Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó a párkapcsolatban élőknek? fórum

Jó a párkapcsolatban élőknek? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jó a párkapcsolatban élőknek?

1 2 3 4 5 6 7
50. Amaunet (válaszként erre: 49. - Michelle.r)
2019. aug. 6. 21:55
Lehet, hogy a férje őszintén szerette/szereti. A szerelem pedig vak.
49. michelle.r (válaszként erre: 47. - Amaunet)
2019. aug. 6. 21:15
A férfi a saját életét baxarintja el. Nem tudom elhinni, hogy nem veszi észre, hogy a nője csak pióca üzemmódban képes mellette lenni. Nem hiszem, hogy nem érzi, hogy nem őszinte a tekintet, a mosoly, az érintés.
48. Channa* (válaszként erre: 46. - Michelle.r)
2019. aug. 6. 21:13

femme fataleval=végzet asszonyával:DDDDD



Bemásoltam a gugliba és ezt dobta ki:DDDDD

2019. aug. 6. 21:09

Elárulom, a szingli lét nem kényszerből születik, hanem már kora fiatalon választja az ember.

Huszonévesen elkezd dolgozni, és minden anyagit és egyéb energiát arra fordít, hogy megteremtse magának az önálló, független életet, hogy ne függjön más jóindulatától.


A cikkíró ha szerelem nélkül is, de férjezett státuszt preferálta, mert nem volt képes megteremteni magának a létfeltételeket.

Sajnos erre ma sem képes.

Viszont az nagyon kényelmes, hogy más (a férje) megteremtette számára. Ő ma sem lenne képes az önállóságra.

Viszont sikerült elb@xni egy férfi életét.

Gratulálok!

2019. aug. 6. 20:32
Komolyan nem értem, hogy hogy engedhette ezt ki az admin az oldalra. Nem elég, hogy egy orbitális zagyvaság, ráadásul tele hibákkal. Mi az pl. hogy femme fataleval? És ez csak egy az ordító hibák közül.
2019. aug. 6. 20:14

"Egyedüli független nő akarok lenni, olyan, akik engem irigyelnek a szép páromért."


Ezt sokan nem értették meg.

Megpróbálom lefordítani és elnézést sokaktól!


Egyedüli független nő akarok lenni= szingli akar lenni


olyan, akik engem irigyelnek a szép páromért.= pont olyan szingli akar lenni, mint azok a szinglik, akik irigylik őt (a cikk írót) a szép párja miatt.


Azaz nem úgy akar szingli lenni, hogy van egy szép párja, hanem a párját irigylőkre akar hasonlítani.


És a véleményem: nincs igazad, még 30 év után is lehet valaki boldog és elégedett az életével a párja mellett.

Én olyan férfit választottam, aki nekem megfelelt és megfelel minden szempontból. A külseje és a jelleme is olyan, ami nekem tökéletes, annak ellenére, hogy a megismerkedésünk óta eltelt 31 év.


Még így 31 év után is szórakoztató mindig. Rengeteget beszélgetünk, sokat nevetünk együtt. Még sosem unatkoztam mellette.


Mondom ezt úgy, hogy simán ki tudok fizetni akár 2 albérletet is a fizetésemből havonta és jutna mindenre mellette.


Nagyon nem bírom az olyan nőket viszont, akik képtelenek egyedül boldogulni, és ráadásul irigyek is.

Vagy elfogadod amid van, vagy teszel azért, hogy máshogy legyen. Több és más munka=több fizetés, és ez esetben nem kell küszködnöd a szép párod mellett magányosan.

44. Mezei Virág (válaszként erre: 43. - Semleges)
2019. aug. 6. 19:52
Erre igen... ;)
43. semleges (válaszként erre: 41. - Mezei Virág)
2019. aug. 6. 19:24
Van esze:)
42. fincsi5 (válaszként erre: 41. - Mezei Virág)
2019. aug. 6. 19:15
Ja vagy úgy! Értelmezési gondjaim vannak.
41. Mezei Virág (válaszként erre: 40. - Fincsi5)
2019. aug. 6. 18:52
A párja pénzét akarja, nélküle. Meg másik "szép" pasit! ;)
40. fincsi5 (válaszként erre: 1. - A7c9afebe2)
2019. aug. 6. 17:38

" Egyedüli független nő akarok lenni, olyan, akik engem irigyelnek a szép páromért."


Ezt úgy érted, hogy párkapcsolatban élő szingli akarsz lenni?

Biztos, hogy a családod a problémás?

39. birebora (válaszként erre: 38. - Babóca04)
2019. aug. 6. 17:06
Ennyi:)
2019. aug. 6. 16:47
Jó párkapcsolatban jó lenni természetesen egy rosszban pedig nem jó,ennyi.
37. globus
2019. aug. 6. 15:09

Zagyva eszmefuttatás.

Annyi azért lejön belőle, hogy el.úrtad az életed, szánod-bánod, benne vagy a langyos pocsolyában. Változtass! Csak rajtad múlik. Pucér fenékkel is kezdtek már új életet sokan. Persze munkás, nehéz, de mi könnyű manapság?

36. birebora (válaszként erre: 35. - Df1e1c376c)
2019. aug. 6. 14:55

Az igazi szingli az - legalábbis szerintem - aki minden téren önellátásra alkalmas és megtudja magának teremteni amire szüksége van és örömet okoz neki. Nem gondolkodik egy ruhán, cipőn, nyaraláson, ékszeren, stb.

Ha ez nem megy és másra van szorulva valóban nehéz a függetlent és a szabadságot játszani.

35. df1e1c376c (válaszként erre: 31. - 2f61de6a55)
2019. aug. 6. 14:40

"párkapcsolatban milyen magányosak lehetnek a nők és még lehetőségük sincs a nyílt ismerkedésre."


Ez most ez akkor hogy? Kocsogok a pasik, akik nem masznak foglalt nokre, akik a penzukert veluk lennenek?


"eleinte sem voltam szerelmes"

"Mindig is a baráti alapú párkapcsolatra "szavaztam"

Soha nem keso beismerni, hogy tevedtel.


"Idegesít nagyon, sok esetben a bosszúságom forrása. Nem tudok kinyílni, mert ott van és lépni sem tudok, mert vagyonom hátterem nincs. Csakis egy másik férfi jelenthetné a megoldást, de rosszul vagyok tőlük. Egyedüli független nő akarok lenni, olyan, akik engem irigyelnek a szép páromért." "amúgy sem vagyok már egyetemista."

adom a cernat, befuzve, a gomb is itt van.



Es mindenki szabaduljon, mert o nem tud.

Most nem tudom, hogy sajnalni, vagy magasztalni kell az oltari eszmeiert.

34. selena78 (válaszként erre: 1. - A7c9afebe2)
2019. aug. 6. 14:33

Na, elolvastam. Ha már cikket írsz, legalább olvasd át, mielőtt megnyomod a küldés gombot.


Már az első mondatod is zavaros:

" több gyerek és rossz házasság, mert tudjuk, hogy ez az idill többnyire csak a közösségi oldalakon létezik"


Mi van? Több gyerek, rossz házasság, és ez neked idill? Idill a rossz házasság?


Hát figyelj, ha nem megy neked a párkapcsolat, ki kell lépni belőle. Hogy mégis kényelmesebb, ha apu hazahozza a pénzt? hát így jártál.


Mindenkinek megadatott a függetlenség lehetősége, csak meg kell lépni. Nem siránkozni kell.

33. birebora (válaszként erre: 29. - Alessandro)
2019. aug. 6. 14:24
Bocs, nekem ez is elég volt nem kell hosszabban írni a hülyeséget:)
2019. aug. 6. 14:22

Én már rég olvastam ennyi badarságot.

Igen ha szeretik és megértik egymást bizony jó a párkapcsolatban élőknek.

Szingli akarsz lenni? Legyél, mindenkinek szíve joga miként él. De felállítani a két életforma között a párhuzamot, olyan mint összehasonlítani az almát a szőlővel. Én nem mondom, hogy hp vagy, de kissé butácskának gondollak. És azt is gondolom még, azt sem tudod milyen harmonikus és kiegyensúlyozott párkapcsolatban élni. Remélem azért majd lesz rá lehetőséged kipróbálni és megélni:)

2019. aug. 6. 13:49
Elkeserít ez a sok degradaló hozzászólás miért és Milyen alapon hülye p**** átok le, hmnem tetszik amit írt oké, de emberi mivoltában miért kell valakit megalázni?????
30. df1e1c376c (válaszként erre: 29. - Alessandro)
2019. aug. 6. 13:14

Nem, nem hiszem el, mert tudom, hogy nem igaz. Szinezni mindig egyszerubb.


Azt pedig tartom, hogy ez a cikk akarmekkorara terjedelmure lenne nyujtva, szar lenne. Az ironak nincs egyertelmu allaspontja, ami nem lenne baj, ha pl. az emiatti feszultseget pedzegetne. Igy viszont csak egy szanalmas, nagy pofaju hp.

29. Alessandro (válaszként erre: 26. - Df1e1c376c)
2019. aug. 6. 12:59
Látom nem értetted meg a mondandóm lényegét. Itt a Hoxán senki sincs kényszerítve, hogy minél rövidebb cikket írjon. És hidd el, egyáltalán nem nehezebb nyúlfarknyi cikket írni, mit rendes hosszúságút. Sőt sokkal könnyebb. Csak tudod, ez az olvasók arculcsapása, akik hajlandóak elolvasni a cikkeket. Függetlenül attól, hogy mi is egy cikk konkrét tartalma. Nyugodtan aludhatott volna ő is egyet erre cikkre, hátha másnap még bővebben is ki tudta volna fejteni a mondandóját, mert ez így a szememben igénytelenségre vall a részéről.
28. df1e1c376c (válaszként erre: 27. - 0adc8842b1)
2019. aug. 6. 12:28
Eva Adam oldalbordajabol teremtetett, mert Adam szorakoztatasara.
27. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - A7c9afebe2)
2019. aug. 6. 12:15
Te rosszabb vagy, mint egy tragédia, mint egy cunami. Áradatot akarsz elindítani, hogy mindenki "HESS" a párjától, mert egyedül jobb. Közben meg azt írod, hogy ..."Egyedüli független nő akarok lenni, olyan, akik engem irigyelnek a szép páromért."... Ki az a marha, szép ember, akinek egy ilyen elmebeteg gondolkodása van? Mutogatni akarod a szép párodat, de hiszen az szégyell veled kimenni az utcára. És akkor még meg se szólaltál! Éva sem bírta fütyi nélkül. És te meddig bírnád?
26. df1e1c376c (válaszként erre: 20. - Alessandro)
2019. aug. 6. 12:12

Szerintem frappansan rovidre vagni a lenyeget sokkal-sokkal nehezebb, mint kivattazni.

Ezzel a cikkel sem az a baj, hogy rovid, hanem az, hogy hulyeseg a tartalma. Ugyanezt kerszer olyan hosszan olvasni jobb lenne?

25. gyöngy:) (válaszként erre: 24. - Lapbarna)
2019. aug. 6. 12:08
ühüm
24. lapbarna (válaszként erre: 23. - Gyöngy:))
2019. aug. 6. 11:50
Jaaaa, ő az elbűvölő kos hölgy?!😂
23. gyöngy:) (válaszként erre: 15. - Lapbarna)
2019. aug. 6. 11:37
Csillagjegyekben mindenesetre tudja a tutit:D
22. Mezei Virág (válaszként erre: 20. - Alessandro)
2019. aug. 6. 11:35

A fene megette, ha valaki törzspontokért ír...

Már az is bosszantó, hogy pontszerzés miatt van annyi agyhalott topik. :(

Sokáig azt sem tudtam, honnan vannak azok a pontok, nem is érdekel, mert beszélgetni jönnék. Ha egyre inkább el nem menne tőle a kedvem. (pedig már 2007 óta itt lopom a napokat:D)

21. 494f606958 (válaszként erre: 20. - Alessandro)
2019. aug. 6. 11:30
Milyen igazad van, két oldalról lehet nézni ezt a cikk témát. Vannak az írók, meg az olvasók. Szűkíthetjük tovább a kört, vannak azok az írók, akik örömből írnak, saját maguk és az olvasóik örömére, meg vannak a ponthajhászók. Nekem, mint olvasónak természetesen ez nem vesz el az élményemből (ha megkapom!), de engem meg ez kedvetlenít el egy kicsit. No, sebaj :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook