Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jól gondolom? fórum

Jól gondolom? (beszélgetős fórum)

2011. dec. 20. 09:37

A jó Isten áldjon meg! Összpontosíts a következő mondatra:



"Isten akarata sosem vezet olyan helyre, ahol az Isteni Kegyelem nem vigyáz rád."



Valami jó fog veled történni ma, valami hír, amire vársz. Kérlek ne szakítsd meg. Csak 22 szó:



"Uram, sétálj át a házamon és vidd el minden aggodalmamat és betegségemet, és kérlek vigyázd és gyógyítsd meg a családomat, a nevedben."



Továbbítsd ezt 12 embernek, engem is beleértve. Az áldás jönni fog: új munkahely, egy lakás, házasság, vagy anyagi siker. Ne szakítsd meg vagy ne kérdezgess. Ez egy próba. Életedben Isten számít legfontosabbnak? Ha igen, állj meg aközben, amit csinálsz és küldd el 12 embernek, most.Figyeld, hogy mit tesz Ő. A jó Isten áldja meg minden napunkat.



Jól gondolom???

15. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2011. dec. 16. 17:28
39 éve vagyok együtt az én családommal, édesanyámmal és a nővérem családjával minden Karácsonykor, 30 an 40 felé élünk....hol itt, hol ott, hol amott, de mindig együtt ünneplünk ilyenkor...én igénylem hogy velem legyen, legyenek...nem tudnám másképp elképzelni, ez egy ilyen ünnep, de a te karácsonyodról dönts te!!!
14. Sibetti (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2011. dec. 16. 15:47
Egyébként nem lenne rossz ötlet, de a férjem testvéréről van szó. Eddig kétszer találkoztak Anyukámmal, az eljegyzésünkön és az esküvőnkön!
13. michelle.r (válaszként erre: 11. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 16. 15:46
Igazad van, bár nálunk a sógorom számára a szüleim háza nem idegen hely, nyilván nem láthatok bele mások életébe.
2011. dec. 16. 15:43
Jesszus! Ilyet jobb, ha nem kérdez a gyerek anyukájától.
11. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2011. dec. 16. 15:43
Hogy lenne már opció más gyerekéve idegen helyre menni.
10. michelle.r (válaszként erre: 9. - Sibetti)
2011. dec. 16. 15:42

Ha nem kérdezed meg, sose derül ki. Anyukád látott már kisgyereket :) és valószínűleg örülne is neki.

Ha otthon mersz vele együtt lenni, a mamádnál miért nem?

9. Sibetti (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2011. dec. 16. 15:37
Biztos, hogy nem! Anyukája nem hiszem, hogy belemenne! Meg én se merném bevállalni!
8. michelle.r (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2011. dec. 16. 15:36

Naná,hogy jól gondolod. Jól válaszoltam? ;))


Ha ez az első karácsony, ami nem közös, érthető, hogy a szülők sokkot kaptak :) Minden szülő ilyen alapvetően, van aki tudja kezelni, ezek szerint a tieid sem.


Az nem opció, hogy a kiskölyökkel együtt mentek?

7. aniko.k (válaszként erre: 3. - Mosolyka1111)
2011. dec. 16. 15:23
Errol van szo !
6. Sibetti (válaszként erre: 3. - Mosolyka1111)
2011. dec. 16. 15:23
Ezt én is így gondolom! Köszi!
5. Sibetti (válaszként erre: 4. - 6b006fc769)
2011. dec. 16. 15:21
Nem lenne probléma, csak mi Pesten lakunk, Sógoromék Ecseren, Anyukám meg 300 km-re! Mi már előző hétvégén kiköltöztünk Ecserre, és onnan járunk dolgozni, hogy éjjel tutira ott legyünk, ha van valami. Nappal meg oda érünk egy órán belül.
4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2011. dec. 16. 15:18

neked van igazad, felnőtt önálló emberek vagytok -ezt te is tudod.

hívd el anyukádat, ha neked nem probléma.

3. mosolyka1111 (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2011. dec. 16. 15:17

Szerintem Neked van igazad. Amúgy is, tedd úgy, ahogy a szíved diktálja.

(És bocsásson meg mindenki, hogy ezt mondom, de sok anya felnőhetne már.)

2. f263e5104b (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2011. dec. 16. 15:16
Szia hívd fel anyudékat oda magatokhoz és minden rendben!!:)) de igazánn meg érthetné anyud ezt a helyzetet!:)
2011. dec. 16. 15:14

Sziasztok!

Segítségeteket kérném, mi a véleményetek?

Szóval, nemsokára megszületik az Unokhugom. Már van egy gyerkőc, akire mi vigyázunk ez idő alatt. Ez azt jelenti,hogy lehet Karácsonyra idén nem tudunk hazautazni. Anyukám ezt nem nagyon érti meg, ezért most harci állapotok vannak. Sógoromék minket kértek fel, mivel a gyerkőc minket ismer velünk volt eddig a legtöbbet. Szerintetek Nekem van igazam, amiért ezt a variációt választottam, vagy Anyukámnak, aki haragszik mert nem megyünk haza? Ez lenne az első karácsony amit nem otthon töltök el, és lassan harminc éves vagyok. A férjemmel is csak három éve karácsonyozunk együtt, azt is úgy, hogy három nap alatt mindkét szülőt körbejárjuk (kb. 1000 km és 8. éve vagyunk együtt)! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook