Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Irigy vagyok fórum

Irigy vagyok (beszélgetős fórum)


16. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 20:46
Én az irigyeimnek mindig azt mondom, járja végig az utam, csinálja végig azt amit én... Hajrá! 😉
febr. 8. 05:19
nincs ertelme irigynek lenni!
14. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 01:52

Nekem van egy "fura" elképzelésem az emberekről...

Hiszem és vallom, hogy mindenkiben megvan az irigység. Is. Valamilyen szinten. És egyéb "kellemetlen" tulajdonségok is.

Velejéig "rossz" vagy "gonosz" ember azonban (talán) nincs is.

(...Ha ez esetleg megvigasztal...)

febr. 7. 19:19
Én is az voltam.
12. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 16:20
Akkor vagy rossz, ha azt kívánnád, hogy bár neki se lenne. Így nem vagy rossz, csak vágysz valamire. De az ő útjuk nem a tiéd, lehet ha megkapnád ami nekik van, te akkor sem lennél boldog.
11. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 15:44
Sokan, ha elérik amit akartak, akkor új dolgot akarnak.
10. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 15:33
Lehet utánuk csinálni neked is. Irigykedés helyett fordíthatnád arra az energiádat, hogy te is elérj mindent amit akarsz.
febr. 7. 14:52

Csak az eredményt látod, az odavezető utat nem. Nálunk itt elég sokan megharcoltak azért hogy legyen valamijük, nyilván nekik ez volt a fontos. Családosok.


Azt mondják aki irigy, abból hiányzik az együttérzés.

febr. 7. 14:51
Aki pontosan tudja,hogy mitől lenne boldog:sosem lesz.
7. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 13:25

Sem rossz, sem gonosz ember nem vagy. Vagyis ezt nem tudom megállapítani két mondatból, de remélem, hogy nem vagy az!:)

Az irigységet, vagyis azt az érzést, amit te annak nevezel, hasznosítsd jól, legyen a hajtóerőd, ami segít céljaid elérésében.

6. Halacskaaaa (válaszként erre: 4. - Birebora)
febr. 7. 13:07
Erre gondoltam én is. Mellesleg legtöbbször, akiknek az életét tökéletesnek látjuk, azoknak is van elég gondjuk, talán még több is mint nekünk.
febr. 7. 13:02
irigy a fene,akkor sem lennék boldogabb,ha milliós lenne a nyugdíjam.
4. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 13:01
Lehet, hogy tettek érte? Talán dolgoztak, céltudatosak voltak és alárendeltek sok mindent annak, hogy céljaikat elérjék. Te is megteszel mindent, hogy elérd a vágyaid?
febr. 7. 12:59
Attól függ, milyen irigységet érzel. Ha úgy érzed, hogy de kár, hogy neked nincs meg az, ami másnak, de közben nem sajnálod tőle és nem kívánsz rosszat neki, azzal nincs semmi gond. Viszont ha úgy érzed, hogy ha neked nincs, másnak se legyen, nem épp jó emberre utal, de nyilván ennyiből nem lehet senkire rámondani, h gonosz.
febr. 7. 12:41
Igaz félbemaradt egy mondatod, de ez alapján nem hiszem hogy ettől különösebben rossz ember lennél, hacsak nem próbálsz keresztbe tenni annak akire irigy vagy. Igazából csak magadnak ártasz az irigységgel 🤷‍♀️ Ezek a rossz érzések, az utálkozás meg az irigység is a saját mindennapjaidat mérgezik meg. Akire irigy vagy az meg valszeg azt sem tudja, hogy a világon vagy.
febr. 7. 12:21

Irigylem azokat az embereket, akik mindent elértek, amit akartak, és boldogok. Érzem és gondolom, és hiszek is abban,



Rossz ember vagyok, vagy esetleg gonosz ember? mert írígy vagyok, nem vagyok alázatos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook