Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ionizált macskaszőr eladó fórum

Ionizált macskaszőr eladó (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ionizált macskaszőr eladó

1 2 3
2012. jún. 28. 10:02
Na akkor mindenki, aki áll, ülljön le egy pillanatra és koncentráljon, mert küldöm a százezerszeres pénzenergiát, hogy aztán meg tudjuk venni az ionizált macskaszőrt!:)
87. loch ness (válaszként erre: 76. - Levybaba)
2012. jún. 12. 15:10
Szóval, nagyon jót szórakoztam a cikken, nagyon jól jön néha, amikor valaki jó humorral kifigurázza az ilyet. De sajnos Levybaba hozzászólásával is egyet kell értenem, nem egyszer gondolok ilyenre. Ha összeszednénk a "kihagyhatatlanokra" kiadott pénzünket, lehet, hogy mindegyikünk egy-két afrikai falu lakosságát tudná megmenteni jó időre az éhhaláltól. És ez nem túlzás.
2012. jún. 12. 15:07

Jaj, de kár, hogy nem előbb olvastam el ezt a cikket! De a címéből azt hittem, tényleg valami marhaságot akarnak reklámozni. Hogy mit hagytam Ki! :)


Tessék mondani, az ionizált macskaszőr milyen hatással van a kutyára? Mert én rajta szeretném kipróbálni.


A karkötő tényleg kihagyhatatlan, éppen azon gondolkodtam, kellene valami önvédelmi tanfolyamra járni, de most már tudom, hogy helyette a karkötő is megoldja a helyzetet!


És a sok kihagyhatatlan ajánlathoz egy valami tényleg kihagyhatatlan: egy jó minőségű feszítővas, hogy a bankból megszerezzem mindenre a pénzt. Olyat hol árulnak, speciálisan betörésre?

85. fibi82
2012. jún. 12. 10:03

Én is bírom ezeket az idióta reklámokat :)

Kedvencem a hallókészülékes...na, persze mindenkit lehallgat, és plusz megsüketülsz, ha valaki ordít egyet, vagy elmegy egy motor melletted...


A melltartósat is nagyon bírom, rakj magadra hármat egyszerre :) + hármat megkapod csak 50 ezerért...

Nem is hiszem el, hogy vannak olyan buta emberek, akik ezeket veszik.

na meg a ránctalanító csodakrém....meg a rákpéncélkivonatos csodakapszula!!! imádom...:)))

2012. jún. 11. 20:41
Jó a cikk,sajnos én is kívülről fújom az összeset,de tényleg sokat nevetünk mi is rajtuk.
2012. jún. 9. 20:38
és tessék mondani hol kapható azaz izé ionizált macskaszőr?????
2012. jún. 9. 09:33
:D Nagyon jó a cikk!!!
81. nilena (válaszként erre: 78. - 6b006fc769)
2012. jún. 8. 09:52

Az oxigénbár azért más kategória. Ott 90%-os oxigént szívhatsz be, ami mondjuk egy asztmásnak néha marha jól tud jönni a városban fellelhető tizenegynéhány százalék helyett. Az oxigén nem egyenlő a levegővel! És kávé helyett is kiváló. Olvass utána!


De nem vitatkozni akartam, csak arról már van személyes tapasztalatom, van haszna. Ez az én véleményem, mindenki másét tiszteletben tartom :)

80. nilena
2012. jún. 8. 09:50
Zseniális cikk, jót nevettem rajta és nagyon-nagyon igaz :) Én is szoktam a magam szórakoztatására nézni ezeket a marhaságokat!
2012. jún. 7. 21:46
Szuper vagy, köszönöm a nevetést! :)
78. 6b006fc769 (válaszként erre: 77. - Sötét_hercegnő)
2012. jún. 7. 15:30
hmmm...nem új ötlet: oxigénbárok;)
2012. jún. 7. 15:25

Köszi, hogy megírtad ezt a cikket, lett egy jó délutánom. Amúgy szerintem rohanok, és megveszem azt a karkötőt, mert rájöttem, hogy ha fel akarnak lökni, és nem dőlök el, akkor biztos visszapattanok, és lefejelem az illetőt, tehát ez még önvédelemre is kiváló.

Ezek még a levegőt is eladnák, ha már egyszer olyan könnyű, helyet nem foglal, mégis mindenkinek szüksége van rá, és bármikor kellhet szorult helyzetben :D

2012. jún. 6. 22:54

Nekem is nagyon tetszett a cikk!


Én a porcukor szóróval vagyok úgy, hogy amikor először hallottam hogy van ilyen akkor azt hittem hogy vicc az egész. Miért a hagyományos szitahintés már miért nem jó???? :OOO

Komolyan olyan dolgokra dobunk ki pénzt, hogy hihetetlen. Ha visszakapnám egy összegben a feleslegesen kiadott dolgok után járó pénzt egy összegben, lehet leesne az állam a nagyságán.


És most nem csak a teleshopos termékekről van szó, hanem bizonyos áruházakban szem előtt lévő szuperakciós standjaiból kiválogatott kihagyhatatlan holmikról.


Közben meg vannak olyan országok ahol gyerekek halnak éhen, vagy dolgoznak szeméttelepeken iszonyat körülmények között...én sokszor szégyellem magam emiatt.

2012. jún. 6. 22:13

:) Nagyon jó! :) Köszi!:) 1 órával ezelőtt keféltem ki a cicukám bundáját... Csokibarna sziámi... :) Minden nap van belőle egy maréknyi adag... Szívesen odaadom! :) Végre egy nem szokványos, jó fórum! :)

Szép estét és további minden jót! :)

2012. jún. 6. 21:55
Köszi a cikket! Jót nevettem! :)
73. 8ffce0973f (válaszként erre: 51. - Virus2008)
2012. jún. 6. 21:55
Igen. :D És minden nap adják a pénzenergiát, csak azt is más néven. És ez sem tűnik fel senkinek. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....
2012. jún. 6. 21:50

ez a melltartó, ami ilyen speckó már a kinaiban is elérhető potom 990 Forintért, Jól látták kedves olvasók, csak 990 Forint. :))


Anyukám egyszer vett ilyen V-szeletelőt, kb. 10 éve. Julienre lehet szelni, meg tök vékonyra. Egy tv shopos termék utánzata volt. Lengyelpiacos. Na azt használja már nagyon régóta, és semmi baja sincs. Igaz nem ötezer forint volt, hanem csak 1 ezres. :))


A cikk jó, tetszik. :))

71. 8ffce0973f (válaszként erre: 34. - Bd55e3f068)
2012. jún. 6. 21:50
Köszi ! :D
2012. jún. 6. 21:42
állat :-)
2012. jún. 6. 21:17
ezekre gondoltam én is mindig. :D
68. Anyagi
2012. jún. 6. 21:03

Az ionizált macskaszőr mindenképpen érdekelne! - De csak ha nagy tételben tudod szállítani!


Később megoldható a hazai ellátás is, de saját ionizálni való állatkáim még csak 10 dekások és alig szőrösek :(!


:))))))))))))

2012. jún. 6. 20:15

hihetetlen a cikk :) marmint nagyon jo! :) szetrohogtem magam, es bar teyleg szomoru, de azert megiscsak nevetseges :)


magamon lepodtem meg a legjobban (en is kisbabaval vagyok itthon, a sok szoptatas alatt delelott volt alkalmam ezernyi ilyen tv shopos kihagyhatatlan ajanlatot vegignezni) es a melltarto...nos, mar majdnem elhittem, annak ellenere, h tudom, h az en meretemnek egyatalan nem felelhet meg semmilyen merevito nelkuli, egybekotott, raadasul a mellet szerintem alapbol lenyomo fent zarodos fazon...de komolyan elgondolkodtam, h hatha... :)) hiaba, amit az ember sokszor hall... es ez a pszichologoaja ezeknek a reklamoknak (meg barmilyen mas reklamnak is amugy)... h annyiszor adjak, h elhiszed. meg ha nevetsegesnek tunik is, a vegen mar elhiszed. kondicionalas. a legordogibb modon.

na szoval a melltarto...persze nem vettem, de arra lettem figyelmes, h egy ido utan mas neven reklamoztak... gyerekek, ugyanaz a melltarto, ugyanaz a szoveg, h milyen kotogeppel kotik, egyedulallo, a fazon, minden ugyanaz, csak a nev nem... aztan figyelni kezdtem...egyik heten ilyen neven ment a reklam, masik heten mas neven...


aztan azota a kereskedelmi csatornak reklamjai kozott is felfigyeltem erre (harmadik neven), tesos hirdetes... ugyanaz a melltarto...


a cikk eszmeletlen jo, koszonom, h ilyen jot derulhettem!


jah... az aprito... dobj ki mindent a konyhabol, es vegyel egy ilyet... es hozza elore felszeletelt zoldsegeket, mert arrol nem szol a fama, h ki pucolja es apritja fel akkorara, h beleferjen a praktikus szeletelobe :))


valaki raallhatna erre a termekre is... h ehhez a szeletelohoz meretrevagott es megtisztitott alapanyagokat aruljon.

akciosan persze :)

csodalkozom, h meg nem reklamozzak...

2012. jún. 6. 19:54
egyszerűen szuper.:D nagyon tetszik!
65. nvlivi (válaszként erre: 1. - 8ffce0973f)
2012. jún. 6. 18:09
Ez király volt!Gyönyörűen megfogalmaztad azt,amit már én is kigondoltam!A hozzászólók meg minden egyebet kifejtettek,úgyhogy nem is igazán tudok mit hozzáfűzni.Legfeljebb meghirdetem jó pénzért az ionizálatlan macskaszőrünket,mert ez még újabb fejlesztés.Csak előbb kibányászom a porszívózsákból!!!!
64. Nívea
2012. jún. 6. 15:33
Nagyon jót nevettem :DD Gratulálok a cikkedhez! :DDD
2012. jún. 6. 15:04

Hehe, jó cikk:D:D

De basszus, néha én is "sóvárogva" nézek termékeket, és ellenállhatatlan vágyat érzek, hogy megrendeljem, olyan jól elő tudják adni:D Aztán megrázom magam, és rájövök, hogy már megint át akarnak cseszni:DDD


Valaki említette a tévéből jóslást... na ott pár pofont ki tudnék osztani, a jósoknak és a telefonálóknak is.

62. belladonna3 (válaszként erre: 53. - 9b10f3d7ff)
2012. jún. 6. 13:06
Teljes mértékben egyet értek veled!Ez az amire én azt mondom hogy bűn!Persze a szülő ez ellen nem nagyon tud fellépni,mert hiába tiltaná a gyereknek a tv nézést,ez ott van már mindenhol,szinte kikerülhetetlen,hacsak nem kiköltözünk a holdra ugye?Azt mondom új törvények kellenének de sürgősen!Becsületes-tisztességes törvények,nem csak az ifjúság védelmére,hanem mindenre vonatkozólag.Sajnos csak álom,pedig egy kis összefogással meg lehetne valósítani..
2012. jún. 6. 12:58
Az ifjúságot elhülyíteni és nem óvni őket az ilyen jellegű ármánykodásoktól pedig egyenesen bűnnek tartom!
60. belladonna3 (válaszként erre: 55. - Bd55e3f068)
2012. jún. 6. 12:56

Szerintem meg van. :) Ami használ nekem az jó,ami árt az rossz,ami pedig semleges arra kár figyelmet,pénzt,energiát fordítani.

A hülyítés ártalmas,főleg hosszútávon.

59. belladonna3 (válaszként erre: 46. - 6b006fc769)
2012. jún. 6. 12:51

Ez olyan mint a bumeráng,ha nincs kereslet,nincs kínálat viszont ha volnának olyanok akik beleszólnának a kínálatba,ha nem kínálgathatnának csak úgy mindent...

Az a probléma hogy erkölcsileg nem áll mindenki olyan szinten és sajnos nagyobb a lehúzás mint a felemelés. :(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook