Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismer-e valaki jó gasztroenterológust Orosházán, vagy Békéscsabán? fórum

Ismer-e valaki jó gasztroenterológust Orosházán, vagy Békéscsabán? (tudásbázis kérdés)


27. manyika72 (válaszként erre: 24. - Hedge)
2011. aug. 26. 11:05

ki volt ez Gyulán!

Én hétfőn megyek Novákhoz!

26. hedge
2009. jún. 18. 13:24

Szia youlcsi!


Köszi a választ. Tesómtól nem tudok olyan túl sokat Motomról, amikor kérdezem tőle h. milyen csak annyit mond: "hát jó" :)

Köszi a biztatást, szerintem fel fogom keresni!

25. youlcsi (válaszként erre: 24. - Hedge)
2009. jún. 17. 10:34

szia!

hááát... valóban nem túl kommunikatív. pedig sokszor nekem is lennének kérdéseim, csak valahogy... nem is tudom... én az a fajta vagyok, aki megpróbálja egyedül megoldani, amit csak lehet. főleg, hogy így is annyiszor hivogatom a butaságaimmal, hogy sokszor már nincs pofám megint egy újabb bajomat előhozni :)

de ami jó: mindig elérhető, van humora, kedves, rendes... de ha a tesód hozzá jár, nem kell bemutatni.

mi is babavállaláson gondolkoztunk eddig, csak most vagyok túl (?) egy elég kemény időszakon, és le lettem állítva a babásodáshoz szükséges bogyókról :(

én azért azt mondom, hogy ha vmilyen szinten is, de nem vagy megelégedve a jelenlegi orvosoddal, akkor mindenképpen érdemes másra.

24. hedge
2009. jún. 17. 09:55

Szia youlcsi!


Igazad lehet:) Tesóm is amúgy Motomhoz jár (ő is colitises)...és énis fontolgatom h. átjárok hozzá. A dignózist nálam első alkalommal felállította a magándoki Gyulán, a tudásával nincsen gond, csak abszolút nem kommunikatív. És igazából 1,5 éve ahogy felállította a diagnózist, nem sikerült túl sok javulást elérnie. Nah de szinte sose kérdez, állítom ha én nem nyaggatnám hozzám se szólna. És ez engem naon zavar...Főleg h. fontolgatom a babavállalást. És rengeteg kérdésem lesz :)

Nem tudom Motom mennyire kommunikatív...Tesóm szerint annyira ő sem (nah de tesóm fiú, aki szintén nem túl beszédes) Kényelmi okokból nem vállaltam be eddig Szegedet, de lehet h. érdemesebb volna...

2009. jún. 17. 09:33

hi!

nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, de én is csak azt tudom ajánlani, hogy mindenképpen érdemes inkább vmelyik klinikára menni. városi kórházban több mint egy évig vizsgálgattak, semmi eredménnyel. szegeden egy megbeszélés, 2. alkalommal colon, és 15 perc alatt meg is volt a diagnózis.

azóta is alkalmanként 200 km-t utazgatok MT-hoz. és állítom, megéri!

22. hedge
2009. jún. 16. 21:54

Sziasztok!


Az egyik hozzászólásban olvastam Dr. Szűcs Zoltán nevét. Esetleg azt tudja valaki h. colitissel mennyire lehet hozzá fordulni? Mennyire kommunikatív, kíméletes orvos?

Én 1,5 éve járok Gyulára, de keresek másik orvost...A csabaiak (pl. Varga Márta) mennyire jók vajon?

Előre is köszönöm!

21. kati84 (válaszként erre: 20. - Dócy)
2009. ápr. 17. 16:23

Nyáron lesz 2 éve, hogy ez történt. Sajnos a melegvizes palackot komolyan gondolta a főorvos:-( Gyógyszeres fájdalomcsillapításról szó sem volt.

Szegeden a vizsgálat elő felhívták a párom figyelmét, hogy ők adnak, ha kéri...így kért. Valami kábító hatású injekciót, egyáltalán nem érzett semmit, még arra sem emlékezett hogy került vissza a szobájába. A gyomortükrözést azt ugyanugy csinálják mint orosházán, azt ugyebár nem lehet "kábult" állapotban megcsinálni. A szobák nem összehasonlíthatóak az orosházival, elég lepusztult az osztály, de az orvosok és a nővérek kárpótolnak ezért. Borzasztóan pozitív volt számomra, hogy a páromat kezelő orvos már a második látogatásom alkalmával megismert és a lépcsőn megállított, hogy elmondja hogyan állnak a kezeléssel. Naponta 5-6 alkalommal is megnézi a betegeit és amin még nagyon meglepődtem: ebéd után végig járta az osztályt és megkérdezte a betegeket, hogy vannak és hogy ízlett nekik az ebéd.

Orosházán magánrendelésen kezdtünk, gondoltam a pénz ösztönzi a dokit. Ehhez képest mint párom bekerült a kórházba átpasszolta egy másik orvoshoz. Orvosra sosem sajnáltam a pénzt, pedig nem állunk jól anyagilag, mivel a párom nem tud ezzel a betegséggel elhelyezkedni. Mostmár bánom hogy ennyi pénz áldoztunk az orosháziakra. Szívesebben adtam volna a szegedieknek függetlenül attól, hogy ők nem várják el egyáltalán.

20. Dócy (válaszként erre: 18. - Kati84)
2009. ápr. 16. 18:11
Nagyon szomorú, h ilyen dolgok történtek a pároddal, még szerencse, h helyre lehetett hozni.Szerintem a fájdalomcsillapító alapvető egy ilyen vizsgálatnál.És ez már régen történt?Ezt a melegvizespalackot komolyan mondta, vagy csak viccelt?
19. Dócy
2009. ápr. 16. 15:03

Szia Kati!

Köszönöm, h megírtad a tapasztalatodat.

18. kati84
2009. ápr. 15. 22:14

Szia!

Én sajnos nem tudok túl sok jót mondani az orosházi gasztroenterológusokról. A páromat 10 évig kezelték félre...Igaz a betegségének van 2 fajtája, ami nem sok mindenben tér el egymástól, de szerintem 10 év alatt illett volna rájönni nekik hogy nem jó betegséget és nem jó gyógyszerekkel kezelnek. Ráadásul mivel nem tudtak vele mit kezdeni azt mondták hogy szigorú diétát kell betartania(főtt burgonya, rizs, natur hús, üres leves), amivel csak annyit értek el, hogy 52 kg-ra lefogyott és a rossz gyógyszerek miatt hasnyálmirigy gyulladást is kapott.

2 éve lett elegem az orosháziakból, és átvittem szegedre...így utólag ez volt életem legjobb döntése. Ott derült ki hogy félrekezelték. 2 hetet volt szegeden az 1-es belen. Már ott elkezdte visszaszedni a súlyát. Beállították neki a gyógyszereket és elmagyarázták, hogy mivel jár a betegsége, mit lehet tenni az ellen hogy ne betegedjen meg félévente.

Másik ami miatt nagyon becsülöm a szegedi orvosunkat, hogy adnak fájdalomcsillapítót, ha kérsz. Orosházán amikor vastagbél tükrözésen volt és kért fájdalomcsillapítót akkor azt mondta a főorvos, hogy tudnak adni egy melegvízes palackot...Mondanom sem kell hogy egy gyulladt belet, ha tükröznek az menyire fáj és mennyit ért a melegvizes palack.

Több embernek ajánlottuk azóta a szegedi orvosunkat és még senki sem panaszkodott. Több olyan ismerősünk volt, akiket évek óta kezeltek orosházán és szegeden néhány hét alatt rendbehozták. Csak egy példa: egy nőnek azt mondták orosházán, hogy collitis-e van (vastagbélgyulladás), de hiába kezelték nem lett jobban. Elment szegedre és kiderült, hogy lisztérzékeny...


Nyugodj szívvel ajánlom neked Dr Nagy Ferencet, vagy Dr Molnár Tamást Szegeden. A háziorvostól kell kérni egy beutalót a szegedi 1-es belgyógyászatra, azzal lehet hozzájuk menni.

Szerintem megéri az a 60-70 km, amit meg kell tenni odáig. Mi a mai napig 3 havonta megyünk ellenőrzésre.


Remélem tudtam segíteni.

17. Dócy
2009. ápr. 7. 20:15
Hát nem valami sok a tapasztalat.
2009. ápr. 6. 13:04
Igen, és ha baj van, akkor meg is tudja operálni. Szerintem ezért még jobb is.
15. Dócy
2009. ápr. 6. 10:21
Köszi, és ő is csinál vastagbéltükrözést?
2009. ápr. 5. 21:13

Dr Szűcs Zoltán Bcs. gasztroenterológus-sebész

Velünk nagyon rendes volt.

A sebészet szakrendelésen lehet megtalálni.

13. Dócy (válaszként erre: 12. - Dócy)
2009. ápr. 5. 15:12
Esetleg valami tapasztalat?Ha rossz, azt is elmondhatjátok.
12. Dócy (válaszként erre: 11. - Dócy)
2009. febr. 28. 16:26
Másnak nincs tapaszalata?
11. Dócy (válaszként erre: 10. - Dócy)
2009. febr. 26. 18:34
Még valaki?
10. Dócy (válaszként erre: 9. - Bajusz9)
2009. febr. 26. 07:33
Köszi a választ.
2009. febr. 25. 23:03
Próbálj szerintem egyszerűen beutalót kérni. A csabai kórházban van rendelés, Dr. Varga Márta, és dr. Csefkó Klára Főorvosnők csinálják. Mind a kettőjükhöz bátran fordulhatsz.
8. Dócy (válaszként erre: 7. - Dócy)
2009. febr. 25. 21:29
Valaki?
7. Dócy (válaszként erre: 6. - Dócy)
2009. febr. 25. 19:43
Esetleg b.csabán?
6. Dócy (válaszként erre: 5. - Dócy)
2009. febr. 25. 19:20
Másvalaki tudna még ajánlani?
5. Dócy (válaszként erre: 4. - Gabi0630)
2009. febr. 25. 16:50
Köszi, megpróbálom.
2009. febr. 24. 16:37

Írd be a google-ba, hogy fehér Kígyó Egészség központ, azt hiszem ez a teljes neve.

Ott van jó gasztros doki, magánba. Mást nem tudok. Van telefonszáma is, fel tudod hívni. (Orosháza)

3. Dócy (válaszként erre: 2. - Bajusz9)
2009. febr. 24. 16:29
felnőttnek kellene
2009. febr. 24. 16:02
gyereknek, vagy felnőttnek?
2009. febr. 24. 15:58
Ismer-e valaki jó gasztroenterológust Orosházán, vagy Békéscsabán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook