Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jogosan esik rosszul? fórum

Jogosan esik rosszul? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 5236d12e25)
2021. okt. 30. 10:32

Miért giccses? Biztos van olyan dolog, amit te csinálsz hülyén, és én meg röhögnék rajtad..

mi így szerettük volna bejelenteni, ennyi. pont.

Nem kell hasra esni, de azért egy gratulálok jól esett volna.

2021. okt. 30. 10:27

Szerinted biztosan.


Szerintem meg jó dolgodban a bolhából is elefántot csinálsz.

6. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 30. 10:24

Nem, mert ő eddig ő az egyetlemn, tehát a legidősebb.

Bármikor is születhet kisestvére, akkor is ő lesz a nagytesó.

2021. okt. 30. 10:24

Személy szerint a hideg kiráz az ilyen giccses bejelentésektől.

Szerintem nem vették a lapot.


Sajnos el kell tudnod fogadni, hogy a 2. és a 3. gyereket már nem övezi akkora izgalom mint a legelsőt. (tapasztalat 🤪)

Amellett azt is el kell tudni fogadni, hogy - és most bocsi a csúnya megfogalmazásért, nem bántásképp írom - nem fog mindenki hasra esni, csak mert ismét terhes vagy.

4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 30. 10:19

Túlreagálod.

Annyi idétlen feliratú póló van már, hogy fel sem tűnik mi van a gyereken, vagy miért az van. Mellesleg a felirat nem azt sugallja, hogy jön a tesó, hanem azt, hogy egyszer, valamikor nagytesó leszek.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2021. okt. 30. 10:17
Nagytesó leszek felirat nem egyértelmű? 😏
2021. okt. 30. 10:05
Ugyan azt nem értem hogyan de lehet csak szimplán nem esett le nekik.
2021. okt. 30. 09:51

Sziasztok.

Jön a kistesó 17 hónapos kisfiúnk mellé.Tegnapi nap folyamán szerettük volna ezt úgy bejelenteni, hogy a kisfiúnkra "Nagytesó leszek" felifatú pólót adtunk. Jöttek hozzánk férjem szülei, viszont semmit sem reagáltak rá. :( 😪 Majd a férjem küldött nekik képet ugyanebben a pólóban, és sak annyit írtak, hogy "édes".. Nem tudom hova tenni az egészet. Nem akarják a következő babát?

(Zárójelben megjegyzem férjem lány tesója nyár óta babaprojektben van férjével, talán tőlük várták volna a következőt?) Vagy csak én reagálom túl a hormonok miatt? :( 😪 😪

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook