Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jelentkezett valakinél testszerte bőrtünetekkel a Candida? fórum

Jelentkezett valakinél testszerte bőrtünetekkel a Candida? (tudásbázis kérdés)


6. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - Mari20)
2012. nov. 22. 17:48

Szia! Nagyon szépen köszönöm, hogy szakítottál rám időt. Holnapra óriási szerencsémre kaptam időpontot, hogy levegyék a kenetet, de az eredmény megérkeztéig szeretnék foglalkozni a diétával, bár nem biztos a pozitív diagnózis, de ha az, akkor jót teszek vele, ha nem, akkor kárt nem csináltam, csak keresgélni kell tovább a probléma okozóját. :S

Ha vannak még diétás támpontjaid, akkor szívesen venném. Azért persze olvasgatok, informálódom, de közvetlenül hozzáértők tapasztalataiból szívesebben gazdálkodnék.

2012. nov. 22. 15:16

sok tünete van a Candidának

amit gyorsan megtehetsz

minden nap egyél meg egy grapfruitot ( ez a Candida fogamzásgátlója) nem tud szaporodni


este és vagy reggel is élesztő nélküli tönkölybúzás kenyérkére / zsir, vagy vaj rá fpkhagyma karikák ne sajnáld... és sárgarépát reszelj rá, finom, és béltisztitó..

ha érdekel tovább is akkor kérdezz...

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 3. - Ccf0283561)
2012. nov. 22. 12:33
Köszönöm!
2012. nov. 22. 11:55
Én voltam candidás,de nekem csak erős fehér folyást okozott,és együttlét után olyan volt mintha tüzet gyújtottak volna odabent.Más tünetet nem tapasztaltam.
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Vigyorex6)
2012. nov. 22. 11:22
Gondolok itt viszketésre, kiütésekre, hólyagokra (...).
2012. nov. 22. 11:20
Jelentkezett valakinél testszerte bőrtünetekkel a Candida?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook