Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat érzelem nélkül fórum

Kapcsolat érzelem nélkül (beszélgetős fórum)


1 2
9. hpetra22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 11:19
Apám ilyen. Vannak ilyen emberek. Ha nem bírod, ne legyél vele.
8. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 11:00

Ahogy gondolod. Akkor semmi gond. Sok boldogságot!

(véleményem tartom ettől függetlenül)

7. vivo44 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 10:54

A nyitó hsz-ben azt írod nem lehet vele megbeszélni, mert férfi, mert csattan, majd válaszként másnak, azt hogy sokat beszélgettek, ezzel nincsen gond.

A normális kapcsolat egyik pillére a kommunikáció és azon belül az érzelmek érzések átbeszélése is, főleg, ha valami nem kellemes, nem jó.

Ha a te ilyen fajta hiányodat nem tudjátok megbeszélni, akkor itt maximum kiírni tudod magadból a bánatodat, de nem több. Mert egy nőnek sokkal nagyobb igénye van a fizikai kontaktra, mint a pasiknak. Ezt csak úgy lehet, ha megbeszélitek közösen.

Sok sikert!

6. csakelőre (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 10:49

A szex is érzelemmentes..


Szerintem nincs miről beszélni.



Viszlát!👎🖐

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2020. márc. 21. 10:38

Ennyire drasztikusnak nem látom a helyzetet,de köszi :)))

Leginkább tettekkel fejezi ki a szeretetét. Csak -bevallom- ezt néha nehéz észrevenni.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. márc. 21. 10:17
Rengeteget beszélgetünk, ezzel nincs gond. Ez az egy sarkalatos téma.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 10:02

Férfiből van, ez nem ok.

Nem tudom te mit tegyél, én elhagynám. Nem tudnék olyan emberrel élni, akivel nem lehet a problémákat megbeszélni.

2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 21. 10:01
Új pasit kell találni
2020. márc. 21. 09:51

A cím azért kicsit túlzó, de kíváncsi vagyok a véleményekre.


Majdnem egy éve vagyunk együtt a párommal. Reméltem, hogy ennyi idő elteltével már képes lesz az érzelmei kimutatására. Elég sok mindenen keresztül mentünk együtt és közel is kerültünk egymáshoz lelkileg. Viszont fizikailag semmilyen kontaktust nem akar velem. Se megpuszilni, se megcsókolni, átölelni vagy csak megsimogatni. Bevallom nincs sok tapasztalatom a kapcsolatok terén, mert előtte 15 évig voltam férjnél, de nekem ez akkor is fura. Ha én közelednék, akkor elhúzódik, morog vagy azt mondja ne most. Még a szex is mondhatnám érzelemmentes...ölelés meg csókok sem jellemzők. Alváskor nagyritkan átölel, illetve néha reggelente igényli, hogy én bújnak, simogassam, de ő viszont nem ad.

Persze férfiből van, erről nem tudok vele beszélni, mert csak felcsattan. Szerintetek mit tudok tenni, hogy változzon ez a helyzet?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook