Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kaptam egy Sanusy SN-2901 számú tea- és kávéfőzőt, és nincs leírásom hozzá. Tudja valaki, hogy hogyan kell használni? fórum

Kaptam egy Sanusy SN-2901 számú tea- és kávéfőzőt, és nincs leírásom hozzá. Tudja valaki, hogy hogyan kell használni? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 17. 14:21
Köszi az infókat! :) Az enyém 800W-os, már ki is próbáltam, volt benne saját szűrő, amíg az jól működik, nem is kell papír bele. Igen, viszonylag laza kávét főz, de nem baj, legalább nem állok fejre tőle :)
4. access (válaszként erre: 1. - Hidewatch)
2011. jan. 17. 08:15
Valószínűleg azért, mert olyan gyártmány. Amúgy vagy 650 Watt vagy 800 Watt a fogyasztása. Első sorban Tea főzésre alkalmas. Kávét is lehet, de az akkor elég gyenge lesz. Filtert kell hozzá venni, azzal használni. Viszont mivel papír filter, így elég sok szükséges hozzá.
2011. jan. 17. 08:11
De, próbáltam, de ez egy gagyi cucc, és csak valami orosz oldalak jönnek ki :D
2011. jan. 17. 08:07
Nem próbáltad a google-ba beírni a típust,és hogy használati utasítás?Ha van valószínű kiadja!
2011. jan. 17. 08:03
Kaptam egy Sanusy SN-2901 számú tea- és kávéfőzőt, és nincs leírásom hozzá. Tudja valaki, hogy hogyan kell használni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook