Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolattartás az exszel? fórum

Kapcsolattartás az exszel? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 1. 18:25
Én azt gondolom , hogy ami el akar múlni az el is múlik, nem érdemes ezen rágódni, amennyiben te úgy érzed, hogy szívesen beszélsz vele, és fordítva, addig miért ne beszélnél... Ha eljön az ideje úgyis eltávolodtok egymástól, már nem lesz miről beszélni, már más lesz a fontos...
12. Bcicus
2011. aug. 1. 18:25
Miért ne lenna, ha jó viszonyban válttok el, ez teljesen természetes.
2011. aug. 1. 18:25

Két kivétellel minden exemmel tartom a kapcsolatot. Jó fejek, ezért is választottam őket anno :) - az más kérdés, hogy nem működött a kapcsolat. De jó fejnek tartom őket, és kulturáltan váltunk szét, nem maradt tüske.


Szakítás után 1-2 héttel viszont furcsának találom, hogy keres.


Nem lehet, hogy újra akarja kezdeni? Nekem volt ilyen, de anno nem esett le, hogy ezért keres, ezért nem tűnik el messzire. Kb 2 évvel később mondta el, hogy akkor ő azért keresett, meg hívogatott, mert megbánta... De én nem vettem észre :))))))

2011. aug. 1. 18:25
ha szakítás után az egyik fél tartani akarja a kapcsolatot, az azt jelenti - szerintem- h még akar vmit.
9. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Sweetcat)
2011. aug. 1. 18:24
Szerintem van. Ezt bizonyítja az elmúlt 12 év tapasztalata. Jó barátom lett az exem.
2011. aug. 1. 18:24
Ja, ja. Sejtem, h mindenki az írja, hogy nincs értelme, szerintem sincs. De érdekel, ki hogy élte, éli meg ezeket a dolgokat :)
2011. aug. 1. 18:24
nem érzem hiányát és nem látom értelmét
2011. aug. 1. 18:23
Én úgy szakítottam, hogy kierőszakolta kb, hogy telefonon elmondjam mért akarom hogy bejöjjön a városba. Hát telefonon kellett megtennem. 2 hónapig nem láttam, de nem is beszéltem vele, max interneten keresztül, akkor is csak veszekedtem vele. Aztán 2 hónap múlva láttam újra, de akkor meg úgy voltunk, mintha életbe semmi nem lett volna... Nekem ilyen volt. Azóta is beszélünk, néha... De telefonon sosem. Vagy élő vagy net.
2011. aug. 1. 18:23
Ezt én sem tudom. De kíváncsi lennék más hogy élte ezt meg, ha volt ilyen helyzetben. Én nem keresem, eddig ő hívott. De minek, miért?
2011. aug. 1. 18:22
Igen de ennek sose lett jó vége nálam :( ....úgy hogy ha valami ex az maradjon is ex :)
2011. aug. 1. 18:21

Úgy is mindenki azt fogja írni,hogy nincs....

Nekem van,és mi tartjuk,és jó ez így,és pont!:)

2011. aug. 1. 18:21
Minek? Ha akkor nem voltál jó, akkor most mit akar?
2011. aug. 1. 18:19
Szerintetek van értelme kapcsolatot tartani az ex-el? 1 hónapja szakítottunk, de hetente, 2hetente felhív. Nektek volt már hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook