Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Izombol fogyás, de meddig? fórum

Izombol fogyás, de meddig? (beszélgetős fórum)


16. mano200631 (válaszként erre: 5. - IßyOO7)
2010. júl. 15. 08:52

Sziasztok!

Mennyi idő után kezdem veszíteni a zsírt?

Én fehérjézem egész nap,tornázom és gyalogolok minden nap,mégsem fogyok egy dekát sem!

15. IßyOO7 (válaszként erre: 14. - 9bfa0b70b3)
2010. jan. 25. 14:49
C1000 amit szedsz?Ha igen,az jó!Napi 1-2 mehet belőle!+más komplex vitamin is kell,amit táplálékkiegészítőket forgalmazó üzletekben érdemes venni,mivel a centrum,supradin,és barátai gyengék,mint a harmat,;o)Én Animal pack-kot szedek.Tudom ajánlani!
2010. jan. 25. 12:04

Szedek napi 1 c vitamint,bár nemtudom ez mennyit segít:)

IßyOO7 ha lesz még kérdésem írok privit,köszönöm a segítséget,jó edzést:)

Nakedbike:A bicaj megyeget 40-45 percet szoktam,nemrég kezdtem,egyenlőre nem megy több.

Nekem eddig ez jött be a legjobban amit most csinálok,pedig számtalan dolgot kipróbáltam már,de bogyókat pl soha nem fogok szedni,mert 1 nincs rá pénzem 2 sztem nem is egészséges..

13. IßyOO7 (válaszként erre: 11. - 9bfa0b70b3)
2010. jan. 25. 11:59
Nem muszáj futni,tökéletes a szobabicaj!Naponta 40 percet,ha bírod majd,egy órát tekerj!Úgy,hogy a pulzusod ne menjen 130 fölé!Ha ezt betartod,és odafigyelsz a kajára zsírból fogsz fogyni!Viszont 2 dologról még nem beszéltünk!Egyik,a vitaminok!Ez alap dolog!Másik,a jótékony zsírok!Napi 2 evőkanál lenmagolaj nagyjából fedezi a szükségletedet,amit reggel,és este a szénhidrátos ékezésektől minél távolibb időpontban kell bedobnod!Ez is nagyon fontos része egy jó diétának!Ha van esetleg még kérdésed,priviben írd meg,én elmentem edzeni.
12. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 11. - 9bfa0b70b3)
2010. jan. 25. 11:59
Nyugi, egészen jó az étrend, a lényeg, ha már kevés, akkor az fehérje legyen főként. És mellette pici sport, tempós gyaloglás, elipszis trainer, vagy bicaj. Fehérje a kulcsszó. Azért 1000 kcal alá ne menj.
2010. jan. 25. 11:54

Ugy látszik hatásos is,mert fogyok szépen:)

Sportolás..háát(*pirul*)Van szobabiciklim azon szoktam tekerni 17-20 km-t gyorsan közepesnél kisebb nehzézségi fokozatban,van nagyon sok dvd-m is.Ezekre szoktam tornázni,de megmondom őszintén borzalmasan lusta vagyok:(Sajnos az az alkat vagyok aki fennt jó,de alul meg nagy popsi vastag combokkal.:(Futni egyszerűen nem bírok:(Főleg nem iylen hidegben,minden egyes alkalommal mikor próbáltam oylan beteg lettem,hogy alig éltem utána:(

10. IßyOO7 (válaszként erre: 9. - 9bfa0b70b3)
2010. jan. 25. 11:50
Na,nem is rossz!Mondjuk a kekszet én nem erőltetném este,inkább tojásfehérjéből készítenék rántotát,vagy palacsintát,persze liszt nélkül!Azt tudom ajánlani,hogy 2-3 óránként egyél,nem kell egyszerre sokat.Sportolással hogy állsz?
9. 9bfa0b70b3 (válaszként erre: 7. - IßyOO7)
2010. jan. 25. 11:47

Nos,Reggelire szoktam enni natur Activia joghurtot,mert az a gyomornak is jó.(tapasztalat) esetleg mellé valamiylen gyümölcsöt.Vagy szoktam zabpelyhet tejjel.Aztán tízóraira néha rozsoskiflit vagy puffasztott rizst csirkemellsonkával és sok zöldséggel.Ebédre csirke vagy pulykamellet,zöldégkörettel,vagy pici rizsel(ritka)vagy halat.Ezeket mind picike olajban.Inkább párolom őket.

Uzsonnára gyümölcs vagy zöldség,épp mihez van kedvem.Estére meg egy kis jó estét keksz ha édességet kívánok,vagy egy répa...6 után már nemis vagyok éhes,így a vacsora már elég kis mennyiségü.Napi 3 liter folyadék minimum.Zöldtea vagy sima víz.

2010. jan. 25. 11:46
A koplalás tényleg nem megoldás. Izomból nem kellene fogyni inkább zsírból, tudom nem könnyű. Meg minnél több izmod van annál többet ehetsz, mert az izomnak 3-4× annyi energiára van szüksége mint a zsírnak.
7. IßyOO7 (válaszként erre: 6. - 9bfa0b70b3)
2010. jan. 25. 11:43
Miket eszel?
6. 9bfa0b70b3 (válaszként erre: 3. - Panka78)
2010. jan. 25. 11:41
Köszönöm a választ.Eszem ágában sincs koplalni,és nemis fogyúkúrázok mert ha abba hagyom visszajönnek..hízásra alkalmas vagyok:(Most megyek és eszek is valamit:)Még ha nemis lesz sok,de nem akarok zsír és csont lenni...
5. IßyOO7 (válaszként erre: 1. - 9bfa0b70b3)
2010. jan. 25. 11:41
A nem evés,a koplalás a tested legnagyobb ellensége!Enni muszáj,naponta 5ször-6szor is,mivel így tudod pörgetni az anyagcserédet!Viszont nem mindegy mit!A másik,ami nagyon fontos a helyes táplálkozás mellet,a rendszeres sportolás!Ha sport mellett kezded a diétát,fokozatosan le kell vinni a szénhidrát fogyasztásod,és ezzel párhuzamban emelni a fehérje bevitelt!Így nem izomból fogsz fogyni,hanem először vizet veszítesz,aztán a zsírt!
4. 9bfa0b70b3 (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 25. 11:39
Nos nem koplalok(vagyis nem önszántambol) eddig rendesen napi 6x-i étkezés,változatos ételek.De mostanában alig megy le valami.Persze eszegetek,mert tényleg nem akarok koplalni.csak félek hogy izombol fogyok majd énis,azért kérdeztem ha valaki így csinálja az csak abbol fogy ,de megy le a mutató a mérlegen..akkor a zsír marad..?
2010. jan. 25. 11:39

A tv-ben pont erről volt szó valamelyik nap, hogy volt egy 55kg-os nő, akinek a hája alatt, már csak csont volt... magyarán, izmot lefogyta és csak a zsír maradt ott...

vissza kellett "hízlalni" a nőt, hogy el tudjanak vele kezdeni normálisan diétázni..

Szóval a koplalást most felejts el!!!!!

2. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - 9bfa0b70b3)
2010. jan. 25. 11:37
Igen,az izmot bontod. Ezt hagyd abba, mert egy lógós, lötyögős vékonyka leszel max. És az nagyon ronda látvány.
2010. jan. 25. 11:35

Nos a kérdésem elég bután hangzik,de már rá kellett kérdeznem,mert nem szeretek tudatlanságban létezni:)

Ha valaki "koplal" és így akar fogyni,akkor az izombol evszt súlyt.Na de ez meddig mehet így?van mondjuk egy 70 kg-os nő,aki koplalással fogy:rááll hetente a mérlegre,látja megy le a súlya,ez csak izom???Zsír is megy le vagy csak izom?Ezt azért kérdezem mert valaki írta h ő 12 nap alatt 10 kg-ot fogyott koplalással(jézusom...)akkor lehetséges,hogy ez csak víz és izom?A zsír ugyan ott marad?Azért is érdekelne mert életmódot váltottam,január eleje óta és 74ről kezdtem (168cm*19éves lány vagyok)és ma már 66.5 kg vagyok.És sajnos mostanában alig eszek.Nem kívánom.Alig bírok 1 joghurtnál megenni többet egy nap.Van valakinek tapasztalata?Köszönöm a választokat és bocsi ,hogy hosszúra sikeredett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook