Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ionizált macskaszőr eladó fórum

Ionizált macskaszőr eladó (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ionizált macskaszőr eladó

1 2 3
2012. jún. 6. 11:32

Siralmas.. Azért siralmas és egy cseppet sem vicces,mert valóban vannak olyanok akiket ilyenekkel palira lehet venni.

Az ország fél lábbal a sírban van és az embereket még mindíg az ilyen baromságok foglalkoztatják,ez döbbenet! Az illetékesek így tudják felmérni"a legjobban,hogy agyilag hol tart a nemzet.

Bocsánat de én ezen nem tudok nevetni :(

2012. jún. 6. 11:11

Én is!Én is kérek!Hol lehet venni?Már olyan dagi vagyok így 58kg-osan a 169centimhez...Legalább egy 10-est ledobnék...Naaaa...plííííííííííííííz!!!


;)

2012. jún. 6. 10:28

Jó a cikk és a hozzászólásokon is jót nevettem.Kösz

mindenkinek!

25. Basset (válaszként erre: 5. - 3fd432567f)
2012. jún. 6. 10:27
Horst Fux :))
2012. jún. 6. 10:18

Jézusom! Ennyi pihentagyu egyhelyen! :DDDD

Nagyon jót nevettem, köszönöm nektek!

2012. jún. 6. 10:13
Egyet értek! Az ionizált macskaszőrhöz csapnám a bio kutyaszőrömet, eredeti, nem hamisított, ilyet nemkapni sehol, tuti, bombabiztos üzlet! Igazi öröm egy tiszta lakásban szétszórni és utána feltakarítani! Hányszor volt, hogy unatkozott szombat délutánonként és nem tudta mit csináljon? Szórja szét az állatok szőrét a lakásban és máris megoldotta problémáját!!!
22. t.Ili
2012. jún. 6. 10:08

:DDDD

1000% bio,használt papírzsepim van,-most akciós áron!

Csak napi 3×50 db fogyasztása,tuti fogyás!

Előjegyzést is felveszek!

Az őszi-téli hónapokban nagyobb a termelékenységem!

Tel:06 ******104

2012. jún. 6. 10:07

:D :D :D

Nagyon jók vagytok !!!

2012. jún. 6. 10:06

Én sosem bírtam a TV Shopot,mert egy rakás használhatatlan kacatot próbálnak, nem kis sikerrel rásózni a jó népre.

A cikk tetszett:)

2012. jún. 6. 09:54

köszi-köszi-köszi!!!

Nagyon tetszett!

Nálam félig lenyalt cseresznyemagok vannak most diszkont áron! 100% bio!

18. huenya
2012. jún. 6. 09:51

Ez zseniális :D

Köszönöm, feldobtad a reggelemet :D

17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2012. jún. 6. 09:47

nem tudtam befejezni, megzavart a postás.


Térjünk vissza, pumpás kiszerelésben is tudok szállítani így 50 ezer egy flakon, de bio,tartósítószer mentes is van, egyenesen egy gyönyörű macskát kapsz, amely esténként átnyalogatja a hajat. Most figyelj!!! Tudom még fokozni.Ha két macskát rendelsz,a harmadikat mely veszett, több nyállal rendelkezik és ingyen kapod.

2012. jún. 6. 09:44
Szeretem az ilyen pikírt humort!
2012. jún. 6. 09:42
Nekem egyébként ionizált bengáli macska szőröm lenne. Nem kevés. Csak mellékesen...igaz, picit drágább, mint a sima házimacska, dehát az egzotikus kozmetikumokat meg kell fizetni, na...privátban várom az érdeklődőket. Mivel vedlési időszak van, tavasztól őszig, és ősztől tavaszig, az első 20000 vásárló kap 10% kedvezményt az előtte 30%-kal megdrágított termékből. Na???
14. megi04 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2012. jún. 6. 09:31
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
13. sutoczkine (válaszként erre: 11. - 5674644b5d)
2012. jún. 6. 09:30
Igen az is jó volt, a miénket is ujjá varázsolhatná igazán csak 28 évet kéne rajta fiatalítani.
2012. jún. 6. 09:28
Nekem extra csodás mindenre jó teknősürülékem van, esetleg érdekel valakit :-DDDD
2012. jún. 6. 09:27
Régen volt valami kocsi ápoló cucc. Nekem az volt a kedvencem. Hoztak egy kocsit, ami totál le volt pukkanva. Jött egy használt autó kereskedő és közölte: ez már csak roncstelepre jó. Majd jött Horse Fux (vagy mi a neve:D) átdörzsölte a csoda trutyival és már is a kocsi vadonatúj lett, még talán ABS és négy légzsákot is sikerült belevarázsolni. Érkezett egy másik kereskedő és azonnal valami csillagos eget verő összeget ajánlott a kocsiért:D Hát én azt úgy imádtam:D
2012. jún. 6. 09:27
Ez nagyon jó, én is imádom ezeket :-)
2012. jún. 6. 09:22

Érdekel a macskaszőr. Hogyan kell fogyasztani, hogy fogyasszon, szálanként lenyelni macska fáradt vízzel, vagy granulátum formában, macskaalommal vegyítve??


Esetleg csere érdekelne? Van allergia mentes macskanyálam, azonnal 1,5 cm-t nő a haj, alkalmanként,a csillogásról már nem is merek beszélni. Ragyogóbb lesz a napnál

2012. jún. 6. 09:19

Jajj de imádom ezeket a reklámokat! Hangosan lehet rajtuk röhögni! ÍTotál fölösleges dolgokat árulnak horribilis összegekért akciósan, és egyből kettőt! Sőt, ha 10 percen belül telefonálsz, kapsz hozzá egy receptkönyvet. Németül...


Nekem a csodakések a kedvenceim. Kijönnek egy újjal, majd két hétre rá megint van egy új. És így tovább. És mindegyik jobb, mint az előző.


Jó téma, köszi, hogy felvetetted. Ionizáltz macskaszőröm nekem is van, sőt, most akciós, adok mellé egy egész ionizált macskát! Egész évben lehet belőle ionizált macskaszőrt venni! MINDENRE JÓ! :)

2012. jún. 6. 09:19
Nagyon tetszett! :DDD
2012. jún. 6. 09:18
:))) Jó a cikk!
2012. jún. 6. 09:17
Ez mennyire igaz, én is szerettem az ilyeneken röhögni, Horst Fuchs a legnagyobb arc ilyen téren :D
2012. jún. 6. 09:16
Muhahaha!!! :D Évek óta először sajnálom, hogy nincs tévénk. :D
2012. jún. 6. 09:13
Igaz!!! És vicces! :))
2012. jún. 6. 09:12

Köszi.

Nagyon jót nevettem-:D

2012. jún. 6. 09:08
Erre a hétre egy olyan témát választottam, ami szerintem, és ha megkérdezitek a férjemet, ő ugyanezt fogja mondani, gyakran méltán le pipálja bármelyik kabarét, sőt még a stand-up-os fiúkat is. Bocs gyerekek, imádlak titeket, de ez az igazság.

Ugrás a teljes írásra: Ionizált macskaszőr eladó
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook