Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddőség oka ismeretlen. Van másnak is erről tapasztalat? fórum

Meddőség oka ismeretlen. Van másnak is erről tapasztalat? (beszélgetős fórum)


2023. febr. 11. 16:34
😔😔😔
2023. febr. 10. 22:34
Senkinek nincs tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2023. febr. 10. 12:51
Ilyen esetben vajon segithet e a beultetès?
2023. febr. 10. 12:45
Igen, egy kedves ismerősöm pont így járt, a végén ők Czeizel doktor úrhoz is elmentek és ő mondta, hogy van ilyen összeférhetetlenség. Mivel az ismerősöm nagyon ráizgult a gyerektémára, gyakorlatilag ráment a házasságuk. Azóta mindkettőjüknek új párja és gyerekeik vannak, beavatkozás nélkül. Ez nem tanács, egy világért sem mondanám, hogy ez a ti utatok is, csak azért írtam, hogy van ilyen.
2023. febr. 10. 10:20
Nèmetorszàgban jàrunk meddősègi központban. Tènyleg nem kaptak semmi gondot. Ès mivel màr hèt ève nem sikerül , ès nincs ok,igy egyből beültetèst csinàlnak, az inszem kimarad. Persze kivizsgàlàsok megvoltak.Amugy több helyen voltunk règebbeen ès mindenhol azt mondtàk hogy minden rendben. Fèlek hogy valami olyasmi baj lehet hogy nem tud megtapadni ès igysem fog sikerülni. Valaki jàrt màr igy
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 10. 09:46

Inkább azt mondanám nem derült még ki mi a baj!

Annyi minden lehet.

Kérdés nálatok milyen vizsgálatokat csináltak eddig!

Minek, mi lett az eredménye, milyen doki látta azt az eredményt, melyik központba jártok? Sok doki nem ért az adott eredmények kiértékeléséhez, pl egy nődoki a pajzsmirigy dolgokhoz. Vagy nem is érdeke, hogy meglegyen a gond, mert a inszem, lombik után több pénz jár, mintha egy kis kezeléssel Te spontán terhes leszel.

Nagyon nem mindegy melyik meddőségibe jártok!

2. Alnisa (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2023. febr. 10. 09:44

Ez egy marhaság!

Ennél bántóbb dolgot nem is lehet mondani egy próbálkozó párnak, hogy nagyon ráfeszülnek!

Meg tudtam volna ölni azt aki ezt mondja nekem!!!!

2023. febr. 9. 22:36
Vannak itt olyanok akiknek nem sikerült teherbe esni, pedig minden rendbe volt mindkettőnèl? Ès sikerült beültetèssel teherbe esni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook