Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Itt van valaki, aki hisz a természetfeletti dolgokban? fórum

Itt van valaki, aki hisz a természetfeletti dolgokban? (beszélgetős fórum)


9. Nénje (válaszként erre: 5. - Janszi)
2022. jún. 27. 18:08
Seth-ig még nem jutottam,de most hogy ajánlod,rákeresek,köszi.Még egy beszámoló a családunkból eszembe jutott:édesanyám szórásos temetésén történt,amikor a vízsugár beindult,a keresztapám látta édesanyám lelkét,aki közölte vele,hogy ő lesz a következő.Be is jött,tényleg ő volt,de hosszantartó betegségben szenvedett...
2022. jún. 26. 19:52

A szuper erőt a köztudat annak tulajdonítja,ha valakinek olyan képessége-tehetsége van,ami nem átlagos,tehát ritka.Ennek ellenére vannak vészhelyzetek,ahol az is hőssé válik,aki nem önnmagától cselekszik(nincs ideje gondolkodni,mit tegyen).

A babonában is hiszek,mert a kollektív tudatosból és tudattalanból gyökeredzik,mint a vallás is.A halál utáni életet sokan keverik a több élet lehetőségével,ez fatális hiba.Nézzük csak meg,ha reinkarnációs hipnózissal visszautazunk az időben, csak az utazó emlékei erejéig tud visszamenni az időben,életében szerzett információja elébe nem jut el,tehát nem lehet atlantiszi lakos például,vagy bennszülött az utazása során.A paranormális mint tudománytalan jelenség létező esemény,szinte mindenki tapasztalt már hatodik érzékes jelenséget,vagy deja vu-t.A mai tudomány birtokolni akarja a tudást,de minél jobban szorítja a markát,annál több folyik ki az ujjai között.Tehát csak bitorló.Az értelem nem a szakkönyvekben csírádzik.Lássuk meg, az idők során a bölcsek nagy hatással voltak a továbbira,ők sem egyetemen magoltak és puskáztak.Amúgy meg minden spiritusz egy tőről fakad,kinek mi megy könnyebben,az a módszer és az az út az övé.

2022. jún. 26. 19:47

Aha, itt vagyok.


Volt, több is.


De bizony magamban tartom. :P

6. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 19:45
Amugy nemtudom hogy csak az agyam hulyult-e velem, de par napja este mar felalomban voltam es nem si tudom mirol almodtam de egy nagy puffanast hallottam. Feleszmeltem es olyan volt mintha igazabol hallottam volna, fajt a fulem is. Tokre befostam mert hat egyedul elek. De lehet csak a felettem lako nyanya fordult le az agyarol es az puffant. 😁😁😁😁😁
5. janszi (válaszként erre: 2. - Nénje)
2022. jún. 26. 19:43
A jelek valósak.Seth könyvéből az első rész jó volt,olvastad?
4. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 11:28
Kicsit összemostál itt színest színtelennel,egyiknek sem feltétele a másik.Pontosíts,mi a terved a kérdéseddel?
3. tien (válaszként erre: 2. - Nénje)
2022. jún. 26. 10:06

Tudom, hogy amit átéltem nem természetfeletti.

Alvásparalízis.

Mikor benne vagy a sűrűjében, nagyon valóságos.


Kis koromban volt egy élményem.

Nagyszüleim házában éltünk ,míg a miénk épült.

Kimentem pisilni ,nyár volt.

Felnéztem az égre ,és a lugas felett közvetlenül volt egy ovális, fényes valami.Nagy volt.

Akkor azt gondoltam angyal.

Ez olyan szinten égett belém ,hogy közel negyven év távlatából is tisztán emlékszem minden egyes momentumra és érzésre.

Nem tudom mi volt az a jelenség.


Megérzem a dolgokat ,de ezzel sokan vagyunk így.

Kitalálom mit akart mondani a férjem ,de napi 24 órában együtt vagyunk,ez sem különleges.

A vírust egy évvel korábban mintha megéreztem volna.

Zsigeri érzés volt ,tudtam valami rossz közeleg.

Mondtam is a barátaimnak nem egyszer,hogy jön valami nem jó,azóta csak boszorkánynak hívnak 😜

2022. jún. 26. 09:12
Hiszek a karmában.Halál utáni életről szóló könyveket olvasgatok mostanában,ha időm engedi.Pár kérdésemre kaptam választ a könyvekből.igen,hiszek benne.Élmény: Halott szeretteink haláluk után nem sokkal "jelet" adnak,hogy meglátogattak.Apukám mikor meghalt,telefonon értesítettek,és mikor hazaértem,felkapcsoltam a villanyt és a villanykörte szétrobbant,majd 1 darabja a konyhapulton pörögve landolt.
2022. jún. 26. 08:27

Ha van paranormális élményed ne tartsd magadban vagy akár te mit gondolsz a halál utáni életről szuper erőről babonákról?


Kérem az ilyen szájkarate harcos meg mondó emberek lapozanak tovább!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook