Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jogsi után plusz gyakorló órák fórum

Jogsi után plusz gyakorló órák (beszélgetős fórum)


7. Ava15 (válaszként erre: 6. - Reset)
2022. máj. 3. 14:27
Köszönöm ☺️ mindenképp akarok plusz órákat
2022. máj. 3. 10:17
Én vettem 10 órát a hozzám legközelebbi autósiskolában. Vannak női oktatók is, akik vállalnak ilyet, esetleg próbálkozz velük :).
5. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Ava15)
2022. máj. 3. 07:18
Fiam 5 éve vizsgázott. Ő ment a helyszínre.
2022. máj. 3. 06:58
Javaslatom: Gyakorlás céljából vezess éjszaka, amikor kicsi a forgalom. Eleinte olyan útvonalat tervezz, ahol nemigen kell balra nagy ívben kanyarodni alárendelt útról főútra.
3. Ava15 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2022. máj. 2. 21:56
Lehet, hogy kétértelműen fogalmaztam, vezettem vidéken, amikor a jogsit csináltam. Azóta párom mellett csak alkalmanként, egyedül soha.
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Ava15)
2022. máj. 2. 21:04

Én már régen vizsgáztam, akkor én mentem a megbeszélt helyre.

Az oktató választáskor megmondtam az oktatónak, hogy addig tart a melója, amíg nem üvöltözik, nem tapizik, stb.


Sok vidékről Pestre költöző ismerősöm azt csinálta, hogy bekapcsolta a GPS-t és követte.

Ha eddig is vezettél csak nem Pesten, akkor nem hinném, hogy oktatói segítségre lenne szüksége. A rutint pedig csak úgy fogod tudni megszerezni, ha egyre többet jársz autóval.

2022. máj. 2. 20:20
Sziasztok. 3éve szereztem meg a jogsimat. Többnyire vidéki környezetben, illetve kisebb városban vezettem. Nemrég Budapestre költöztem, viszont azóta sem mertem önállóan vezetni, egyszerűen parázok, figyelmetlen vagyok sokszor és a környék nem épp alkalmas gyakorlásra. Azoktól kérnék tanácsot, akik hasonló cipőben jártak és végül sikerült elindulni. Mi segített? Illetve szeretnék néhány órát venni Budapesten, mielőtt egyedül elindulok. Tudtok javasolni jó oktatót XI.kerület vagy környékén? Akihez nem gyomorideggel kell beszállni az alpári stílusa miatt (csak mert ilyen mellett tanultam). Hogy működik most ez, címre értem jön az oktató, vagy utazgatni kell a megbeszélt helyszínekre? Köszönöm, ha valaki érdemben válaszol 😉

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook