Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jó tudni! Az alkoholfélék kalóriatartalma fórum

Jó tudni! Az alkoholfélék kalóriatartalma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jó tudni! Az alkoholfélék kalóriatartalma

2011. dec. 31. 17:07
Ez ma jól jött befigyel a spájzban egy villányi rosé, én meg kalóriát számolok. BÚÉK!
2009. ápr. 16. 11:02
Szia! Jó ez a táblázat! Lenne egy kérdésem. Tudnál írni az italok alkoholtartalmáról is? Pl.1 deci vörösbor hány gramm lakoholt tartalmaz?
2008. júl. 24. 08:29
Nem kell lemondani, ha belekalkulálod az adott nap kalóriabevitelébe, vagy a következő napokon kompenzálod mozgással vagy csökkentett kalóriabevitellel.
2008. jan. 25. 18:31

Ez olyan szomorú. A diétában az a legrosszabb, hogy az ember elmegy bulizni, és olyan jól esne egy-két pohárka itóka, és nem lehet, mert hízlal. Az én kedvencem meg péáne: a Görög mazsolabor:(

No hát nem tudom, hogy erről hogy is lehetne lemondani?!? :(

2007. dec. 31. 14:31
A decemberi ünnepsorozatban a karácsony csak az egyik buktatója lehet diétánknak. Itt van rögtön utána a szilveszteri buli, amikor Szinte kötelező inni valamit, ha nem alkoholt, hát valami mást. A cikkben megtalálhattok egy táblázatot, ami segít eligazodni a különböző alkoholos és alkoholmentes italok tápanyagtartalmában.

Ugrás a teljes írásra: Jó tudni! Az alkoholfélék kalóriatartalma

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook