Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolattartás szeretői viszonyban fórum

Kapcsolattartás szeretői viszonyban (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. Kacsahercegno (válaszként erre: 10. - Oxygeen)
2021. dec. 29. 13:29
Igen, ebből van a legtöbb baj, hogy mindketten belemennek egy ilyen féloldalas valamibe, ami eleve halálra van ítélve, mert nem egyeznek az igények.
12. oxygeen (válaszként erre: 8. - Kacsahercegno)
2021. dec. 29. 13:27
:D Ez jóóóó.
11. oxygeen (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2021. dec. 29. 13:26
Egy szerelmes nő megoldja hogy a pasi ne ússza meg simán. Be fog kavarni a pasi családjába is rendesen. Nehogy már neki jobb legyen címszó alapján.
10. oxygeen (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2021. dec. 29. 13:24
Az érzelmekből csak bonyodalom származik. A legtöbb ember a szíve felé húz. Ha jobban szereti a szeretőt mint a családját, akkor semmi nem állítja meg, és tönkre tesz mindent. Ez a különbség a nők, és pasik között. A pasiknak kell egy nő akikkel tud szexelni, mert az asszonynak fáj a feje otthon. A nők meg nem kapnak elég figyelmet a férjtől mert máson agyal, és kalandot keresnek. Aztán meg meglepődik amikor a szerető inkább a családot válassza, nem az új játékszert, a nő meg robbant.
9. Kacsahercegno (válaszként erre: 7. - Oxygeen)
2021. dec. 29. 13:21
Mindkettőt szerintem nem, max. a sajátját, a pasi az elmondottak alapján megvan így.
2021. dec. 29. 13:20
Teljesen egyértelmű, hogy csak a szexről szól, eleve nem értem, hogy ahol 3-4 hetente egy kefélésre találkoznak, miről lehet beszélgetni? Mizujs a családdal? 🙄
7. oxygeen (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 13:18
Ebből nem fog semmi jó kisülni. Ha már most agyalsz ilyeneken, mert nem elég alkalmanként eltűnni egy órára, akkor előbb utóbb robbantani fogod mind kettő családot. Szerintem ezen kellene elgondolkodnod, hogy megéri-e.
6. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 13:17
Az én véleményem is az, hogy általánosságban beszélve, a nők érzékenyebbek a másik reagálására. De szeretőknek szeretni kell egymást.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2021. dec. 29. 13:12
Mindketten házasok vagyunk, megbeszéltük több ebből nem lehet. Nőkènt èn néha bekavarodom, hogy talán többet is érzek, mikor mennyire sikerül érzelmesre a találkozó, vagy hogy mi a beszélgetés tèmàja.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 13:11
Nem kell kommunikálni. Elég lefixálni a következő kamaty időpontját. Beszélgetni otthon is lehet.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 13:03
Miért nevezed szeretőnek, ha nincs szerelem?
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 13:01
Ahány ház annyi szokás. Nekem 2 van, az egyik 2-naponta, a másik pedig naponta 5x-6x. Gondolom nem segítettem.
2021. dec. 29. 12:55

Üdvözlök mindenkit!

Szerintetek a szeretők között milyen gyakori a kommunikàció, 3 hetes, 1 havi találkozások mellett, ha nincs szerelem?

Van akik szinte csak a randit beszélik meg, közte meg semmit? Ha a nő igènyelnè többször, az már túlzott kötődès lehet, ami zavarhatja a pasit? Vagy a pasit totàl nem érdekli a nő, csak szexre kell és ennyi? Pasi ír, ha a nő keresi, fordítva ritkán.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook