Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek olyan tápot, granulátumot ami eló segiti a hizást, növeli az étvágyat? fórum

Ismertek olyan tápot, granulátumot ami eló segiti a hizást, növeli az étvágyat? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 10. 13:47
Nyersreszelt sargarepatcokorral fogyasztani tobbszor.
11. MelisUK (válaszként erre: 10. - Hozsi)
2008. jún. 7. 09:41

A kérdésben nincs semmilyen betesgés írva, tehát én úgy gondoltam, h itt egy egészséges emberről van szó, aki egyszerűen vékony és hízni szeretne.

Az általad írt súlyelmaradásról sincs szó a kérdésben.


Tehát én egy egészséges emberre gondolok, aki hízni szeretne. Több ilyen is van a családomon belül.


Kevés ember az, aki nem szereti a tejberizst v a tejbegrízt, ezért írtam ezt lehetőségnek és ez nálam is bevált, mikor hízni kellett.


Az étvágytalanságra tökéletesen beválhatnak az édesítőszeres üditőitalok. Példa erre a Diet Coke (Cola Light Mo-on). A szervezetünk azt érzékeli, h cukrot kapott és úgy is kezd cselekedni, viszont valójában csak édesítőszer jutott a szervezetbe, így éhesek leszünk. Hiába eszik az ember ilyenkor szokásos adagot, folyamatosan éhesnek érzi magát.

Ha rászokunk ilyen üdítőkre, akkor növekedhet az étvágyunk. (Ez kinek jó hír, kinek rossz...)

10. Hozsi (válaszként erre: 9. - MelisUK)
2008. jún. 6. 18:52
Feltéve, hogy az illető nem tejfehérjeallergiás és nem cöliákiás.(és akkor még nem beszéltem a laktózérzékenységről)Az első lépés az étvágytalanság és testsúlyelmaradás okainak kiderítése.Mert ha valamilyen eltérés áll e mögött, akkor azt kezelni kell.(egyszerű eltérés is lehet mögötte mint pl. férgesség, de lehet egészen komoly elváltozás is)Kéne tudni az étvágytalanság és a súlyelmaradás mértékét is.
2008. jún. 6. 13:39
Akár gyerekről, akár felnőttről van szó, fantasztikus hízlaló a tejbegríz, tejberizs cukorral, kakaóporral, fahéjjal. Engem is ezzel etettek babakoromban, amikor picit megcsappant a súlyom, hát volt is hatása:) És ha elkezdem most felnőtt koromban enni csak heti egy alkalommal, akkor is látszik egy idő után a hatása. Tehát ha vki nap mint nap eszi, annak jó esélye van a kilók fölszedésére.
8. Germana (válaszként erre: 4. - Silverblue)
2008. jún. 6. 11:53
Felnőttnek
2008. jún. 6. 08:41
szia. amikor a lányom kicsi volt, nem volt étvágya, B12-t kellett szednie. ezenkívűl citromsav-cseppeket.de állítólag a kurkuma is étvágygerjesztő.
2008. jún. 6. 08:37

Szia!

Fantomalt por a neve, az elfogyasztott ételbe vagy tápszerbe kell belekeverni megfelelő adagolásban. Fontos, hogy minden étkezéshez célszerű használni. Olyan gyermekeknek és csecsemőknek van kitalálva akiknél a testsúlygyarapodás a cél.Egyébként gasztroenterológiai vizsgálatot javasolnék.

2008. jún. 6. 08:35
A B-vitamint tartalmazó készítmények is növelik az étvágyat, elég nagy mértékben. Amikor hatévesen - csont és bőr kisgyerekként - kakaón éltem, anyu B-vitaminos szirupot adott, utána vacsira lement néha két nagy szelet kenyér is :)
2008. jún. 6. 08:31
Ez attól függ,hogy gyereknek szeretnéd vagy felnőttnek.
2008. jún. 6. 08:23
Én a VITACOLANT javaslanám. Kúra szerűen kell alkalmazni 6 héten keresztül, majd ha még nem elég a hatás, akkor megismételni! Nem szabad viszont túlzásba esni a kúráknál, mert bár nagyon fonom de később jöhet meg a hatása, nem is akárhogyan!! Gyerekek is használhatják...
2008. jún. 6. 08:14
Hallottam már ilyenről, de a nevét nem tudom. Gyógyszertárban kapható. Bár elképzelhető ha a körzeti orvos felírja olcsóbban is megkaphatod.
2008. jún. 6. 08:11
Ismertek olyan tápot, granulátumot ami eló segiti a hizást, növeli az étvágyat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook