Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Iskolatárs keresése - megtorpanás fórum

Iskolatárs keresése - megtorpanás (beszélgetős fórum)


16. frauJost (válaszként erre: 9. - Tony_Stark)
2018. jún. 25. 16:56
Lehet hogy más a zenei ízlés, de ne bonyolítsd túl a dolgot, bejelölted aztàn majd kiderül mi lesz ☺ Én mikor nyolcadikos voltam nagy Bonanza Banzai rajongó voltam (ókorban), fekete cuccokat hordtam stb de kinőttem ebből a stílusból 😁
15. 31bc25d879 (válaszként erre: 14. - Piroska52)
2018. jún. 25. 16:25
:)
14. Piroska52 (válaszként erre: 13. - 31bc25d879)
2018. jún. 25. 16:24
én nem csak néha,
2018. jún. 25. 16:23
Igen, én is azt gondolom, hogy az emberek nagy része túlgondolja a dolgokat. Bevallom néha én is képes vagyok túlagyalni ezt-azt:)
12. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Tony_Stark)
2018. jún. 25. 13:18

attól még hogy változott az izlése,beszélgetni lehet,

aztán a többit majd hozza az élet,

nem kell mindig mindent túlgondolni,

felidézni a jó emlékeket mindig jól esik,

11. Channa* (válaszként erre: 9. - Tony_Stark)
2018. jún. 25. 07:08

Értem miért hezitálsz! Gondoltam, hogy valami ilyen okod van rá, azaz nem az, hogy túl szép lett, túl okos, stb, hanem valami szélsőséges változás történt.

Nem vagyok nagy zenész:DDDD de azt gondolom, hogy egy más zenei ízlés, ami esetleg a külsőségekben is megmutatkozik (Metallica feliratú póló, szegecses cuccok, bakancs, stb.) a legtöbb esetben az ember jellemét nem befolyásolja, és ez a lényeg! És ki tudja, hátha mire végzel kántorként és haverkodsz a volt ismerőssel, valami jó is elhangzik majd egy szertartáson, amit te vezetsz majd le:DDD


Remélem jól tudom, hogy mit csinál egy kántor.....

10. 31bc25d879 (válaszként erre: 9. - Tony_Stark)
2018. jún. 25. 05:24

Jaj de jó:)

Szerintem kellenek az ilyen fiatalemberek mint te. Valóban távol áll a két stílus de azért levelezni, beszélgetni lehet.

Bejelölted akkor most várakozó állásponton vagy. Kíváncsi vagyok.

9. Tony_Stark (válaszként erre: 6. - Channa*)
2018. jún. 25. 01:54

Szia!

Bocsi, hogy későn válaszolok, gondolkoztam azon,hogyan értem azt, hogy "más" lett. Teljesen rocker lett, metál zenéket szeret (ami nem is lenne baj,nekem tök mindegy,ki mit szeret, nekem is van ilyen ismerősöm,aki szereti a rockot, én is szeretek néhány AC/DC számot :D), de ő az ilyen heavy metalért van oda, azt a stílust is felvette. Az én személyiségemhez, lelkemhez szerintem teljesen távol állunk egymástól. Régen más volt teljesen, jól kijöttünk. Kántornak tanulok, igazság szerint és a heavy metál és az egyházi zene teljesen távol áll egymástól.

Remélem, érted, miért hezitáltam, hogy bejelöljem.

2018. jún. 25. 01:47

Sziasztok! :)

A helyzet az, hogy bejelöltem, köszönöm nektek a bátorítást! ;)

Sajnos még nem jelölt vissza, lehet, nem emlékszik rám, vagy nem akar bejelölni. Vagy nem nézi sűrűn a jelöléseket.

7. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Tony_Stark)
2018. jún. 24. 15:48
Azért majd írd meg, hogy bejelölted-e és, hogy mi történt:)
2018. jún. 24. 09:41
Csúnya lett?
5. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Tony_Stark)
2018. jún. 24. 06:00

Jelöld be, nem veszítesz semmit. Valami elindul...vagy nem, de annak is jelzés értéke lesz.

Legalább tudni fogod a választ.

Sok sikert:)

4. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Tony_Stark)
2018. jún. 24. 02:21

Ha valamit nagyon akarsz, azt mindig megtalálod!


Vésd nagyon az eszedbe!!

3. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Tony_Stark)
2018. jún. 24. 02:20
Van kapocs közöttetek, szóval HAJRÁ!!!
2. VersEmber (válaszként erre: 1. - Tony_Stark)
2018. jún. 24. 02:13

Jelöld be!

Oka van annak, hogy kerested.

2018. jún. 24. 02:09

Nemrég egy régi iskolatársam után kutattam facebookon. Még 9-edikes lehettem, amikor hülyéskedtünk és sokat beszélgettünk együtt szünetekben. Ő 8-kos volt és lány. Nem tudtam, hogy hívják, csak a beceneve volt meg (a három nevének a kezdőbetűje :D), így elég nehéz volt megtalálni. Keresgettem ismerőseim között, akik még anno osztálytársai lehettek és végül megtaláltam. Legbelül nagyon örülök, hogy megtaláltam, de amikor megláttam, hogy mekkorát változott (stílusban is stb.), akkor kicsit elgondolkodtam, hogy bejelöljem-e. Csak egy közös ismerősöm van vele. Nem is tudom, hogy emlékszik-e rám.

Lehet, hogy fura,hogy ilyet kérdezek, de mit tanácsoltok? :D

Bejelöljem, vagy sem?

Most furán érzem magam,néhány napja egy emlékként bevillant az arca, eddig őt kerestem, nagy nehezen megtaláltam és most ilyen kettős érzés van bennem. Ilyen még sohasem volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook