Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jövedelemigazolás nélküli jelzáloghitel. Ki tud ilyet? fórum

Jövedelemigazolás nélküli jelzáloghitel. Ki tud ilyet? (tudásbázis kérdés)

2010. máj. 23. 17:11
Én is úgy gondolom, hogy várhat még az a felújítás...
2010. máj. 23. 16:20
Ilyen szituációban nem szabad hitelt fölvenni semmilyet! És ha elveszítitek a házatokat, mert nem tudjátok fizetni, akkor mi lesz?? Már önmagában a megélhetés, a rezsi is teteme összeg, hát ha még hitel is van, aminek a kifizetésére nincs reális fedezet... Várni kell a felújítással!
2. bared (válaszként erre: 1. - Lauri10)
2010. máj. 23. 16:15

adnak, de nem adok tippet, méghozzá azért, mert ilyen helyzetben nem lenne okos dolog....

sokkal nagyobb kamatra adják, mert rizikósak vagytok..... arról nem is beszélve, hogy ez szerintem így nagy felelőtlenség(( félre ne érts, nyilván végig gondoltátok, de miért vagy benen biztos, hogy hamar lesz munka? visszafizetni nagyon nehéz lesz(( ma nem olyan világ van, amikor az ember a házát megterhelteti((

2010. máj. 23. 16:12
A párommal szeretnék jelzáloghitelt felvenni, hogy azt felújíthassuk. Sajnos most a jövedelemigazolással van problémánk. Én gyesen vagyok a párom pedig a válság miatt elvesztette az állását, de folyamatban van a munkakeresés. Azt szeretném kérdezni, hogy vett e már fel valaki úgy banknál kölcsönt, hogy a ház volt a fedezet és esetleg ha igen hol volt. Előre is köszönöm a válaszotokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook