Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jelentkezett valaki a Swift Fogyasztás Programra? fórum

Jelentkezett valaki a Swift Fogyasztás Programra? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. márc. 11. 11:41
Jól nézel ki a képeken! Egyáltalán nem is látszik rajtad, hogy annyi kiló vagy! Ma tartok a 10. napnál fogyi verseny szempontjából. Úgyhogy az 1/3-a letudva, de telik az idő, mindjárt vége. Ma is tornázni kellene, ajjj olyan nehezen veszem rá magam pláne meló után. Holnap meg léböjtöt tartunk, van egy fórum itt ahol egy páran böjtölgetünk egy héten egyszer. Hátha az is segít, bár azaz egész nem zsírból megy le.
2013. márc. 10. 12:35
Na ahhoz nekem sincsen sok:S
2013. márc. 9. 15:14
Örülök, hogy jól megy a fogyid :) Írtam levelet és elküldtem a linket, bár nem sok minden van ott se. Ma rászánom a tornára magam, bár semmi kedvem hozzá.
2013. márc. 9. 12:11

Jól megy.:)

Eddig szédelegtem de vettem szőlőcukrot és hamar helyrehoz:)

Melyik oldalon?Mert én találtam egyet ott nem láttam hogy ki lenne írva.

Tudsz nekem linket küldeni üzibe?Megköszönöm:)

2013. márc. 8. 17:39
Bízzunk benne, hogy minden jól fog menni :) Én a fa*eb*okon belikeoltam az oldalukat és ott már láttam, hogy kérdezte valaki, hogy mennyien jelentkeztek és azt válaszolták neki, hogy helyszínenként változó valahol kevesebben valahol többen. Hogy haladsz a fogyival? Így az első napok nehezebbek, de majd könnyebb lesz. Én már úgy vagyok vele, hogy ha van is nehezebb napom, hogy de elegem van az egész fogyiból akkor is arra gondolok, ha már eddig kibírtam és ment is le akkor ne csesszem már el és kezdjek el megint zabálni.
15. cfa6b883d8 (válaszként erre: 14. - Electra88)
2013. márc. 7. 20:11

Ne is mondd...az én agyam is ezen kattog...:S:(

csak nem lesz így..

Megpróbálok minél többet leadni, hátha van esélyem.

A győztesek nevét kiírják majd a honlapra azt tudom.

2013. márc. 7. 19:53
Nekem nem mondtak semmit, mondjuk nem is kérdeztem :) De a szabályzatban olvastam, hogy a legtöbbet a zsírraktárból fogyott % mutatja csak aztán van a súly és a BMI. Úgyhogy gondolom a lényeg, hogy ha valaki lead 5 kilót annak mind zsírból kellene lemennie. Elég összetetten van kiszámolva..én nem akarok semmi rosszat mondani, de most úgy őszintén fel se raknak semmit, hogy ki mennyiről indult és mennyit fogyott...ennyi erővel azt hoznak ki győztesnek akit akarnak.
2013. márc. 7. 17:03

Én is a szüleimnek szánom.Durva hogy ilyen sok mindenben egyezünk:)

Igen, ezt mondta tesóm is hogy sokan feladják majd.

Azért 1 hónap nem kevés idő..

Én attól félek hogy ugye nem azon keresztül döntik el ki nyer, hogy ki fogyott a legtöbbet hanem azért megvan adva százalékba hogy mi hány százalékot ér.Gondolom ezt neked is elmondták.

Nem biztos hogy Pesten sokan voltak..ha belegondolsz..Munkaidő...Hiába volt 12-től 17-ig is, az még akkor is az.

2013. márc. 7. 16:27
58 helyen lehetett jelentkezni? Jó sok! Én kevesebb helyet gondoltam. Mondjuk abból a fele első pár napban feladja szerintem. De a Pesti mérésekre tuti sokan mennek. Na mindegy háta sikerül jó helyezést elérnünk, bár nekünk még kocsink sincs. Ha véletlen mégis sikerüle a benzinutalvány szüleimnek adnám, mert én úgyse tudom sehol felhasználni. A 10ezres utalványt mondjuk azt eltudnám én is költeni bárhol.
2013. márc. 7. 11:14

Pedig megfogadtam, hogy miután elkezdődik a verseny,hogy nem gyújtok rá többet, de nem sikerült meg igazságszerint félek hogy hízni fogok...

Én is írtam neki emailt, én azt kérdeztem hogy hova kerülnek fel a fotók, és ugyanazt írták nekem amit neked is(amit leírtál a naplódba).

Én ugyanazt gondoltam hogy tolongani fogunk..megszámoltam, összesen 58 helyen lehetett jelentkezni.Ha csak 10 en mentek el mindenhova, az 580 ...:S

de ki tudja hol mennyien voltak..jó lenne tudni...

2013. márc. 7. 10:54

Igen a cigi biztos jobban elviszi az étvágyat, csak ha letennéd akkor lehet híznál. Nekem párom dohányzott már 3-4 éve nem és ahogy letette rögtön hogy terelje a cigiről a figyelmét elkezdett rágcsálni, kis cukrok..stb. és 15-20 kilót hízott, bár úgy nagyjából eloszlott rajta, mert majdnem 2 méter magas :)

Na én is kóboroltam egy csomót azt hittem oda se érek a végére úgy eltévedtem, mert nem voltam még Vácon.

Én meg írtam nekik előtte e-mailt, hogy ugye max. ruhában fényképeznek le, mert láttam már olyan fogyiversenyt ahol rá kellett állni a csajnak bugyi, melltartóba, na azt nem...így se örülök a fotónak, de így ruhába azért másabb.

Lehet akkor nem jelentkeztünk olyan sokan? :D Pedig azt hittem, ha már ilyen országos, hogy özönleni fognak az emberek.

2013. márc. 7. 09:49

Nekem is kb annyi lehetett ami lement.Volt h egy hét alatt lefogytam a káposztalevessel 7 kilót de olyan rosszul voltam, gondolom nem is igazi fogyás volt, csak vízt hajtott meg némi izmot, de zsírt azt nem hinném, nekem is visszajött kétszeresen.Azt soha többet..

Én nem kezdek bele ilyen diétákba mint pl 90 napos vagy akármi, mert úgysem bírom betartani meg társai.

Olvastam a naplódat.Hasonlóképpen étkezem.Igyekszek elhagyni mindent ami cukros, szénhidrátos, meg nyomom magamba egész nap a citromos vizet hogy ne legyek éhes:)Sokat segít sajnos/szerencsére a cigi...

Ugye 8-tól délig lehetett menni...8ra terveztem hogy odaérjek, de rossz helyen szálltam le meg eltévedtem..kb 1.5km gyaloglás és sok kérdezősködés után nagy nehezen megtaláltam akkor lehetett kb háromnegyed 9..és ott sem volt senki!csak én!Ezt már akartam tőled is kérdezni, hányan voltak.Pedig már előző nap idegeskedtem este hogy biztos nagyon sokan lesznek.

Nem, rólam nem készítettek képet, mert nekem az volt az első kérdésem, hogy - ugye nem fényképeznek le??....:)és mondták, hogy nem, ha nem szeretném..

még sapit is adtak ajándékba.

igen ez nekem is feltünt hogy sehol egy fórum sem róla, épp ezért indítottam el hogy hátha valaki..:)

hát fogalmam sincs hányan jelentkeztek...ugye mindent bizalmasan kezelnek, semmit nem lehet tudni.

2013. márc. 7. 09:34
Én is úgy vagyok vele, hogy amíg nem jön az elhatározás addig semmit nem ér az egész. Én is már évek óta 1000x belefogtam diétákba, a legtöbb 10 kiló volt amit sikerült leadnom és mikor abbahagytam akkor volt mikor a duplája visszajött, de gondolom azért mert mindig hülye diétákba fogtam bele, most ezt a mindent eszek, de kevesebbet elvet követem és valami kattanás is volt az agyamba, hogy mostmár muszáj fogynom. Meg egy-egy gyümi vagy lénapot beiktatok mert egy kis méregtelenítés is kell. Hogy diétázol, milyen diétát követsz? A hozzáállásod tetszik! Igen sikerülni is fog! Mikor voltál a mérésen sokan voltak? Mert mikor én voltam nem volt senki és fura ez is nekem, hogy nem igazán láttam fórumokat se erről...ilyen kevesen jelentkeztek volna? Mondjuk az csak jó lenne nekünk, ha nem sokan jelentkeztek. Rólad is készítettek fényképet? Rólam igen 3-at de nem raktak még fel semmit, bár nem is bánom, mert szerintem szörnyű képek lettek.
2013. márc. 7. 09:15

:)

Nem vagyok pesti.Ózdi vagyok, és Kazincbarcikán voltam mérésen.

Igen most kezdem a fogyit, előtte nem mertem elkezdeni mert féltem hogy nehogy megálljon a fogyás mire elkezdem.Hetekig készültem rá előtte:D

Régóta küzdök már káposztaleves, minden megvolt, csak sajnos a kitartással akadtak problémák.Most viszont ez számomra egy motiváció, és nem fogom feladni végigcsinálom:)

2013. márc. 7. 09:10
Köszönöm szépen! :D Na jó egyformák az adataink :) Most kezdtél fogyózni a 108 kg-ról. És merre fele laksz, azt már nem hiszem el, ha te is Pesten? ;)
2013. márc. 7. 08:56

Na de jó először is gratula az eddigi fogyásodhoz:)

Nekem is 51% a testzsírom!Olvastam hogy 165 centi vagy, én is annyi vagyok és én is 25 éves vagyok:D

És én 108 val indultam.Tegnap voltam mérésen!És ha hiszed, ha nem , engem is egy kilóval többet mértek!!

Eddig jól bírom:)Nyugi kitartás fog az menni:)

2013. márc. 7. 08:41
Szombaton voltam a Váci mérésen. Én már fogyózom január 2 óta 108 kilóról indultam, most 98-99 kg. között vagyok. A max. kilóm 112 kg. volt tavaly októberben, akkor is elkezdtem fogyizni, de december elején feladtam, jöttek az ünnepek, zaba és így kezdtem januárba a 108-ról. Nem hinném, hogy nyerek bármit is (tudom nem szabad így hozzáállni) de mivel most tartok épp a stagnálós időszakomba nem fog sok kiló lemenni. De ha már lemegy ebbe a hónapba 3-4 kiló akkor is tettem magamért és a fogyimért :) Próbálok többet tornázgatni, mert a tornát utálom, de rá rá veszem magam. 1 kilóval többet mértek, mint én az otthoni mérlegen, mert kereken 100 kg-al mértek le és 51 % volt a testzsírom...még leírni is szörnyű.És te mikor jelentkeztél? És hol tartol?
2013. márc. 7. 08:33
Én is:)Régóta versenyben vagy már?Hogy megy?:)
2013. márc. 7. 08:32
Én igen :)
2013. márc. 7. 07:58
Sziasztok!Jelenkezett közületek valaki erre a versenyre?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook