Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jól érzem hogy nem szeret igazán? fórum

Jól érzem hogy nem szeret igazán? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2. 9a0c484ff5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 22:07
Woow szépen áll már az elején ehhez a kapcsolathoz. Nem azt mondom, hogy az ember 1 hét után már tervezzen 20 évre előre, de az ő viselkedése alapján azt mondanám, hogy hagyd a fenébe, és ismerkedj olyannal, aki nem azt sorolja fel, hogy mit nem akar veled/tőled. Önző pojáca, ebben a kapcsolatban te leszel az egyetlen, aki szenvedni fog. Ennél mindenki többet érdemel.
2021. okt. 18. 21:57
Sziasztok! 4 hónapja van egy kapcsolatom, amiben vannak furcsaságok. Arra lennék kíváncsi, hogy ez valóban nem normális dolog, vagy én vagyok túl érzékeny. Negyven évesek vagyunk, függetlenek. Már az elején kijelentette hogy nem fogja félteni a facera hogy együtt vagyunk, holott nekem ez eszembe sem jutott, de megjegyzem a 4 évvel ezelőtt elvált felesége ott van, mondván az a múltja, hozzá tartozik. Elég rossz az időbeosztásunk, beszélgettünk arról hogy legyen később, tudom hogy még korai, de szerintem nem árt tudni ki hogy képzeli el a jövöt. Hát ő ott én itt és amikor tudunk együtt leszünk, mert hogy ne várjam el hogy ő korán keljen. Bókolni nem szeret, szerinte ha sokat hallod elveszíti az értékét. Azt mondta nem tervez előre, viszont azt ki tudja jelenteni mit nem akar. Pl összeköltözni, házasodni, facera félteni, miattam korán kelni. Ettől függetlenül normális velem. Mi a véleményetek?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook