Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jogos-e a féltékenység, ha egy nő felmegy egy régi barátja lakására kávézni? fórum

Jogos-e a féltékenység, ha egy nő felmegy egy régi barátja lakására kávézni? (beszélgetős fórum)


1 2
25. 2ab16d5612 (válaszként erre: 18. - 5c54c8b1c1)
2016. jan. 4. 10:17
Nem idegen volt hanem BARÁT...
24. globus
2016. jan. 4. 10:17
Detektív?? Szükség volt rá korábban?
23. andi6020 (válaszként erre: 9. - Nagykaroly1980)
2016. jan. 4. 10:15

Az én értékrendem szerint hazudott amikor nem mesélte el, hogy hol volt, holott kérdezte az embere.

"csak azért nem szóltam erről, mert nem tartottam jelentős dolognak" át ez rettentő gagyi.

22. 2ab16d5612 (válaszként erre: 1. - Cslászló)
2016. jan. 4. 10:12
Hát. Ha és amennyiben tényleg csak barát nem látom akadályát hogy összefusson a barátaival. Miért ne mehetne kávézni? Geez magándetektív? Na ez egy jó családi titkok a gyanú árnyékában ami veled is megtörténhet sztori.. :D
21. Bichi
2016. jan. 4. 10:11
Egy erkölcstelen spiné vagyok, mert sokszor beugrik a barátom, ha erre jár egy kávéra :) Én sem mindig említem meg a férjemnek, de ha "megtudná", akkor is max annyit kérdezne, hogy mi újság vele. Ráadásul ez a pasi sosem volt a párja, mindössze tetszett neki. Én csak sajnálom azokat a férfiakat/nőket, akikben ennyire nem bízik meg a párjuk. Már ha egyáltalán igaz ez a történet, és nem volt ott más is...
2016. jan. 4. 10:09
Nem lehet százas érzelmileg az az ember sem, aki magánnyomozót küld a másikra.
2016. jan. 4. 10:00

A félreértések elkerülése miatt nem mennék fel a volt pasimhoz. Egy kávéház az más. Ha megkérdeztek volna, akkor viszont elmondtam volna, ha mégis felmegyek, hogy nincs takargatni valóm, tényleg csak dumáltunk.

DE, ha bennem nem bízna meg egy pasi ok nélkül,akkor biztos azonnal szakítanék vele, ha nincs bizalom, akkor megette a fene.

2016. jan. 4. 09:54

1. Az illemre valamit is adó férfi nem hív fel a lakására nôt, akinek van bevallott kapcsolata.

2. Magára valamit is adó nô nem megy fel idegen férfi lakására!

3. Ha mégis meghívja kávéra-beszélgetésre, azt nyilvános helyen tegye!

17. a360345bdd (válaszként erre: 15. - Cslászló)
2016. jan. 4. 09:51
ismerd a nőt is meg a pasit is vagy csak beszélgettél egy ismeretlen nővel?
16. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - A360345bdd)
2016. jan. 4. 09:50

:DDD


Méhecskét nem dobná egy pasi sem, ő olyan csudálatosanokosésszuperbombanő!:)

15. Cslászló (válaszként erre: 6. - Miss Jane)
2016. jan. 4. 09:49
Szerintem a pasi nem volt "üldözési mániás",biztos voltak előzően ráutaló jelek,amiért ő felfogadott egy magán detektívet,nem kevés pénzért!
14. a360345bdd (válaszként erre: 13. - Gyöngy:))
2016. jan. 4. 09:46
Ez nem méhecske és a bizti őr története? A vén tatter meg nem is hülye???
2016. jan. 4. 09:45
Azt nem hinném, hogy konkrétan azért dobta, mert felment a lakására kávézni, lehettek itt már előzmények is.
2016. jan. 4. 09:45

hűűűűha


1) Ha meg kellett figyelni a nőt, akkor vagy a a pasi hülye, vagy a nő adott rá okot!


2) Nem zörög a haraszt... Épp ezért nem megy fel épp eszű nő egy férfi lakására, ha párkapcsolatban él!


3) Jobb ezeknek külön!

2016. jan. 4. 09:42

Ez a kapcsolat már eleve nem működött, ha magánnyomozó is szerepelt benne. A legjobb ami történhetett, hogy szétmentek.

Mondjuk én egy kávézóba ültem volna be vele.

2016. jan. 4. 09:41

Szerintem sem tiszteséges a dolog, mert én sem mennék be a volt barátomhoz kávézni.

Persze ha pasi volnék ilyenért nem dobnám a csajom, mert ha szeretem hiszek neki.

Nem nyomoznék utána, mert a féltékenység nem jó ha már ekkora bizalmatlanságot eredményez.

Ez olyan dolog meg kellett volna beszélni, egy párkapcsolatban tudni kell mindkét félnek mi az amit elbír a kapcsolatuk.

Megkértem volna többet ne menjen be hozzá kávézni, mert nekem rosszul esik.

Ezután ha bement volna akkor ráértem volna aggódni azon biztos már nem is szeret.

Mert ha valakit szeretünk ez nem áldozat megtenni, a másiknak szerintem.

Butaság miatt szakítani meg ha volt szerelem marhaság.

Ilyen dolog nem választhat el két embert ha szeretik egymást.

9. nagykaroly1980 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2016. jan. 4. 09:39
Hol olvastad azt hogy hazug??? Vagy csak beleképzeled a történetbe???
2016. jan. 4. 09:39

Akár egy kávézóba is elmehettek volna, ott is lehet beszélgetni.


Ilyet biztosan nem csinálnék.


Szerintem nem a nőnek volt igaza, de a férfi is túlzásokba esett.

2016. jan. 4. 09:36
Ha ennyire nem bízik meg benne, hogy detektívet fogad az gáz! Miért ne mehetne fel hozzá és miért kellene ezt a jelentéktelen dolgot elmondani.
2016. jan. 4. 09:35

Szia!

Vélemény egy szabadelvű nőtől :):


Ha csak szigorúan a tényekre hagyatkozunk, hogy a nő együtt kávézott valakivel a lakásán, az szerintem nem ok a szakításra. Ha a bizalom megvan, akkor egy ilyen abszolút belefér, nekem is voltak fiúbarátaim, akivel tartottuk mindig a határokat. Az más kérdés, hogy miért nem magától mondta el a hölgyemény.


Többi körülményt is figyelembe véve:

Ha magándetektívet fogadott fel a férfi, lehet, hogy volt rá oka, vagy csak üldözési mánia. Ezek alapján amit leírtál az a véleményem, illetve hajlanék afelé, hogy a hölgyemény megcsalhatta a férfit, akár rendszeresen is.


Ezt a helyzetet nekik kell tisztázni, de ha ilyen bizalomvesztés van a kapcsolatban, hogy magándetektívre van szükség, akkor nincsen értelme együtt maradniuk. Ha pedig a férfi csak üldözési mániás, akkor pedig azért nem érdemes együtt maradniuk, mert a férfi beteg.

5. Cslászló (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2016. jan. 4. 09:34

Ez NEM az én történetem !


Úgy írtam le, ahogy hallottam,szószerint !

4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Vessla)
2016. jan. 4. 09:33
Tényleg? :O
2016. jan. 4. 09:32

A pasinak. Jobb az ilyen hazug libától minél hamarabb megszabadulni.

Mondjuk a magándetektív rész kissé regénybe illő. de mindegy.

2. Vessla (válaszként erre: 1. - Cslászló)
2016. jan. 4. 09:29

A nőnek. Egyértelmű.


Én helyből dobnám az ilyen pasit, aki megszabná kihez mehetek kávézni :P

Ha meg magándetektív akkor ...ugyanmá'hagyjukmá'.

2016. jan. 4. 09:26

Sziasztok !


A napokban beszélgettem egy nővel, és eközben elmondott egy történetet,arról, hogy miért szakított vele az előző barátja.

A történetet a beleegyezésével írom le, nem öncélúan, és nem kibeszélésként,csak a végeredményt illetően nem volt köztünk egyetértés.

A történet:

pár év együttélés után ,otthon találkozik a történetet elmesélő nő, és annak barátja. A barát megkérdi, hogy milyen napja volt, merre járt,mit csinált a mai napon. A válasz elhangzása után ,azt mondja a barát, nem mondsz igazat, mert ( már korábban is gyanúsan viselkedtél), felfogadtam egy magándetektívet, aki elmondta, hogy ma felmentél egy férfi lakására,és vele töltötted az idődet. A nő azt mondja, "csak azért nem szóltam erről, mert nem tartottam jelentős dolognak, egy régi jóbarátommal találkoztam véletlenül az utcán, beszélgetni kezdtünk, mire ő azt mondta, hogy minek állunk itt az utcán, itt van a lakásom,a közelben, menjünk fel, igyunk meg egy kávét, és folytassuk a beszélgetést a lakásomon".

Természetesen a detektív ezt jelentette a megbízójának.

Erre én azt mondtam, hogy ez bizony hiba volt, mert, ha van egy tartós kapcsolatom, és találkozom egy régi barátnőmmel, váltok vele pár szót, utána elköszönök tőle, semmi esetre sem megyek vele sehová, vagy ha igen, akkor azt mihelyt haza megyek elmondom a páromnak, mert az így tisztességes !

Erre ő ! a fiút már régebbről ismertem,igaz tetszett nekem mindig, de sohasem volt vele szexuális kapcsolatom. Nem értem, mi a baj, hiszen ott volt a lakása, miért nem ihattam meg vele azt a kávét, és miért nem beszélgethettem el vele, hiszen oly régen találkoztunk. Ja ,hogy ezt nem mondtam el a barátomnak, de csak azért nem, mert nem tartottam ezt jelentős dolognak !


Én most is azt mondom, ez nem tisztességes viselkedés! Ő állítja, hogy igen.


Megbeszéltük, hogy leírom a történetét és várjuk a véleményeket.


Arra kérek minden olvasót, foglaljon állást, elég akár egy mondat is, kinek volt igaza, a barátnak, aki ezért dobta a nőt , vagy a nőnek aki szerint ez semmi, hiszen nem feküdt le a pasival.


Mivel itt jórész nők vannak, kíváncsian várom a véleményeteket. Előre is köszönöm !

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook