Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jól gondolom, hogy ez több? fórum

Jól gondolom, hogy ez több? (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. lanadelqueen27 (válaszként erre: 2. - Unom)
2015. júl. 26. 22:05
Az már megvolt, csak épp dilemmázok, és mindig az jön ki, hogy ő nem mondott igazat.
2015. júl. 26. 22:05

nem, ez nem több


ez éppen annyi, amennyi:


semmi

2015. júl. 26. 22:05
Nem több.
2. unom (válaszként erre: 1. - Lanadelqueen27)
2015. júl. 26. 22:04
Ne idegeskedj, ne agyalj. A lényeg ez: "már nem érdeklem". Így döntött, fogadd el.
2015. júl. 26. 22:01

Tudom, egy újabb fórum... de érdekel a véleményetek. :D

Volt egy srác, akivel tavaly szeptember végén ismerkedtem meg. Onnantól kezdve pedig egészen májusig minden nap (1-2 kivételével) beszélgettünk reggeltől estig, kikérte a véleményem, én is az övét, minden képemet likeolta, azt mondta, csinos vagyok, sokat nevettem vele, de komoly témákról is sokat beszélgettünk. Egy húron pendültünk - ő 2 évvel idősebb. Igaz, csak egyszer találkoztunk a több 100 km-es távolság miatt, éreztem egy idő után, hogy többet érzek. Nem ez a "jaj meghalok a szerelemtől"-érzés, hanem egyedül voltam, nem voltak barátaim csak ő, és elkezdtem hozzá valahogy jobban kötődni. Megjegyzem, a reakcióiból, a folytonos érdeklődéséből én ugyanerre engedtem következtetni. Aztán ezt egy májusi napon megírtam neki, mire azt reagálta, hogy ő csak barátként tekint rám. Ez olyan volt, mintha arcon ütöttek volna, de azt mondta, megérti, mert már ő is volt így, nagyon fájt utána, de higgyem el, jobb lesz így, és ettől még nem fog változni semmi. 3 hét után már sokkal jobban voltam, éreztem, hogy tisztulok, de végül 2 hónapig abszolút nem beszéltünk, és ez csalódottá tett. Júliusban megírtam neki erről a véleményem, mire azt írta, hogy nem tudom, leesett-e, de már nem érdeklem. Fel tudtam volna pofozni... és fel is tudnám. Persze megmondtam neki a magamét, nem undormány stílusban, de határozottan, és bár bevallotta, hogy ez lehet, hogy köcsög dolog volt, a "vita" elől nagyon ki akart térni. Végül is töröltük egymást, álláspontja szerint azért, hogy könnyebben felejtsek.

A probléma a történettel az, hogy nekem sántít.

Nem akarom tévhitekbe ringatni magam, de egy fiú, aki naphosszat beszél egy lánnyal több, mint fél éven keresztül, megdicséri, etc, ahogy írtam az elején, nem hiszem el, hogy csak haverságot táplált. És anyu is ezen az állásponton van. Én úgy gondolom, mivel már járt rosszul a távolság miatt, és esett pofára, nem akart még egyszer egy ilyenben részt venni, ezért makacs módon inkább eltolt magától, hogy ne történjen meg. Engem viszont, bár azért haragszom rá, idegesít ez. Köszönöm annak, aki elolvasta. :'D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook