Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Iphone 5 hátlapján van felirat? fórum

Iphone 5 hátlapján van felirat? (tudásbázis kérdés)

17. emagdi (válaszként erre: 16. - Valakivagyok1984)
2014. jún. 21. 16:01
azt elhiszem. arról nem is beszélve, hogy ha a hátlap nem eredeti (tehát szét volt szedve a készülék) akkor ugye a garancia is bukta. :S
16. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 14. - Emagdi)
2014. jún. 21. 15:56
Rádugta de a hátlap nagyon zavar h nem eredeti.
2014. jún. 21. 15:55
Nem veszem meg,mert én is úgy gondolom buherálva van.Egyébként oda figyelek ám,mert mindig lecsekkolom az imei szám és a seria szám alapján a készülékeket ha valamelyik megtetszik..Azt is olvastam seria szám alapján meg kell nézni hányadik heti a telefon és a 37,38.heti akkor kopni fog a széle..próbálok odafigyelni be ne döljek,de sima 5-t nehéz vadi újat venni nem irreális áron,mert sokszor drágább mint az 5s.Köszönöm a segítségeteket
14. emagdi (válaszként erre: 9. - Valakivagyok1984)
2014. jún. 21. 15:44

figyi, ha használt a készülék, nagyon egyszerű, ott a kereskedőnél rádugjátok a netre, aztán lecsekkoljátok, hogy tényleg jó-e a készülék, illetve hogy pontosan meddig tart rá a gari, illetve hogy európai garancia van-e egyáltalán rá....

enélkül ne vegyél meg használt iphonet, se itt, se máshol.

ha nem akarja neked hagyni hogy neten leellenőrizzétek, akkor valami gáz van a készülékkel, ne vedd meg.

13. abeni
2014. jún. 21. 10:15

Igen, van felírat.

Én a helyedben nem venném meg.

12. pink habroló (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2014. jún. 21. 09:11

Ez az iphone felhasználók szakmai topikja,itt minden kérdésre,azonnal van reagálás,és szakmai segítséget kapsz.

[link]

11. szikmár (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2014. jún. 21. 08:53

Szia,

Én nem venném meg. Túl sokan faragtak rá azzal hogy "csak valami nem stimmelt".

Ha csak "sima"iPhone 5-ről beszélünk, akkor az IMEI-szám a hátlapra van gravírozva.Továbbá jellemzi, hogy a hátlap eloxált alumíniumból készült. Érdemes megnézni, hogy a készülék jobb oldalán egy nano-SIM (más néven 4FF) tálca található, amelybe behelyezhető a SIM kártya.

Ezek mind oké?

Ha iPhone 5c, akkor a hátlap kemény bevonatú polikarbonátból (műanyag) készült.De,az IMEI-szám a hátlapra van gravírozva.

Az iPhone 5s esetén is az IMEI-szám a hátlapra van gravírozva.Itt a hátlap eloxált alumíniumból készült.

2014. jún. 21. 08:04
Nem clone az tuti,mert láttam bekapcsolva
2014. jún. 21. 08:03
105.000ft és 6 hónap a gari rá.szóval az ára reális,ha a gari,imei stimmel akkor vegyem meg?A hátlap attól még eredeti?
2014. jún. 20. 20:33

minden Iphone telefon hátlapján ott van a felirat!


lehet,hogy eltört a hátlap ,és cserét tettek rá!


ha szépszedi az eladó akkor is ott kell lenni a márkanévnek!


egyébbként ez egy nagyon drága készülék ha eredeti!


100 ezer fölötti az ára.


nekünk is ilyen van!

2014. jún. 20. 20:33

például:

[link]

2014. jún. 20. 20:30
Mármint clone?Kijelzőjén nem úgy láttam..na mindegy csak kíváncsi voltam..mostmár tudom mikre figyeljek mielőtt megveszem
2014. jún. 20. 20:26
lehet, hogy kínai koppintás, és a kínaiak is adnak garit, csak franc se küldi ki hozzájuk
2014. jún. 20. 20:25
Én is így gondoltam,de akkor ezen miért nincs?Megbuherálva lehet garanciás?
2014. jún. 20. 20:23

Szia

van

[link]

2014. jún. 20. 20:18
na 3x sikerült leírnom ugyanazt a szót..bocsi:-)
2014. jún. 20. 20:17

Sziasztok!


Találtam egy kereskedőnél egy gyárilag független iphone 5-t 6hónap garival.Fehér színű.Viszont ami fura nekem a hátulja tiszta fehér csak az alma logó van rajta.Én pedig úgy emlékeztem valami feliratnak is kellene rajta lennie és nem hófehér a hátulja.Csak az a fura h mégsem magánszemélytől venném és garis is,akkor mi benne az átverés?

Egyébként azt nemtudta megmondani milyen gari van rá pontosan mert be kell aktiválnia a telefont hozzá.Hétvégén hívnám emiatt,de ez a hátlap dolog fura nekem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook