Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Írnátok nekem olyan tea nevet, ami gyógyszertárban kapható és diétás, anyagcseregyorsító? fórum

Írnátok nekem olyan tea nevet, ami gyógyszertárban kapható és diétás, anyagcseregyorsító? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 12. 22:05

Szűztea, szűztea-kapszula.

Kolléganőm használta, használja...hát méregtelenít rendesen...A baj csak az vele, hogy jár rendesen wc-re tőle...na az viszont gáz, ha hirtelen az utcán jön rád...

2010. febr. 12. 22:03

Komolyan? A teának köszönhetően -2 kg?? Húha.

És ha a kettőt alkalmazom együtt?

Ízre milyenek?

2010. febr. 12. 22:01
Sziasztok!Mennyit isztok ezekből a teákból naponta?
2010. febr. 12. 22:00
Szia! Éppen egy méregtelenítés közepén vagyok, csalán teát iszom, 5 nap alatt 2kg lement. Herbáriás szárított csalánt vettem, 3o gramm 119 Ft a Rossmannban. Gondolom, a gyógyszertárban olcsóbb is akár.
2010. febr. 12. 21:59

Zold tea!!!


Ez a legjobb... ha sportolsz segit zsirt egetni,meregtelenit es kihajtja a sok trutyit... en is iszom mostansag... :-)))

2010. febr. 12. 21:57

Olyan tea neveket kérnék tőletek, ami hatásos fogyókúrához, tisztít, gyorsítja az anyagcserét.

Tapasztalat alapján várom a válaszokat, és írjatok már egy árat is kérlek kb-re.


Köszi.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook