Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járhatok egyszerre két fogorvoshoz? fórum

Járhatok egyszerre két fogorvoshoz? (tudásbázis kérdés)


11. ina87
2017. ápr. 25. 16:36
nem jó ötlet,amúgy járhatsz de miért is
10. jeti (válaszként erre: 7. - Anyagi)
2017. jan. 3. 22:26

Már mindegy...betömte a véglegessel... :(

Nem, nem mondanék semmit a másikról.

9. jeti (válaszként erre: 5. - Kisj)
2017. jan. 3. 22:26
Igazad van, csak amíg ez a fogam mincs befejezve, nem mehetek másikhoz.
2017. jan. 3. 14:52
mindenképpen egy fogorvoshoz járj, mert akkor az már ismer, tudja mi az amit bírsz, mi az ami tényleg fájhat,és rendben tudja tartani a fogaidat, ha fizetsz mindenképpen olyat válassz akiben megbízol
2017. jan. 3. 13:36

Ha még most is fáj a gyökérkezelés alatt levő fogad, akkor nem szabad a végső tömést beletenni egyenlőre!!!


Nem biztos, hogy feltétlenül az orvos a hibás, de neked már elment a bizalmad. Tehát keress másik orvost!


Neki viszont mond el, hogy úgy tűnik, nem javul a fogad és kéred fogadjon el és fejezze be a kezelést.


Viszont:

Nem mondanám meg a régi orvosod nevét és rosszat sem mondanék róla egy szót sem!!!

Már csak azért is, mert felmerülhet az új dokiban, hogy róla majd mit fogsz mondani a következőnek?!

6. syria (válaszként erre: 2. - Jeti)
2017. jan. 3. 13:15

Hagyd ott azt, aki szenvedni hagy, ráadásul úgy, hogy fizetsz is neki. Keress - ha lehet ismerős által ajánlott - másik orvost!

Nyilván nem járhatsz kettőhöz.

5. kisj
2017. jan. 3. 13:12

Ha le akarod cserélni a fogorvosod, akkor cseréld le és mindent azzal a másikkal csináltass.

De az, hogy az egyik fogadat az egyik, a mellette lévőt meg a másik kezeli, az értelmetlen és könnyen lehet, hogy mind a kettő azt mondja, hogy köszöni szépen, de nem vállal.

4. Hoxa (válaszként erre: 1. - Jeti)
2017. jan. 3. 13:05
Légy szíves ide is másold be a történeted, mert így nem érthető! Köszönöm.
2017. jan. 3. 12:57

Mi a nagyobb, a szenvedés, vagy a bizalom ebben a dokiban?

Ha nagyon szenvedsz, menj másikhoz, de akkor maradj is annál.

2. jeti
2017. jan. 3. 12:47

Az történt, h járok a fogorvoshoz, már sokszor voltam egy fogammal,aminek nem valami jó a prognózisa, ahogy érzem, de még majd mennem kell 2 hét múlva...közben, mondtam neki, h fáj másik fogam is...de mivel ez az egy amit csinál is , nagyon sokba kerül, és megsértette a melletti fogakat is, nem szeretnék hozzá menni...szval hiába mondtam neki, fája másik, azt mondta mjad ha megint fáj,akkor menjek hát nme tudom, h várjak-e addig amíg elviselhetetlen nem lesz? na szóval a lényeg, h 2 hét múlva kell visszamennem, h beletegye a végső tömést, bár sok értelme nincs mivel fáj...Namármost hogy nézne az ki, ha közben egy másik fogorvossal el kezdeném gyökérkezeltetni egy másikat, amlyre panaszkodtam neki, és észrevenné, h máshoz járok, miközben ő lelkiismeretesen megtesz mindent azért az egyért úgy látszik, bár a siker elmarad? Mtegyek most?

Gondolom nem venné jó néven,mert úgy érezné nem vagyok vele megelégeve. Vélemény?

1. jeti
2017. jan. 3. 12:47
Mi a helyes ebben az esetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook