Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó a párkapcsolatban élőknek? fórum

Jó a párkapcsolatban élőknek? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jó a párkapcsolatban élőknek?

1 2 3 4 5 6 7
2019. aug. 6. 11:24

Kicsit elkedvetlenít, hogy sorra jelennek meg az ilyen rövid, max. egy óra alatt leírható cikkecskék. Én meg órákon át írok egy cikket, és még másnap is módosítok rajta, ha nem eléggé tartalmas és olvasmányos. Tudom, hogy nem vagyunk egyformák, de azért jó lenne, ha lenne egy limit (szerintem minimum 500 szó), az ilyen nyúlfarknyi cikkecskék esetében.

Aki nem éri el a limitet, az csak fele törzspontot kapjon érte, mint azok, akik lényegesen több időt szánnak egy-egy cikkük megírására.

2019. aug. 6. 11:20
Nekem jó... konkrétan házasságban. Nekem ez se mindegy.
18. syria (válaszként erre: 1. - A7c9afebe2)
2019. aug. 6. 11:12

Igen, jó, nagyon jó az esetek többségében. Mert képesek arra, amire te nem: elfogadni a másikat olyannak, amilyen és tudják gyakorolni az alkalmazkodást is.

Nem irigyelni kell a szinglilétet, hanem megteremteni, ha már annyira vágysz rá! De úgy tűnik, gyáva vagy hozzá.

2019. aug. 6. 11:05

Ez egy nagyon bugyuta cikk. Zagyvaság.

A tehetetlenségedről szól, mert nem vagy képes egyedül továbblépni. Szánalmas irigykedés...

Ha útban van a párod, lépj le. Zakkant vagy szerintem...

ki a fene tart vissza, hogy független legyél? A párod pénze? :((

16. f8db0709b8 (válaszként erre: 15. - Lapbarna)
2019. aug. 6. 10:53
Jól beszélsz🤫
2019. aug. 6. 10:50
Érik itt már egy verseny, ki tud szarabb cikket írni. 😞
2019. aug. 6. 10:40

Elolvastam a cikket, de minek????

Hogy akarsz független nő lenni szabadon ha csak úgy tudod elképzelni az életed, hogy függsz egy pasitól? Mert, hogy a háttér... stb...

Vicc ez a cikk...

És az a vicc hány nő képes így élni és nem képes saját magát ellátni a világban és önállóan létezni!

2019. aug. 6. 10:39
Ritkán olvasok itt ekkora cart
12. Pasionella (válaszként erre: 1. - A7c9afebe2)
2019. aug. 6. 10:37
Jó, abban az esetben ha a párjával minden rendben és harmónikus a kapcsolat, amennyiben nem jó persze, hogy nem jó, szerintem ez ilyen egyszerű.
11. df1e1c376c (válaszként erre: 9. - Lapbarna)
2019. aug. 6. 10:36
Vannak meg kidolgozatlan reszletek a teoriaban.
10. mimy63
2019. aug. 6. 10:33

Ha nem jó, lépni kell. Ez igaz. De nem teszed meg te sem, kifogásokat sorolsz helyette.

Azt nem pontosan értem, hogy ha ennyire nem érdekel már a párod, ugyan miért zavar, ha mást érdekli? Dögöljön meg a szomszéd tehene is?

Inkább engedjétek el egymást, hogy legalább neki esélye legyen találni egy olyan párt magának, aki nem savanyú, akit érdekel, mint FÉRFI.

Mellesleg a saját példád ne vetítsd általános nézetté. 20 éve vagyunk együtt, és nincs olyan nap, hogy ne éreztesse velem, mennyire NŐ vagyok a szemében, és nekem sincs olyan nap, hogy ne bizseregjek meg a közelében.

9. lapbarna (válaszként erre: 1. - A7c9afebe2)
2019. aug. 6. 10:30

Anyagilag kihasználod a párod. Elriasztasz minden egyedülálló nőt, akinek bejön, de közben neked sem kell. Szabad, független nő akarsz lenni, akit irigyelnek a szép párjáért. Ez ellentmondásos, de ez a legkisebb baj.

Gratulálok! Gáz vagy.

8. df1e1c376c (válaszként erre: 7. - F8db0709b8)
2019. aug. 6. 10:24
Ez a kapcsolat mar az elejen is megalkuvas volt.
2019. aug. 6. 10:22

Én is 2 gyerekkel léptem a carból.

Férjemmel 8.évet tapossuk,lett 2 közös gyerek is,is tombolnak a hormonok,minden olyan,mint a legelején,mert építjük és nem hagyjuk kihunyni az érzelmeket!

Nem mellesleg 6 év után 3 gyerekkel sikerült házat venni,ebből is látszik egy irányba gondolkodunk.

Nálad valami nem normális,én ilyen kapcsolatban ami megragadt egy szinten,biztos nem tudnék élni...de hát ha neked igy jó!?

2019. aug. 6. 10:19
Masnak olyan tippet adni, amit magad nem lepnel meg? Ejj, ejj, ejj...
2019. aug. 6. 10:07
Isten, de hülye picsa vagy! Ha nem tetszik lépsz, ha tovább tűröd a Te bajod. Ha nem vagy szerelemes miért? Istenem, ez milyen hülyeség. 12 év és 2 gyerek után léptem. MEgtaláltam az igazit, aki elfogadja a gyerekeim és született egy közös. Megérdemled, hogy ilyen megkeseredett liba vagy!
2019. aug. 6. 10:02

Elkerekedett szemekkel olvastam: a párom 28 év után is NŐnek tekint - így, csupa nagybetűvel. Formálódott a kapcsolatunk, de nem laposodott el. Nem hagytuk. :)

Van, akinek egyedül jobb, van, akinek párban - én ez utóbbira szavazok.

2019. aug. 6. 09:55
Nem vagyunk egyformák. Tudom szócséplés, de ma már ritkán szólják meg azokat, akik nem párkapcsolatban élnek, így szíve joga valakinek, ha emellett dönt. Van előnye és hátránya is.
2019. aug. 6. 09:53

A második felvezető mondat után, mellyel meg is válaszoltad a "cikk" kérdését, a többi már csak felesleges szócséplés volt, egyéni probléma, ami egyéni megoldásra vár.

Én azt mondom, jó a párkapcsolatban élőknek, ez meg az én egyéni érzésem, azaz jó nekem.

Remélem, mihamarabb megoldod a gondjaid. Sok sikert!

2019. aug. 6. 09:35
Nagyon régóta szeretnék erről cikket írni, mert sok a tévhit azzal kapcsolatban, hogy milyen jó annak akinek párja van. Lehet valakinek jó, de sok olyan van, akik inkább egyedül lennének, ha tehetnék.

Ugrás a teljes írásra: Jó a párkapcsolatban élőknek?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook