Új év, új élet.

Új érv, új mérleg.

Lerázni a régi gondot,

Amit az ember elrontott."

132. tinendo
2007. márc. 20. 10:05

Szilveszternek éjszakáján

Azt kívánom néked

Kísérje életed

Öröm, szeretet és béke.

131. tinendo
2007. márc. 20. 10:05

Áldást hozzon az új esztendő

Hálát kapjon az Ó

Ezt adja meg mindenkinek

A Mindenható.

130. tinendo
2007. márc. 20. 10:05

Tompul már a csillagszóró fénye

Búcsúzik az Ó esztendő, jár az idő gépe.

Hallkan cseng a csengő, elnémul a hangja

Mert itt van már a szilveszternek napja

129. tinendo
2007. márc. 20. 10:05

Konfettik hullanak, mulat a Föld népe

Jókedvűen akarják zárni az Ó évet.

Trombiták hangja hasítja a csendet

Így köszöntik éjjel az újszülött évet.

128. tinendo
2007. márc. 20. 10:04

Szilveszternek éjszakáján

Sok a részeg hajnal táján

Elfelednek bút, örömet, bánatot,

Mert kergetik az újévi malacot.

El is kaptak végre egyet,

S boldog új évrt kívánnak néked!

127. tinendo
2007. márc. 20. 10:04

Itt az Újév, új jót hozzon,

Régi jónktól meg ne fosszon.

Hogyha új jót nem is hozhat,

Vigye el a régi rosszat!

126. tinendo
2007. márc. 20. 10:04

Adjon Isten minden jót,

Vegye el mind a nem jót!

Mitől félünk mentsen meg,

Amit várunk legyen meg

Ez ÚJ ESZTENDŐBEN!

125. tinendo
2007. márc. 20. 10:04

Örömötök sok, bánatotok semmi.

Segítsen az Isten boldognak lenni!

Legyetek mindig vidámak,

Örüljetek minden szépnek,

Én így kívánok nektek

BOLDOG ÚJ ÉVET!

124. tinendo
2007. márc. 20. 10:04

Eldöcögött már az ó-év szekere,

Ez a szekér sok-sok gonddal volt tele.

Pusztuljon hát nyikorogva-zörögve,

Búját-baját felejtsük el örökre.


Asztalunkon mindig legyen friss kenyér,

Jó anyámnak mosoly legyen két szemén.

S a Jó Isten, kit félünk és imádunk,

Áldja meg két szent kezével családunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook