Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izzadás ellen van jó tippetek? fórum

Izzadás ellen van jó tippetek? (beszélgetős fórum)


2021. nov. 10. 10:17

Sajnos nekem is van ilyen problémám.

Mindegy, hogy nyár vagy tél, van, hogy egy sima mosogatástól lever a víz, de van, hogy teljes nyugalmi helyzetben. Ülök a tömegközlekedési eszközön és csöpög a hajamból a víz. Igen, legjellemzőbb a fejbőr izzadása.

Nem csak ciki, de főleg télen arra kell figyelnem, hogy vagy sapka, vagy kapucni. A sapkával az is a baj, hogy le sem tudom venni, ha bemegyek zárt helyre, mert már alatta csupa víz a hajam.

Megemlítettem már, háziorvosnak, nőgyógyásznak, sőt szinte minden dokinak akihez mennem kellett, de érdemi választ sehol sem kaptam.

A klimaxon már rég túl vagyok én is, de ez már kb 10 éve így kísér. Pajzsmirigy problémám nincs, cukros nem vagyok. Kíváncsi lennék, hogy "jár-e még valaki ilyen cipőben"? Esetleg valakinek használható ötlete?

2021. okt. 20. 22:05
Mégegy szavazat a Solutio Antisudoricára, igaz, nálam allergiás reakció miatt felejtős lett, de addig jónak tűnt.
2021. aug. 19. 09:52
Antisudorica tökéletes. Először csíp, mar, de második alkalommal már nem okoz ilyen panaszt. Legalábbis én így voltam vele
4. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - 19Ági61)
2021. aug. 19. 09:21

Az előttem szólóknak igaza van,az valóban jó.

...de,az étkezéseden kell gyökeresen változtatni,makrobiotikát ajánlanám.

3. bnedora (válaszként erre: 2. - Jooeva)
2021. aug. 19. 07:12
Ez nekem is bevált.
2021. aug. 19. 05:36

[link]

Nem tudom, hogy klimaxos panaszokra használható-e. Nekem nagyon izzadós a hónaljam, ezzel az oldattal áttörlöm a tiszta és száraz bőrt és kb. 2-3 hétig nem izzadok.

2021. aug. 18. 21:51
Sziasztok!60 éves vagyok a klimax 15 éve kinoz, de az intenziv arc-nyak izzadás már nagyon zavar, szakad rólam a viz. Van valamijó tippetek ellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook