Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Női oktatót keresek, jogsi utáni vezetésgyakorláshoz. fórum

Női oktatót keresek, jogsi utáni vezetésgyakorláshoz. (tudásbázis kérdés)

2008. dec. 21. 18:36
az lennék, de a jogsim lejárt.
2008. nov. 24. 14:06
Van egy oktató ismerősöm. 2.500 forint/óra. Borzasztó nagy türelemmel bír, kedves férfi, 50 év körüli, budapesti, ha valakit érdekelne, írjon.
2008. nov. 23. 17:21

Szabolcs megyében őket ajánlom: Mad Max Autós-Motoros Iskola, [link]

Egyébként szerintem is jobb női oktatóval a vezetés.

23. Kalmár Edit (válaszként erre: 22. - Tixtina)
2008. okt. 14. 19:30

Szia!

Utána érdeklődtem és annyi. Köszönöm.

22. tixtina (válaszként erre: 21. - Kalmár Edit)
2008. okt. 10. 19:12

Attól függ,hogy iskolán belül,vagy magánórákra jár.

Nekem 2500 forint volt 50 perc.Máshol is annyi általában.Ennél csak drágábbak vannak.

Az autós iskolákban a kötelező óraszám 20 óra.

Ami valamivel olcsóbb.Tudtommal.De utána kell érdeklődni.

2008. okt. 6. 21:53
A lányom most kezdi a vezetést. 2.5oo/45perc. Szerintetek ez olyan középár? Fogalmam sincs, hogy milyen árak vannak. Még nem érdeklődtem utána.
2008. máj. 30. 15:20

Ezt nézzétek meg,mit találtam.

Na,ennyire béna azért nem vagyok.


[link]

2008. máj. 28. 17:52
Bocsánat,elírtam."trágár".
2008. máj. 28. 17:50

Ma voltam kint a forgalomban a nővel.

Mondanom sem kell,hogy a stílusa cseppet sem változott.Egy alkalommal jól megrángatta a kezemet a váltón, menet közben.

Ekkor felment a pumpa,visszaordítottam,hogy azonnal vegye le a kezét rólam,mit képzel stb..

Aztán két perc múlva lehiggadt,közölte:ne rángatott,csak segíteni akart.Szabadkozott.

Útközben átadtam a volánt egy fiatal srácnak,aki szintén kezdő-10órát vett nála.

Nahát szegény gyereket is sajnáltam,mert vele is olyan drágár volt,kiabált,káromkodott.

Pedig nem is volt béna a srác.Ő nem mert visszaszólni a nőnek.

Szerintem aki ilyen idegbeteg,menjen inkább kapálni,és ne oktasson.

Az utolsó órán jól beolvasok neki.

Már jövő héttől szerencsére másnál tanulok.:)).

2008. máj. 28. 10:29

Hurrá!Visszaírt a Zoli.

El tud vállalni.Igaz,hogy el kell mennem az Őrs-re,de nekem bármit megér,hogy nyugodt körülmények között tanuljak vezetni.

2008. máj. 28. 00:19

Köszi,aranyos vagy ,hogy segítessz.

Még ezt a pár órát levezetem az oktató autóval,aztán mehetünk.

Hétvége nekem is jó,mert akkor le tudom adni a gyerekeket.

15. cukilany (válaszként erre: 14. - Tixtina)
2008. máj. 27. 23:40

Én tényleg nagyon szívesen segítek, hétköznap dolgozom és csak nagyon este érek rá, de hétvégén szinte bármikor tudok szakítani 1-2 órát. Nem vagyok ugyan oktató, de viszonylag régóta vezetek (10 éve) és napi rendszereséggel, mondhatni kocsiban élek és szinte vécére is azzal járok. Ráadásul a barátnőmnek segítettem jogsi után belejönni a vezetésbe, rájöttem, hogy még akkor sem izgatott fel túlságosan a dolog, ha egy rendkívül forgalmas kereszteződésben lefulladt, óriási vigyorral néztem a dudáló autókra "nem látod, hogy 2 nő ül a kocsiban" kifejezéssel...


Egyébként felesleges idegeskedned, ne érdekeljen ki mit gondol rólad az utakon, ha valami gáz van, csapd ki a vészvillogót, így tuti figyelmesebbek lesznek a vezetők, én a kezdetekben gyakran használtam.

Én drukkolok neked, tudom min mész át, engem apu tanítgatott anno, és néha alig vártam, h hazaérjek, mert nem bírtam már az ordíbálását, szörnyű volt! napokig készültem, h ne szóljak vissza...

14. tixtina (válaszként erre: 12. - Cukilany)
2008. máj. 27. 21:08

Mi a XIX.kerületben lakunk,de a világ végére is elmegyek,ha jó oktatőt találok.

10 éve tettem le a jogsit,és szintén női oktatóm volt,de soha egy hangos szó,nemhogy ordibálás,káromkodás.Sajnos ő már nem oktat.:(

Nagyon kedves vagy,hogy segítenél.Teljesen el vagyok keseredve.Két autónk van,és két gyerek mellett nagy szükségem van rá,hogy vezessek.

Hát nagyon nehezen tudtam visszafogni magam,hogy vissza ne ordítsak.

Holnap is vezetünk:tuti összebalhézok vele,és elküldöm....Oda.Ma egész nap sík ideg voltam.

Levezetem az órákat,veszek KRESZ elméletet,aztán odébb állok.

Már mondtam a férjemnek is,aki szintén ideges típus,éppen ezért nem is oktat engem,mert türelem nélkül-nem lehet ezt művelni.

13. tixtina (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2008. máj. 27. 20:58

Már én is gondoltam erre,hogy megmondom neki,fogja vissza kicsit magát.Bár aki ilyen típus,az soha nem fog megváltozni,türelemmel viseltetni a másik iránt.Pedig a vezetés oktatás lényege,hogy nyugodt körülmények között tudjon vezetni a diák.Ha ordibál,még idegesebb,feszültebb leszek.Pedig nem hiszem,hogy annyira béna lennék.Egyszer már megszereztem a jogsit.

Azt nem hinném,hogy pénzt visszaadna.:((Sajna:(

12. cukilany (válaszként erre: 10. - Tixtina)
2008. máj. 27. 16:52

Uh!


Én ilyenkor úgy vissza tudok ordítani, hogy tuti magától adna vissza a kifizetett pénzt!

Pesten belül merre laktok? mert 3.kerületben ismerek egy srácot aki tudna segíteni neked! De hétvégéken még én is segítenék és max egy kávéra kellene meghívnod, mert tudom, hogy milyen amikor leordítanak, pedig egyszerűen csak félsz! 10 éve apám mellett átéltem ezt, de most már jófej, mert ha megyünk valahova sosem ő vezet, inkább én!

11. emagdi (válaszként erre: 10. - Tixtina)
2008. máj. 27. 16:49

szerintem nyugodtan mondd meg az oktatódnak, ha legközelebb is kiabál veled, hogy nincs joga ehhez.

nyilván azért fizetsz neki, mert nem megy minden tökéletesen, ha te lennél schumacher, akkor nem vennél tőle órákat. szóval tárgyilagosan közöld vele, hogy vagy oktatóként viselkedik, és megtanítja neked amit kell, vagy ha ezt nem tudja teljesíteni, akkor adja vissza a pénzed, de te nem vagy hajlandó arra, hogy ingerülten viselkedjen veled azért, amiért te fizeted.

(ez pont olyan, mintha a cukrászdában beszólna az eladó, hogy a tortától amit veszel mekkorára fog nőni a feneked...)

2008. máj. 27. 15:44

Mivel nem tudtam elérni a Zolit,megkezdtem a vezetést a szomszédommal,aki 57 éves nő.

Hát mit mondjak.Szörnyű volt.

Már az első alkalommal leordította a fejemet,káromkodott,csapkodott.

Ráadásul a kislányom is velünk volt,aki sírva fakadt.:((Borzasztó.Olyan ideges lettem,hogy utána azért nem ment már a vezetés.

Mivel kifizettem 12 órát,ezt a hetet befejezem nála.

Már írtam a Zolinak egy e-mailt.Az sem baj,ha később ér rá,de inkább türelmes,nyugodt legyen a tanulóval.

2008. máj. 22. 15:01

Hát,hívtam a Zolit már rengetegszer.

Szinte soha nem veszi fel a telefont,nem hív vissza.

Egyszer sikerült vele beszélnem,akkor megigérte,hogy másnap felhív,hogy időpontot egyeztessünk.

Ez már egy hete volt.Azóta:se kép,se hang.Nem tudom elérni.:((

8. 7004ca251b (válaszként erre: 7. - Tixtina)
2008. máj. 12. 11:43
Igen,ő az:)szerintem is szuper,tuti nem fogsz csalódni:)majd írd meg,hogy megy a vezetés:)
7. tixtina (válaszként erre: 6. - 7004ca251b)
2008. máj. 12. 11:29

Csak nem a Zoli?!

Képzeld pont őt akartam felhívni tegnap.

Az interneten olvastam az oldalán a véleményeket,és ő tűnt az alapján a legszímpatikusabbnak.Főleg,hogy türelmes.

Akkor még ma felhívom.Köszi

6. 7004ca251b (válaszként erre: 5. - Tixtina)
2008. máj. 12. 11:18

Én őt ajánlom neked,remélem nem minősül reklámnak:)

[link]


dunakeszin van helyileg,de nagyon rugalmas,lakáshoz is vagy munkahelyhez is oda megy,és ott kezditek az órát,ha az időbeosztásod szerint úgy a jobb,kényelmesebb:)És tényleg kötélből vannak az idegei,úgyhogy biztos nem fogsz csalódni benne:)

sok sikert :)

2008. máj. 12. 11:00

Igazatok lehet.

Tulajdonképpen lehet pasi is,csak nagy türelem kell hozzám,mert kissé szétszórt,figyelmetlen vagyok.

Ja,és tíz éve nem vezettem.Úgyhogy akkor várom az ajánlásokat.

2008. máj. 12. 08:18

szerintem férfi oktatóval jobban jársz, mint nőivel.

szerintem a nők sokkal türelmetlenebbek a női tanítványokkal, mint a férfiak:)

3. 7004ca251b (válaszként erre: 2. - Tixtina)
2008. máj. 11. 22:11
csak nő lehet?mert én ismerek egy szuper,tündéri és kötél idegzetű oktatót,aki kifejezetten a jogsit már megszerzett,de még nem elég tapasztalt vezetők oktatására specializálódott,de pasi :)
2008. máj. 11. 19:35

Sziasztok!

Örülnék,ha valaki tudna ajánlani nekem egy nagyon türelmes,kedves,barátságos oktatót.

Ha lehet Budapestről,vagy Pest környékről.

2008. máj. 11. 19:33
Női oktatót keresek, jogsi utáni vezetésgyakorláshoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook