Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Javaslatok, tanácsok 50-60 éves cukorbetegek fogyásához? fórum

Javaslatok, tanácsok 50-60 éves cukorbetegek fogyásához? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 8. 14:22
Most látom, kicsit lekéstem a csatlakozást...de amit írtam, az igaz!
2013. máj. 8. 14:21

Sárika Kedves!

Én 55 éves vagyok, de nem vagyok cukorbeteg. Tudom, hogy az egészen más.

De én tavaly nyár vége óta fogytam 16 kilót kalóriaszámolással.

Egyik nagyon kedves cukorbeteg barátom pedig áttért családjával együtt a paleo étrendre, és az addig erősen ingadozó vércukra is beállt, és nagyon szépen fogyott is egy idő után.

2010. nov. 6. 17:35

56 éves cukorbeteg vagyok aki már évek óta inzulinozom magamat és ez melett a diétát is szigoruan betartom és még melette naponta különböző tornákat végzek ez melett aktivan dolgozom és családot látok el.Tehát mindent ami a nagykönyvben megvan irva egy cukorbetegnek azt én szépen betartom.Az erdményeim jók és mégsem tudok egy két kilónálkevesebbet fogyni.Ezért gondoltam ha valakinek hasonló gondja van vagy van valami jól bevált módszere amit egy cukorbeteg is betud tartani szivesen vesznném ha megosztaná velem.Vagy ha van akinek hasonló gondja van együtt hátha könnyebben menne a fogyás megbeszélve hogyan és miképp oldjuk meg a gondjainkat.

Várom soraitokat.

Szeretettel Sárika.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook