Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ivartalanítás után dudor fórum

Ivartalanítás után dudor (beszélgetős fórum)


2021. febr. 17. 14:11
Felhívtam az állatorvost, néhány napig normális reakció ez.
5. Oneday (válaszként erre: 3. - Asgardi)
2021. febr. 17. 08:56
Elvileg olyan varrattal varták, mint a mamáét, akinél még mondtuk is a dokinak, hogy úgy csinálja meg, hogy sajnos ő inkább kinti cica, nem lehet bent tartani, így védeni a sebet. Nagyon szépen meg lett csinálva, kb két cm - es sebe volt és rohamosan gyógyult. Viszont Pannit bent tartom azóta, biztos ami biztos, ő jól viseli végülis a bentletet. Múltkor volt egy farok problémája, akkor sem engedtem ki jó ideig.
4. Oneday (válaszként erre: 3. - Asgardi)
2021. febr. 17. 08:40
Köszönöm. Elvileg semmi gond nincs vele. Nemrég a mama cica lett ivartalanítva. Kóbor cica volt, hozzánk csapódott (pedig nem akartunk állatot. Kutyánk volt de elvesztettuk őt, így meg pláne nem akartam másik állatkát) A mama lefialt két kicsit, ők így most úgymond ránk maradtak, félig - meddig így kimondatlanul is a mieink és hát kicsit már érzem a kötődést, amit nem akartam szándékosan érezni :( 10 hónaposak, fiú és egy lány, de hiába hirdettem eddig, senkinek sem kellenek 4 hónapos koruk óta, pedig nagyon tünemények, igaz csak egyben és nagyon jó gazdiknak adnám őket, mert nagyon szeretik egymást. Úgyhogy végülis a kis család három tagja már ivartalan, mert ha nem tesszük meg, sajnos jött volna az új garnitúra :( A mama viszont nagyon magának való cica, őt mostanában nem is nagyon látom, remélem nincs baja. A kicsik is ki be járósak, kertes házban lakunk.
3. asgardi (válaszként erre: 1. - Oneday)
2021. febr. 17. 08:30

Ha jó étvágya van, nem levert, nem lázas és nem nyílik szét a sebe,nem nedvedzik, nem kapkod oda, akkor talán annyira nem kell aggódnod, de az a tuti, ha felhívod a dokit.


Gondolom, ha nem felszívódó varratokkal dolgozott, varratszedésnél megnézi. Ha meg azzal, lehet megkér, vidd be, hadd nézzen rá.


Fel a fejjel, szerintem a nehezén túl vagytok!:)

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Oneday)
2021. febr. 17. 08:26
Szerintem jobb ha a doki ad választ és megnyugtat ilyen téren.Dudor is lehet több fajta.Jobbulást a cicusnak.
2021. febr. 17. 08:21
Lány Cicámat pénteken ivartalanították. Egyik nap vettem észre, hogy az amúgy kicsi és nagyon szép vágása mellett lett egy dudor a bőr alatt, talán picit már nagyobb is. Mint egy köldöksérv. Természetesen hívom az állatorvost, de sok helyen olvastam, hogy az ilyen duzzanat műtét után normális. Egyébként jól van, mindent csinál, nincs elszíneződve az a rész sem, nem fáj neki. Valaki tapasztalt még ilyet? Anno ha jól emlékszem, mintha a kutyámnak is lett volna ivartalanítás után ilyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook