Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kamionos feleségek fórum

Kamionos feleségek (beszélgetős fórum)


2018. jan. 6. 23:08

Sziasztok!!!

Remélem nem szűnt meg teljesen ez a topik:)?!

A párom is kamionozik már 5 éve.Gyönyörű család 2 gyerek,lakás 2 autó.Ma már természetesen számító hozadék a kis hitel.

Hol jól bírom a távollétét hol magam alatt vagyok az egésztől.

Jelenleg a 2-ik verzióba élem napjaimat így újév elején:)

Gondoltam talán ha újra éledne itt a topik és oly "sok időnk" mellett itt ki beszélhetnénk e életvitel előnyeit ill. hátrányait ,túlélési lehetőségek cseréje😁

Üdv.: Ami

12. epervirág (válaszként erre: 11. - Cirsztik)
2017. júl. 26. 13:46
Azért nem tökéletes a párom ahogy én sem,de szeretjük egymást.A mi szüleink már nyugdijasok.Egyáltalán nem lehetetlen igazábol én már megszoktam,de mindig nagyon hiányzik.Főleg pont ma egy hete ,hogy elment.Amugy meg a gyerek terén nagyon nehéz neki,hogy nem lehet minden nap a lányával.
11. Cirsztik (válaszként erre: 10. - Epervirág)
2017. júl. 26. 13:20

Akkor itt "csak" a "magànyt" kell megszokni. Pláne ha a mostani Párod foglalkozik Veletek rendesen! :) A Barátom Anyukája azt mondta erre nekem hogy ő már megszokta. A gyerekek ugye felnőttek a tesó már nincs otthon, a Párom ugye csak hétvégente van otthon de akkor se sokat, Apuka meg uniózik. Tehàt ő se sűrűn van otthon. :)

Viszont ha ő a tökéletes akkor meg kell szokni a helyzetet, ami nem könnyű de elég sokan járják ezt az utat tehát nem lehetetlen. :)

10. epervirág (válaszként erre: 9. - Cirsztik)
2017. júl. 26. 13:03
Az én szüleim a közelben laknak és apám sokat segit a gyerek terén.A párom szülei kb:20 kilométerre laknak.Szinte minden hétvégén náluk van.Szerencsére én már 10 éve nem lakok a szüleimmel.Van egy nagylányom is aki 13 éves ő a volt férjemtől van.Nekem a párom nagy segitség mikor itthon van és szeretjük egymást.A nagylányom apja viszont minden nap haza jött de sem velem sem a lányunkkal nem foglalkozott az nehezebb volt mint ez a helyzet.
2017. júl. 26. 12:06
Nálunk még nincs gyerek és nem is tervezünk egy ideig. :) Igen az úgy valóban nem egyszerű hogy kimarad a gyerekkorból. Neked sem lehet könnyű hogy a Te nyakadban van minden. Nagyszülők a közelben vannak? Az elég nagy segítség tud lenni. :) Én még egyelőre otthon lakok anyukámmal... de tervben van a költözés a Páromékhoz. Nekem ott nem igen vannak ismerőseim, csak a családja és az ismerettségi köre. :) Bevallom picit tartok tőle... De Vele tervezek ez pedig sajnos ezzel jár, de amíg az anyukája a közelben van nagy baj nem lehet. :D Hálisten elég jól kijövünk. :)
8. epervirág (válaszként erre: 7. - Cirsztik)
2017. júl. 25. 09:25
Az én párom is ebbe nőtt fel mert az apja is kamionozott a párom is vagy 20 éve csinálja már,de van egy 3 és fél éves kislányunk igy nagyon nehéz neki,hogy keveset lehet vele.
2017. júl. 23. 21:43
Az enyém szereti csinálni, el sem tudna mást képzelni... ebbe nőtt fel. :) Én hol így hol úgy... hetelős belföldes, előtte nemzetközi, néha jó lenne kicsit tőbbet vele lenni. :)
6. Muraja (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2017. júl. 23. 21:43

Ironizalsz ? vagy mi a ... , ezt valasztasom mivel nem minden masodik hetet szabad voltam ! anyagilag meg nagyon jol kijöttem es senki sem b..... egyedul mentem at az orszagokat. Mivel több orszag is utamba eset a valalat nagyon megbecsult , harom orszagban nem kellet neki a nyelvi problemakat oldani. Ukran - csech - magyar -szlovak ..

Uressen soha nem mentem vissza akkor jött a jotekonysagi fuvar , korhazi felszerelesek , rokant segitö keszletek etc. Igen ez volt egy ideig a foglalkozasom . Ha mast nem tapasztaltokal lettem gazdag es anyagi fuggetlenseg sem volt elhanyagolasra melto ... nagyon keves nö ezt tudja magarol mondani - I`m master of my life..

2017. júl. 23. 13:34
A párom egyre nehezebben birja ezt az életet mert sajnos tényleg keveset van itthon,de értünk teszi.Én nagyon becsülöm emiatt és büszke vagyok rá.
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Muraja)
2017. júl. 23. 12:36
Kamionos? Hát mi az, amihez te nem értesz? D
2017. júl. 23. 11:44
En " jartam " de töbnyire skandinavia utakot egy -par evig . Nagyon jo munka volt egy het munka egy het othon igy nem volt nagy ugy megoldani a gyerekekhez bentlakot. Itt nö letemre nem volt nagy dolog a kamion soffisz de mas volt pl. lengyelorszagban es szlovakiaban egeszen a ukran hatarig. Ott igazi uffonak vettek ezert aztan inkab itt fen valoltam el. Anno ez egy szabad es jo munka volt , ma nar sajnos a teknikai baromsagok rekesztik be. Szamomra maig meg GPSZ -eszt sem hasznalok nem szandekszok a sajat mentalis rabszolgasagomba kerulni ...
2017. júl. 22. 21:01
2017. júl. 22. 20:40
Sziasztok!Arra lennék kiváncsi,hogy akinek kamion sőför a párja vagy a férje,hogy éli meg a helyzetet?Minden véleményt szivesen veszem.Az én párom nemzetközizik ugyhogy nincs sokat itthon.Ti hogy élitek meg ezt a helyzetet a mindenapokban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook