Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Irritálnak a bigott, prűd emberek! fórum

Irritálnak a bigott, prűd emberek! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
41. tumbo2 (válaszként erre: 30. - Globus)
2023. jún. 28. 14:45
az a hülye öregasszony,bár jóindulatú,mondta a 18 éves unokájának,hogy talán paszkonca vagy,hogy nincs barátnőd?meg nem hív fűnyíró embert,mert mit szólnak.hát szegény buta ,mint a sár.ki fenét érdekli,mit szólnak hozzá,megfizetem,lenyírja a füvet,nem hiszem,hogy egy 82 éves öregasszonyra vágyna.
40. Főnix3 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 28. 14:19
Miért nem keresel fel klubokat? Ott írhatod, amit szeretnél, vagy csinálj naplót, saját klubbot. :)
2023. jún. 27. 19:30
Úgyhogy bocsi a bigott, prűd emberektől...ők is valamitől bigottak és prűdek, velük is történt valami valamikor, ezért nem lehetnek szabadok. Én sem lehetek, úgyhogy megértem őket.
2023. jún. 27. 19:29

De igazából...nem is irritálnak. Csak az indulat szólt belőlem egy kicsit. Hiszen én legalább annyira irritálok. Csak tényleg az a rossz, hogy ami feszít, arról nem beszélhetek. Csak egy kicsit szeretném néha érezni a szólásszabadságot. Még ha zárt körben is.


Ha nem érzem soha, akkor csak gyűlik a feszültség.

2023. jún. 27. 19:20
Ha én itt csak megemlíteném, hogy mi van a fejecskémben, ki is tiltanának. Aztán regelhetnék újra más néven.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Főnix3)
2023. jún. 27. 19:18
Mártmint azt én sem szeretem, ha épp engem gyűlölnek, csak a gyűlölet is olyan emberi dolog.
35. Főnix3 (válaszként erre: 34. - Amaunet)
2023. jún. 27. 16:26

💋

Így igaz! 😝

34. Amaunet (válaszként erre: 28. - Főnix3)
2023. jún. 27. 16:19
Ok, ok! Nem emlékszem pontosan, keresgélni meg most nincs időm. De a klubokban megtaláltad a társaságodat, akikkel jól kibeszélgetheted magad. Így értettem.
2023. jún. 27. 14:58

A bigottak engem is.

Aki prűd, azt csak sajnálom.

32. 71ddaa07fa (válaszként erre: 31. - Főnix3)
2023. jún. 27. 14:25
Én már lassan semmin. :)
31. Főnix3 (válaszként erre: 29. - 71ddaa07fa)
2023. jún. 27. 13:59

Hát, valaki elvitte a témát, majd adta magát,szó, szót követett, így szokott az lenni.. :D

Gondolom azért nem vagy nagyon meglepve? :)

30. globus (válaszként erre: 29. - 71ddaa07fa)
2023. jún. 27. 13:51

Talán azért, mert a prűd szót nemi élettel szokás összekapcsolni.

Bigottot inkább vallással, az kevésbé érdekes, ezért nincs említve.

2023. jún. 27. 13:44
Feltehetőleg figyelmetlenül olvastam el a vallomást és egyes hozzászólásokat, de hogyan került a szexualitás képbe?
28. Főnix3 (válaszként erre: 25. - Amaunet)
2023. jún. 27. 13:23

Kikérem magamnak! Vond vissza! :DDDDD

Nem küzdök a klubokban én semmivel! :DD

2023. jún. 27. 13:15

Szerintem attól még senki se nem bigott, se nem prűd, hogy esetleg nem érdekli random ember, vagy távoli ismerős szexuális gondolkodásmódja.


Én megválogatom azokat, akiké érdekel. Internetes platformokon például senkié sem. Ettől még nem vagyok bigott.


Ráadásul, ki tudja milyen gondolatok? Van az a szint, ami alá nem mennék le, inkább tartsanak prűdnek...

26. globus
2023. jún. 27. 13:15
Végigolvastam a fórumot, de nem értem, hogy miről van szó....
25. Amaunet (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 27. 13:06

Nem értem miért a "bigott, prűd" embereknek akarod előadni, hogy mi van a fejecskédben?

Szerintem itt a fórumon sokan elfogadóak, míg megfelelően kulturáltan adja elő a gondolatait az ember.

Egyébként a Hoxa nem kifejezetten szexterápiás oldal, de ahogyan Főnix3 írta, a Klubokban megtalálhatod a hasonló érdeklődésű vagy hasonló problémákkal küzdő emberek társaságát. Vagy írhatsz naplót és aki olvas abban is beszélgető partnerre találhatsz.

24. Myra
2023. jún. 27. 12:58
Manapság már nemigen vannak ilyenek.
23. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 27. 12:02
miért gyűlölnének.bár én inkább közömbös vagyok.a szomszédokkal egy-két szó,az nekem elég.
22. 71ddaa07fa (válaszként erre: 20. - Ab443a467a)
2023. jún. 27. 11:27
Szerintem ő sem tudja. Kiírt egy újabb vitára okot adó vallomás oszt jónapot! :))
21. Főnix3 (válaszként erre: 17. - Dfc04c70e4)
2023. jún. 27. 11:15

Mert nem lenne szabad belenyugodni egyetlen egy nőnek sem, hogy neki nem megy.

A dédim mondta, hogy neki soha nem volt. Igaz, akkor még más szokások voltak. Nekik volt egy lepedő, amin volt egy luk..., elképesztett engem. 14-15 éves voltam, akkor már túl voltam egy-kettőn.Ösztönösen jött számomra.

Mindenkinek meg kellene ismernie, tapasztalnia,ezt az érzést.

Bennem sok volt a frusztráció, ami az első kapcsolatomban volt. Sokára jöttem erre rá, hogy mi volt a fék rajtam.

Nem baj, hogy te nem értesz engem, vagy nem értesz ezzel egyet. Nem is kell beszélned róla, mert senki nem várja el ezt tőled. :)

Viszont lehet, hogy valaki ugyan olyan frusztrált, mint én voltam, és olvas, akkor lehet nem csesz el annyi évet, mint én, vagy a dédim.

20. ab443a467a (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 27. 11:06
Kivel nem beszélhetsz? Ki nem fogad el? A társad? A barátaid? Idegenekre nem tartozik. Nem dörgölheted mindenki orra alá. Azzal beszélj erről, aki kíváncsi rá.
19. dfc04c70e4 (válaszként erre: 18. - Cherry Coke :))
2023. jún. 27. 11:04

Nem mondtam egy szóval sem, hogy nem lehet véleményed. Lehet. Mint ahogy nekem is. Csupán annyit írtam, hogy egyik szó sem ocsmány.

Erre most jössz az undorítóval. OK. Szerinted undorító. Szerintem meg nem.


A „hátha így érted” beírásoddal nem engem minősítettél.

18. Cherry Coke :) (válaszként erre: 15. - Dfc04c70e4)
2023. jún. 27. 11:00

Akkor maradjunk az undorítónál,hátha így érted.

Neked nem az,nekem igen.

Véleménye meg lehet mindenkinek.

17. dfc04c70e4 (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2023. jún. 27. 10:52

Én sem mindenkinek, mindenhol beszélek magamról. De ez ne azt jelenti, hogy zárkózott lennék. Nálam sincs tabutéma, de megvan annak a helye, hogy hol és kinek beszélek tabumentesen. Itt is vannak olyan témák, amik - szerintem - kizárólag magánügynek számítanak, és senkinek semmi köze hozzá, hogy én miként csinálom/élem meg. Ritka az olyan - szexuális témát feszegető fórum, amihez hozzászólok. Ha pl. az a topik ugrik fel, hogy mikor szexeltél utoljára vagy hogy maszturbálsz - átugrom. Nem tartozik a Hoxa népére. És nem azért, mert prűd vagyok.

Ha valaki kényszert érez, hogy ezt megossza, hát tegye.


Elfogadás - elfogadom, hogy más másként lát/él meg dolgokat.

Azt viszont nem értem, miért fogadod el nehezen azt, hogy egyes emberek nem tudják megélni az orgazmust. Ezek a te szavaid, és tényleg nem világos. Hát, vessen rám bárki követ, de engem bizony nem érdekel számomra vadidegen emberek szexuális élete, és orgazmusa vagy éppen annak hiánya. Véleményem szerint ennek az elfogadáshoz semmi köze.

Nem mondom, hogy neked van bajod a szexualitásoddal fentiek miatt. Miért lenne? Csak nem értem ezt a „nehezen fogadom el, hogy egyes emberke nem tudják megélni az orgazmust„ mondatodat. Meg ezt: „azt szeretném, hogy élje meg mindenki.” - mármint az orgazmust.


Na, nem baj. Te érted/tudod. Csak nekem furcsa.

16. Főnix3 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 27. 10:38

Azt nem szeretem, ha gyűlölnek. :)

Igaz én megválasztom az embereket,nincs olyan, hogy közép.

Vagy szeretnek, vagy utálnak.

Súgom, csak az utál engem, aki nem ismer,vagy aki nagyon ismer. :D Irigyek. :P

15. dfc04c70e4 (válaszként erre: 2. - Cherry Coke :))
2023. jún. 27. 10:34
Egyik szó sem ocsmány. Az ocsmány jelentése egészen más.
14. tumbo2
2023. jún. 27. 10:25
én megmutatom az enyém,ha te is megmutatod a tiéd,ott álltunk felhúzott gatyaszárral,mondom a tiéd nagyobb.a műtéti heg.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Főnix3)
2023. jún. 27. 10:23

Igen...egyébként az embereket szeretem, minden tulajdonságukkal együtt.


Még azt is szeretem, ha gyűlölnek, az is emberi.

12. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 27. 10:02

Emberek? :)

Azért, mert őket zavarja, az nem a te problémád, ugye tudod? Ne hagyd, hogy irritáljon. :)

Miért ne tudnál beszélni róla? Én is beszélek róla, csak olyanoknak, akiket érdekel is. Mit gondolsz? Miért vagyok olyan klubokban, amilyenekben, miért vezetek naplókat? Én ugyan nem tartok semmit magamban, ami ki akar törni,had jöjjön. Viszont meg kell találni azt a helyet, ahol senkit nem zavarnak a gondolataim,sőt.... :P

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook