Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt valaki az Agárdi Gyógyfürdőben? fórum

Járt valaki az Agárdi Gyógyfürdőben? (beszélgetős fórum)


2019. febr. 11. 17:53
Sokat járunk Agárdra, mert közel van, nyár elejétől végéig, amíg meleg van. Tavaly pl. még szeptemberben is lehetett kint is fürödni/napozni. Tiszta, szép, kulturált, az árak megfizethetőek, finoman sütnek/főznek. Sok medence nincs, de mindenki megtalálja a neki valót, a kisgyermek, szülő, nagyszülő. A helyesírási hibák miatti torzsalkodáshoz nem szeretnék hozzászólni, itt nem ez a kérdés, ha valakinek ez a kedvenc témája, nyisson fórumot, ott aztán kivesézhetnek, akit csak akarnak.
18. kutymuty (válaszként erre: 17. - Tüsszy)
2019. jan. 26. 11:38
Segítséget kértem, kioktatással sem itt sem máshol nem halad előre az emberiség :) a válaszokat köszönöm, újra elmondom, egy fórumkiírás megköveteli a tömörséget, csak nem várja el senki hogy pl. a Zrt. is a végére kerüljön, stb. stb.
2019. jan. 26. 11:23

Mondjuk csak akkor nagy, ha a nevét pontossan idézzük. Részben használva tényleg kicsi.

Ezt általánosban nagyon belénk verték, mert a sulink neve a faluban a helység neve volt í raggal + általános iskola.

16. kutymuty (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2019. jan. 26. 11:03
Ha már megteszed, kérlek nézz utána, hogy az energiáidat, amit mások "kijavítására" fordítasz, jogosan teszed-e. Köszönöm.
15. Guruljka (válaszként erre: 13. - Kutymuty)
2019. jan. 25. 22:55

Simán csak mert idegesít annyira, hogy nem vagyok rest gépelni miatta.

Az is zavar, ha valaki Magyar. Vagy Svéd.

Meg tényleg azt hittem, Agárdiról nevezték el.

Nem az volt a kérdés, ki ismeri az Agárdi Fürdő ZRT létesítményét.

2019. jan. 25. 10:48

Agárdi Gyógy- és Termálfürdő | és/vagy Agárd fürdő.

Mindenhol nagybetűvel szerepel, de ez teljesen evidens is...nyilván nem fogom a hivatalos teljes nevét fórumcímnek kiírni, rövidítve és lényegre törően szoktuk ezt megtenni...de hogy nagybetűvel írják, az kb. száz százalék :)

13. kutymuty (válaszként erre: 12. - Tüsszy)
2019. jan. 25. 10:46

Kimagasló eredményeim voltak anno helyesírásból, 6 éves korom óta olvasok minden nap, falom a könyveket, így ez pont erősségem, nem is értem a kötekedést. Erre energiát szánni, ez külön töprengésre sarkall :)

A véleményeket köszönöm, kár hogy nincs úszómedence, mert az úszás nagyon sokat segítene.

12. Tüsszy (válaszként erre: 11. - Birebora)
2019. jan. 24. 18:44
Igen, kivéve ha az a neve.
11. birebora (válaszként erre: 10. - Tüsszy)
2019. jan. 24. 16:33
Én is úgy tanultam, hogy ország, város, falú névnél ha ott a végén az i kisbetűvel írjuk.
10. Tüsszy (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2019. jan. 24. 15:53
Lehet nagybetű, ha névben szerepel. Ennek is ez a neve: Agárdi Gyógy- és Termálfürdő Zrt.
9. birebora (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2019. jan. 24. 15:29
Igazad van:)
2019. jan. 24. 15:28
Jó a fürdő minden évszakban. Kulturált, tiszta. Úszásra alkalmas medence sajnos nincs. Az nagyon kellene.
2019. jan. 24. 10:54
Először Szilveszterkor jártunk ott, nagyon hangulatos volt.A víz kellemes. Azóta gyakran utazunk oda , nagyon szeretünk ott fürödni, inkább télen ,mert mi a Balaton mellett lakunk és a nyár a Balatoné.
2019. jan. 20. 13:22

Nem értettem, Agárdi Gáborról miért neveztek el gyógyfürdőt. Téged valószínűleg az agárdi fürdő érdekel.

Egyszerűen nem értem, mikor ért véget a normális helyesírás-tanítás az iskolákban. A helységnevek -i helyragos alakja kis kezdőbetűvel írandó, de biztos én vagyok a hülye nyelvtannáci. Aki nem érti, színésznek mi köze a fürdőhöz.

2019. jan. 19. 17:38
Köszi szépen, a gyógyrésze érdekelne még :)
2019. jan. 18. 20:31
Mi is nyáron voltunk, tényleg nem túl nagy, de nagyon tiszta, szép hely!
2019. jan. 18. 20:07

Jártunk már,de mi nyáron voltunk,a kültéri medencéket használtuk. Fedett medencéjük talán 2 van?

Nem túl nagy hely,de nagyon szép rendezett volt amikor voltunk.

2019. jan. 18. 15:46
Minden érdekel, írjatok róla.
2019. jan. 18. 12:40
Kérhetek véleményeket róla? Köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook