Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kamasz szerelem, kamaszprogramok? fórum

Kamasz szerelem, kamaszprogramok? (beszélgetős fórum)


2020. nov. 7. 16:51

Nálunk a kis szerelmeseim sokat kirándulnak, bicajoznak együtt, vagy éppen velünk, a családdal társasoznak.

Nyáron pl. képesek voltak hajnalban kelni, hogy együtt nézhessék meg a napfelkeltét. Imádom őket! ❤️

Igaz, a mostani időszakban lehet nem túl jó ötlet, de elmehetnének egy jó kis fürdőbe, ha van a közeletekben.

2020. okt. 21. 22:10

Köszi. Nekem bármi jó ha jó nekik, csak ugy tűnik hogy az egyik csinálna programot a másik inkább otthon mást csinálna 🙂 nem feltétlenül videó nezesre gondolok.

Korábban telefon nyomkodas azon videók es barátok voltak a program.

Egyedül a kutyát se viszi sétálni. Szóval az se program. A srác szeret sportolni de oda nem megy a lány...

2020. okt. 14. 09:44

Arra próbáltam megoldást találni, hogy nekik is jó legyen, ne csak a szülői akarat érvényesüljön.


De amiket írtam, cicás, unikornisos, azok társasjátékok, táblával, asztalhoz leülve... :) Nem videók.

6. Amaunet (válaszként erre: 5. - 068c3c8b2e)
2020. okt. 13. 16:55

A cél nem az, hogy begubózzanak a "cicás, unikornisos" videók elé.:D

Remélem, a jövő generációnak nem ezek a videók nyújtják a szórakozást!

2020. okt. 13. 14:29

Mi kb 30 évesek vagyunk a barátommal, nemsokára a férjem lesz, és a közös videónézések nekünk is benne vannak a programjaink közt. :) Persze mi emellett járunk kulturális programokra is, de semmi baj nincs azzal, ha begubóznak a szobába macskás videókat nézegetni a kamaszok.


Társasjáték? Vannak ám viccesek is, nem csak történelmi meg komoly témák, van cicás, unikornisos, morbid humoros, mémes, amit csak akarnak.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 12. 17:54

Korábban milyen programjai voltak a lányodnak?

Sport, kirándulások... azokat nem kéne abbahagynia, hanem bevonni a srácot is.

Ha otthonról tanulnak kötelező egy-két óra a szabad levegőn.

Viccesen, de határozottan küld el őket sétálni, futni, biciklizni vagy bevásárolni.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 12. 17:31
Nem hiszem, hogy a szülőknek kellene tanácsot adni, mit csináljanak. Legtöbbünknek nem kellett ehhez tanács, majd kiforrja magát. Lehet nincs is közös témájuk. Két hónap az nem olyan sok még.
2020. okt. 12. 12:12
Még nem szerelmes kamaszaim vannak, így csak tippelni tudnék. Közös TikTokozás, Snapchat-ezés, közös Pubg.
2020. okt. 12. 12:07

Sziasztok


Ha ti gyermekeitek kamaszok és szerelmesek éppen, vagy ti vagytok kamaszok és szerelmesek kérlek meséljétek el, mit csinálnak a szerelmes fiatalok. Úgy tűnik már öreg vagyok, van egy kamaszlányom,(17), most szerelmes először, de nem tudnak magukkal mit kezdeni. Még két hónapja sincsenek együtt, de csak otthon ülni akarna a fiú. A lányzó viszont még nem akar tőle sexuálisan semmit. Ráadásul mindkettő vidéki, tehát elég nehézkes ennek a megoldása is. Ötleteik viszont nincsenek.

Én javasoltam mozi, meki, pizzázás, sport, kirándulás, egyszerűen csak üljenek és beszélgessenek, de ez mind "gáz". köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook