Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki esett már teherbe elkötött petevezetékkel? fórum

Valaki esett már teherbe elkötött petevezetékkel? (tudásbázis kérdés)


20. ibolya1971.01 (válaszként erre: 19. - Itimi78)
2010. máj. 7. 15:42

Szia

Örülök hogy minden oké ! :)

Nekem is volt már kis késés ,de csak néha. Lehet valami kis gyulladás van az okozta ,de a dokihoz nyugodtan menj csak el.

2010. máj. 7. 15:38
Sziasztok.Megoldódott a problémám.Tegnap csináltam tesztet ami neg.lett,ma pedig délelőtt megjött,csak tudnám,hogy mi volt a majdnem 2 hetes késés oka.Soha nem volt még ilyen.14 éves korom óta menstruálok,mingíg pontosan 28 napra jött.Muszáj leszek felkeresni a dokimat!
2010. máj. 5. 09:59
Tőlem az orvosom kérdezgette folyton,hogy jól meggondoltam mert ez végleges.Mikor kideült hogy ikreink lesznek,már akkor érlelődött a gondolat az elkötéssel kapcsolatban,mert mi 2 gyereket terveztünk.Most már azt mondom 'hál istennek 3 lett,de ennyi és nem több.
17. ibolya1971.01 (válaszként erre: 15. - Itimi78)
2010. máj. 5. 09:41

Nekem is voltak hasonlo eseteim :((( tudom nem egyszerü egyik sem ! Söt mikor sterilizátak egy hétig bögtem is ,pedig nem akartam több gyereket ,de a tudat hogy többet nem is lehet valahogy akkor megviselt :( most igy évek mulva már tudom jól döntöttem . Ja és mivel egy gyogyszert sem szehetek ,és a spirált sem birtam ,nem kell állanó streszben élnem ,hogy mikor is leszek terhes.

Szerintem szép a három gyerek is !:) van aki csak egyet válal mer neki az is elég.

Nekem husz is elmullot a nagy fiam ,én már attol tarok inkább nehogy idö elött unokám legyen :))

16. CsillagTM (válaszként erre: 12. - Itimi78)
2010. máj. 5. 09:38

mi négyen vagyunk, és egyik tesómat se adnám senkinek;) ja és tisztességben, bár szűkös anyagiak között nőttünk fel. és nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen családom lehet!


(ja és én is 3-4 porontyot akarok, pedig én se lettem milliomos;))


de hát tényleg a te dolgod. csak...gondold át.

15. itimi78 (válaszként erre: 13. - Ibolya1971.01)
2010. máj. 5. 09:27
Én is ebben reménykedem.Amúgy tudom hogy milyen egy gyerekért küzdeni,mert az első terhességem 6 hetesen elhalt,a második méhenkívüli volt.Ezek után született a fiam és 2 év múlva az iker lányok.Nem tudom hogy lenne-e erőm elvetetni,de viszont megtartani még nagyobb problémát jelentene.
2010. máj. 5. 09:21
Mondjuk elég faramuci a helyzet,mert a sógornőm már 7 éve próbálkozik a teherbe eséssel és nem nagyon akar sikerülni nekik.
13. ibolya1971.01 (válaszként erre: 9. - Itimi78)
2010. máj. 5. 09:19

Nekem két fiam van . Bár volt mikor még akartam a harmadikat, de sajnos akkor elvetéltem :( most igy utolag már elég a kettö is:)

Reméljük csak vak lárma és nem lesz gond. De ha biztosat akarsz elmész és elégetteted a petevezetéket.Sok sikert ! :)

2010. máj. 5. 09:19
Nem valószínű.Négy gyerek már több mint sok!
11. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Itimi78)
2010. máj. 5. 09:03
de ha már jön, annak oka van. biztos nem tartod meg?
2010. máj. 5. 09:02
Abban reménykedek,hogy hátha csak vaklárma.Orvosnál még nem voltam.
9. itimi78 (válaszként erre: 6. - Ibolya1971.01)
2010. máj. 5. 09:00
Nem tudom hogy megtartjuk-e,mert pont ezért választottam ezt a módszer fogamzásgátlásra,mert "rizikó mentes"és végleges.A 3 lurkó pont elég!!!
8. Marott (válaszként erre: 2. - Itimi78)
2010. máj. 5. 08:57
Hú, te szegény, ez gáz.Nekem elégették a vezetékemet, megoldott minden ilyen problémát.....
2010. máj. 5. 08:56

Én is isemerek olyat, aki így lett terhes.

2 gyerek után ikrei lettek, utána elkötötték, majd terhes lett az ötödikkel.

6. ibolya1971.01 (válaszként erre: 4. - Itimi78)
2010. máj. 5. 08:43

Én sem nálunk csináltattam ,tölünk 50 km-re.

Ha véglegest szeretnél nézz utána biztos van nálatok is valahol. Igaz nekem ez pénzes volt ,de arra emlékszem hogy ,nem egyforma árakkal dolgoznak a korházak. Söt nagyok a kölömpségek !! z a mütét nálunk 90-be került azt ott 30-bol megusztam ! Érdekes!:)

És most mi lesz megtartod ha terhesvagy ? :)

Még fiatal vagy neked belefér :))

2010. máj. 5. 08:38
Már volt egyszer nem is olyan régen egy lányzó, aki szintén így lett terhes. Ő is nyitott erről egy fórumot. Ha minden igaz, akkor már jó nagy lehet a pocakja.
4. itimi78 (válaszként erre: 3. - Ibolya1971.01)
2010. máj. 5. 08:36
Szia!Sajnos a mi kórházunkban nem tudok róla,hogy lenne lézeres eljárás.Én is hallottam hogy egy idő után regenerálódhat a petevezeték.Lehet hogy nekem is ez a szitu.
3. ibolya1971.01 (válaszként erre: 2. - Itimi78)
2010. máj. 5. 08:32
Hát az meglehet :( sajnos ha csak elkötöttek elöfordul. Engem pár éve mütöttek ,de nekem lézeres égetés volt ami tényleg végleges. Neked is ilyen kellet volna :( Gondolom ha nem akarod a babát akkor ingyen is elvégzik a mütétet hisz te nem tehetsz rola ha terhes vagy.
2010. máj. 5. 08:24
Három gyerkőcöm van és a második terhességem ikerszülés volt.A császármetszéssel egy időben megcsináltattam a sterilizálást is.De bizony nagyon úgy néz ki,hogy nem volt elég szoros az a csomó.:D
2010. máj. 5. 08:18
Valaki esett már teherbe elkötött petevezetékkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook