Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jó ötlet, hogy hozok a meglévő palotakutya mellé egy másikat úgy, hogy egyedül élek és kb 9 órát vagyok távol a munka miatt? fórum

Jó ötlet, hogy hozok a meglévő palotakutya mellé egy másikat úgy, hogy egyedül élek és kb 9 órát vagyok távol a munka miatt? (beszélgetős fórum)


2023. márc. 2. 19:58
Ivartalanítás az alap dolog.
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 14:33

De gondolom nem kölyköt.

Meg nem ivarosat. És feltételezem a tied is ivartalanított.

2023. márc. 2. 12:47
Nekem kettő van a lakásban, egy hawanese és egy tacsi keverék. Nagyon jól megvannak együtt, soha kárt nem csinálnak.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bichi)
2023. márc. 2. 12:36
Előző kutyánál csak nem rosszabb. Volt itt egy, az durván játszott vele. Teljesen más fajta volt. Asztalra ,szekrényre ugrált, a másik meg lentről nézte, mit csinál. Nem hergelték egymást, de olyan durva volt vele, hogy nagyon féltettem a nyugodt palotakutyát, nehogy baja essen. Állandóan uralni akarta, rámászott, taposta, nem szerette ha őt simogatom. Hiába zártam ki a konyhába, itt is talált valami rongálnivalót. Palotakutya fele ennyi rosszat nem csinált a pár éve alatt,mint ő 1 hónap alatt. Sajnos vissza kellett vinnem és találtam egy tényleg nyugodt kutyust mellé. Mellesleg ő nem tud asztalra , szekrényre mászni. Földön meg mindig is kutyabiztos volt minden. Igaz, semminek nem lett baja soha ,maximum a ronda rongyszőnyeg szálait húzta ki,mert ásott. 😀
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 12:17
Kutyája válogatja. A szomszédom még sétáltatni sem tudja együtt őket, nemhogy kettőjüket otthon hagyni, mert együtt szétszednék a lakást, egyik hergeli a másikat. Külön-külön tök normálisak. Mindkettő ugyanolyan, és kistestű is, szóval bármi is lehet :)
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 12:16
Jó lesz neki.
2023. márc. 2. 12:08
Sztem is jó ötlet! Vegyél neki egy társat. :)
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 2. 11:59
Én jó ötletnek tartom. Társsal a kutyusoknak is vidámabb az élet.
2023. márc. 2. 11:54
Mindenhova viszem magammal, ha nem vagyok itthon,de egyedülálló lettem és sajnálom magára hagyni. Dolgozni meg kell. Egy társ jó ötlet lenne? Ugyanolyan fajtát szeretnék mindenképpen. Nyugodtak, nem verik szét a lakást és nem kell félnem, hogy túl durván játszanak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook