Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkedésnél mi a jobb, ha egy pasi tud rólunk mindent, vagy ha picit titokzatosak vagyunk? fórum

Ismerkedésnél mi a jobb, ha egy pasi tud rólunk mindent, vagy ha picit titokzatosak vagyunk? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. szept. 6. 20:59
Én már nem szeretem az ilyen játszmázásokat,ez is valahol az.Ráadásul átfordulhat ez negatívba is,régebben volt 1-2dolog amit nem akartam elmondani,a másik meg azt hitte hogy titkolózok.Plusz előbb-utóbb kiderül minden.Ha rosszul játssza ezt valaki,mesterkéltnek tűnik.
16. jstefan (válaszként erre: 14. - 7275fd03fa)
2012. szept. 6. 20:53
Én találkoztam már nem egyszer titokzatos nővel , de azt hazudósnak nevezném így utólag,de még hazudni sem tudott mert ahhoz nagyon jó memória kellett volna hogy hosszú idő mulva is emlékezzen hogy mit hazudott.
2012. szept. 6. 20:48

A nő ha ideális,

akkor bizony oda áll is.

Ideteszi, odateszi,

A buta pasi mind beveszi...

Pedig a nővel vetetné be,

Nincs tisztába szerepével,

Nem érdekli lélek dolga,

Neki csak egy intimtorna...

Anyósának hű veje?

Kinek lánya hüvelye.

Titokzatos csecsebecse,

Domináns szerepcsere.:)

14. 7275fd03fa (válaszként erre: 13. - Jstefan)
2012. szept. 6. 20:43
Én sem értem, miért olyan nagyszám a titokzatos nő viselkedés, pedig sok férfinak tényleg nagyon bejön. Arra tippelek, hogy sokaknak kényelmesebb nem ismerni a nőt, és belelátni valami ideált.
13. jstefan (válaszként erre: 1. - 5f64c00057)
2012. szept. 6. 20:32
A titokzatosságnak nevezett fontos dolgok elhallgatása azonos értékű a hazugsággal, később szakításhoz vezethet ha kiderül az igazság!Az a legjobb ha már az elején mindkét fél tud a másikról őszintén mindent!Akkor elkerülhető a drága idő felesleges eltöltése,és az ismerkedési projektbe beleölt kidobott pénz!
12. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - 5f64c00057)
2012. szept. 6. 20:22

Te tudsz magadról mindent?

Szerintem Neked is vannak olyan tulajdonságaid amiket később tapasztalsz ki. Meg az ember folyton változik. Ismerkedésnél egy nem kell semmire sem törekedni, csak a valós tulajdonságaink közvetítésére, ez előbb-utóbb úgyis kiderül.

Persze ha abban van valami számodra visszás, akkor azon önmagad miatt is fejleszthetsz. :)

2012. szept. 6. 20:14
légy titokzatos
2012. szept. 6. 20:14
Ismerkedésnél ne fossuk a szót, szerintem az elég lehangoló minden pasinak.
2012. szept. 6. 20:03
Ha bejövünk neki. Az a legjobb.
2012. szept. 6. 19:57
Neked melyik könyv az érdekesebb: az,amiről már tudod,miről fog szólni,ismered az összes fejezet tartalmát vagy az,amit még sosem olvastál,és tele van váratlan fordulatokkal? :-)
2012. szept. 6. 19:42

Az ember csak annyit mondjon magáról, ami feltétlenül szükséges...

A többit csak folyamatosan, feltéve, ha érdemes rá.

Azt szokták mondani, hogy a nő a saját titkára jobban vigyáz, mint a máséra...

A férfi máséra jobban vigyáz, mint a sajátjára.

2012. szept. 6. 19:42
Én úgy vagyok vele,hogy mindenki adja önmagát.Aki zárkózottabb az gondolom kapcsolat kezdésnél is az,aki nyitott,az pedig próbál kitárulkozni.Persze nem szerencsés az életünket az első 3 randin a másik fél nyakába önteni,mert az taszító is lehet.
2012. szept. 6. 19:41

Nekem nem buli a titokzatosság. Vagyok elég nemnormális titokzatosság nélkül is:D

Bár mostanában nem ismerkedtem:))

2012. szept. 6. 19:41
talan ha kicsit titokzatosabb vagy,de attol fugg.:))
2012. szept. 6. 19:40
Hát ha már első alkalommal mindent tud rólad, akkor elég unalmas lehetsz.
2012. szept. 6. 19:39

Mivel nem vagyunk egyformák, és a pasik sem egyformák, és a kapcsolatok sem, (szerencsére) ezt nem lehet megmondani, az adott pasit/kapcsolatot csak te ismered.

kinek ez jobb, kinek az jobb :-)

2012. szept. 6. 19:35
Miért?:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook