Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Isten hozott, kicsi Amina! fórum

Isten hozott, kicsi Amina! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Isten hozott, kicsi Amina!

2010. jún. 12. 13:42
Köszönöm szépen mindenkinek:)hát azt én is remélem hogy a következő könnyebb lesz,de ha nem,az sem baj,nekem csak az a lényeg hogy egészséges legyen:)végül 4,1 kg lett,jó nagy baba.így utólag tényleg lehet hogy jobb volt hogy nem kaptam fájdalomcsillapítót,bár akkor nem így gondoltam.ha Amcsi 8 hós lesz,belevágunk a következő babába:)nem szeretnénk várni.
2010. jún. 12. 10:54

Gratulálok a babához,a lányomat Majának hívják ő tavaly augusztusban született,látom a nevek között volt ez is:-)

Én sem kaptam fájdalomcsillapítót,pedig fájt rendesen,de így volt jó!!

2010. jún. 11. 22:30
Gratulálok!Mekkora lett végül a pici?
2010. jún. 11. 20:46
Ja és gyönyörű neve van a kicsinek és neked is!:-))
2010. jún. 11. 20:44
Gratulálok!:-)Nagyon szép a történet!Nekem 4gyerkőcöm van sajnos csak az elsőt szülhettem simán!:-(De neked kivánom,hogy a többi is természetes úton és sokkal könnyebben szülessen majd!:-)
2010. jún. 11. 18:04

Gratulálok, végre egy szülész, aki a normális protokollt követi. Hidd el, nem lett volna jobb fájdalomcsillapítóval! A kislányodnak és a te testednek ez volt a normális ütem!

Örülök, hogy olvashattam!

2010. jún. 11. 17:55

Gratulálok! :)

kívánom, hogy a második, harmadik, negyedik.. könnyebb legyen :)

2010. jún. 11. 17:27

Gratulálok!Nagyon meg ható a történet!:)


Abban viszont nem vagyok biztos hogy a második könnyebb lesz!

2010. jún. 11. 16:58
Gratulálok ,a második szülés sokkal gyorsabb lesz.::)
2010. jún. 11. 16:08
Hogy magyarázod el egy süketnek, hogy milyen a mentőautó hangja? A vaknak, hogy hogy néz ki a kék? Egy nőnek, aki még nem anya, hogy milyen is az anyaság? Én sem gondoltam soha, hogy ennyire csodálatos anyának lenni. De Ő, a kis csoda mindent megváltoztatott.

Ugrás a teljes írásra: Isten hozott, kicsi Amina!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook