Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jól érzem hogy nem szeret igazán? fórum

Jól érzem hogy nem szeret igazán? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
32. libikóka (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 19. 09:23

Hogy az erdeti kérdésre térjünk vissza,,,már nem vagytok tinik hogy a szerelem elkápráztasson ez ok.Itt még a szeretet is kérdéses,,inkább kedvel, annyira hogy van neki valaki aki úgy alkalmazkodik ahogy ő gondolja..

Ebben ennyit látok.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Scherlock)
2021. okt. 19. 09:05
Rövid, tömör, benne van minden :)
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Libikóka)
2021. okt. 19. 09:04
Igazad van, viszont azt gondolom, hogy nem vagyok felelős azért amit esetleg rossz tapasztalatot mással átélt. Semmit nem kértem tőle, mégis jelzi mit nem fogok megkapni. Én nem határolodok el semmitől, persze mindent a maga idejében. Viszont azt gondolom, hogy ebben a korban már nem változik az ember. Tudja hogy néha bunkó ő maga mondta de ő nem gondolkodik hanem kimondja
2021. okt. 19. 09:00
Igen
28. libikóka (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 19. 08:57

Írtam már,amit írtam:))Most is ezt gondolom.

Mégis azt hiszem hogy 4 hó kapcsolat még gyerekcipős,és fene tudja milyen tapasztalatai voltak(és lehettek).

Csinálj mérleget, vedd külön ,ami tetszik /ami nem.Nyilván most nem szakítassz ,,az idő halad ,meglátod hogy tudsz hozzáállni.

2021. okt. 19. 08:57
Családot, gyereket már nem, de közös jövőt talán. Pár hónap után nem tudnám kijelenteni hogy lehet közös jövő, de ő azt vallja neki ez a közös jövő, hogy amikor lesz idő és kedve és nem kell korán kelni akkor együtt leszünk.
2021. okt. 19. 08:51
Neked erre van időd? Ha van oké, ha családot, gyereket, közös jövőt szeretnél vele akkor ez szerintem nem elég, de te tudod.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - D.o.n.)
2021. okt. 19. 08:47
Az első egy két ilyen dolgok elgondolkodtatja az embert, hogy vajon ő látja jól a dolgot vagy a másik. Az is lehet hogy mindketten. Sajnos egyre több apró, dolog utal arra, hogy nem vagyunk egymáshoz valóak.
24. Alnisa (válaszként erre: 20. - Lompika2)
2021. okt. 19. 08:35
Ez elég sz@rul hangzik, már ne is haragudj....
23. D.o.n. (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 19. 08:31

Szerintem nem szeret, vagy ennyi tellik tőle.

Neked kell eldöntened, hogy ennyi elég-e Neked vagy sem.

A felvetéseidből nekem az jön le, hogy nem elég..

Én tévedtem már többször, magadra hallgass, ne másra :)

2021. okt. 19. 08:27
Semmit sem erőltetem, elvárásaim sincsenek, viszont én azt gondolom, hogy egészséges dolgokat szeretnék. Nem akarok házasodni sem, de az hogy előre kijelentik hogy mit nem lehet az nekem fura. A Facebook sem az életem, de az hogy anélkül hogy kérném tiltakozik.. Viszont szeretem ha valaki büszke arra, hogy mellette vagyok és fogja a kezem, én is büszkén vállalom. Ezek látszólag apróságot, de számomra nem az a sok apró dolog össze adódik. Azt érzem hogy mindig az ő szabályai szerint történik minden. Ha például a lánya velünk jön nekem kell az autóban hátra ülni.
21. Bichi (válaszként erre: 20. - Lompika2)
2021. okt. 19. 07:15

Az, hogy ne erőltesse, mint hogy ne várjon el semmit az azért nagyon nem ugyanaz.

Igenis legyen az embernek elvárása, persze mindenkinek más, hogy mi fontos neki.

Én el nem tudom pl. képzelni, hogy a férjem ne fogja meg bárhol menet közben a kezem, és ne csókoljon meg mikor találkozunk, meg mikor elválunk, pedig 28 éve vagyunk együtt...

2021. okt. 19. 07:07
Szia!Becsüld az őszinteségét. Nem ígér szépeket nem is fogsz benne csalódni.Húsz éve vagyunk házasok nem fogja meg a kezem az utcán.Ha mások látják nem ad puszit ha kiszállok a kocsiból. Nem ilyen apróságokon múlik. Semmit ne várj el és nem csalódsz. Örülj annak amit kapsz. Ha erőlteted annál rosszab.
2021. okt. 18. 23:37
Szerintem neked kell eldöntened, hogy neked ez elég-e vagy sem. Nem mondanám, hogy feltétlenül gond van a palival. Lehet, hogy tényleg nem szeret eléggé de az is lehet, hogy ilyen a beállítottsága. 40 év körül/után már nem feltétlenül tervez az ember nagyokat. Én sem akarnék pl. házasodni, össze költözni vagy korán kelni más miatt a mellett, hogy komoly kapcsolatban élek és nagyon szeretjük ill. megbecsüljük egymást. Nem mindenki a klasszikus kapcsolatok híve ahol csak az jelentheti az elköteleződést, ha össze is költözik a másikkal az ember.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Érdekes73)
2021. okt. 18. 22:49
Úgy érzem, hogy nem. Neki igen. Arra voltam kíváncsi, hogy jól látom e vagy csak beállítottság kérdése.
17. Érdekes73 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 22:39
Ez így elég neked ?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Érdekes73)
2021. okt. 18. 22:33
Egy városban lakunk. Hétvégén mindig, hétköznap esetleg egy egy alvás fér bele, este 8-ig dolgozik, és mint mondtam én reggel ha korán kelek akkor nem jön, mert ő nem akar
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 18. 22:31
Félre érted, nem azért írtam le, hogy kifogást keressek, hanem mert így igazságos hogy le írjam a jót is, nem azt akarom hallani, hogy igazam van.
2021. okt. 18. 22:27
Most én leírtam neked, hogy szerintem mi a szitu, de te igazából csak kifogásokat keresel, hogy miért is maradj mellette. Én csak jót akartam, innentől a te döntésed. Maximum tanulsz a saját hibádból
13. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 22:24
Mennyit tudtok találkozni ?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 18. 22:22
Nem hiszem, mással is tönkre ment a kapcsolata, mondván hogy a nő féltékeny volt, én nem vagyok egyáltalán, jó is neki minden azt mondta.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 18. 22:20
Ismer a családja, nem kellett bemutatni.Mutatkozik velem nyilvánosan, de a kezem ritkán fogja. Nem kell szégyellnie,ezt ő is bevallja
10. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 22:16

Jól meghúzta a határokat,,az összeköltözős/házasságos részt még értem,,,,,de a többi!!

Nekem felejtős lenne,,,,pfff.

9. 9a0c484ff5 (válaszként erre: 7. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 18. 22:14
*kapcsolatban van vele
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 22:13
Szerintem ő nem párkapcsolatot akar veled, hanem viszonyt.
7. 9a0c484ff5 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 22:13

Nem, nem kedves veled. Addig a pontig leszel jó neki, mígnem talál magának olyat, akit tényleg szeret, és akkor majd nem jelent neki problémát, hogy kirakja, hogy kapcsolatban van veled (bár ez a legkisebb probléma).

Bemutatott a barátainak/családjának?

2021. okt. 18. 22:13
Lehet az is probléma, hogy eddig nem ehhez voltam szokva.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 22:12
Lépj tovább, de nagyon gyorsan. Csak az időd rabolja. Nem vagy már egy mai csirke, hogy ilyenekre pazarold amid nincs.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 18. 22:11
Szerinte túl érzékeny vagyok, mert kedves velem és amikor csak tud velem van persze ha nem kell korán kelni. Amúgy tényleg kedves velem, főz nekem, meg próbál a kedvemnem járni, de akkor is fura
3. kannanana (válaszként erre: 2. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 18. 22:11
Egyetértek. Ez nem vezet szerintem semmi jóra, ne ragadj le mellette, vagy legalább ne képzelj bele túl sokat.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook