Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯
233. belcsi
2010. máj. 5. 14:42

Babyshambles,


ilyen kis lefújós, gondolom ártani nem ártok vele, egész nap szabadon van, bugyit azóta sem bírok felhúzni.

Kezdek félni, hogy valami nem oké.. mindenhol 3 hetet írnak, hogy addigra lemegy a duzzanat, és mindennek rendben kéne lennie, ehhez képest nálam épp most egy hónapos, és még mindig alig bírok hozzáérni :(

232. Babyshambles (válaszként erre: 231. - Belcsi)
2010. máj. 5. 10:56
Szerintem el fog múlni. Hagyj időt neki, hogy regenerálódjon. Fertőtlenítővel miért kened? A seb már biztos meggyógyult.
231. belcsi
2010. máj. 5. 00:31

Sziasztok!


Nekem 4 hete volt kisajak kisebbítés.

a mai napig is be van duzzadva, reggelre lemegy, estére ismét beduzzad.

minden nap fújom intim fertőtlenítővel, mosom laktaciddal, óvatosan itatom fel amikor wc-n vagyok, nem értem, csak nálam ilyen durva?

négy hét után ez még normális???

230. Sisabella (válaszként erre: 229. - Kriszta0903)
2010. máj. 3. 22:22
Én hiszek neked:) Tudod ilyenkor olyan lelkiállapotban van az ember,h bárkinek bármit elhisz:)
2010. máj. 3. 21:17
:)) hát h ennyi mindenben hasonlítunk műtét után, akkor biztos :) nyugi még pár nap, és már csak emlék lesz.
2010. máj. 3. 20:54
Mintha magamat látnám én is minden pisilés után betadinozok jóérzés mosakodni:)) remélem jobban leszek mostmár:))
227. Kriszta0903 (válaszként erre: 254. - Sisabella)
2010. máj. 3. 19:31
betadinnal fertőtleníted még? mert én kb 2hétig betanidos gézlappal töröltem át magam minden pisilés után. sok helyen írják h nem kell ilyen sokáig, meg nem is kell ilyen sűrűn, d én így jobban éreztem magam, és nekem a doki is azt mondta, h amíg csak lehet...
226. gigszeresgirl (válaszként erre: 225. - Croisette)
2010. máj. 1. 11:22
Szia! Kb. 3 hete, én is Jánky-nál. Már teljesen jól vagyok, tökéletesen meggyógyultam. Azért szeretkezés még nincs, vigyázok még rá egy kicsit.
2010. máj. 1. 11:20

Sziasztok!


Én kedden csináltattam meg dr.Jánky csinálta nekem is és szerintem nagyon rendes volt.Gigszeresgirl Te mikor csináltattad meg és hogy vagy azóta?

224. gigszeresgirl (válaszként erre: 223. - Nini089)
2010. máj. 1. 11:15

Biztosra merem állítani hogy a pasi tudja miről van szó, mert már hozzád ért és ezt lehet azért tapintani. Szerintem 100 x tisztában van a dolgokkal, mert pasik szeretnek nézelődni is szeretkezés közben ezért biztos, hogy tudja milyen vagy ott lent. Igen én már túl vagyok a nehezén nem, bántam meg szerencsére, de régebben is meg voltam elégedve, nem szégyelltem egyáltalán hogy mim van. Ajánlom figyelmedbe ez az oldalt nem egyedül vagyunk ezzel a dologgal

[link]

223. nini089
2010. máj. 1. 10:57

gigszeresgirl! Igen már többször szexeltünk,de még nem "vett szemügyre" mert én mindig úgy fordultam,vagy éppen hátulról engedtem neki,h még véletlenül se lásson meg :S :( és ezt szóvá is tette nem 1szer,h én milyen szégyenlős vagyok :( bezzeg ha tudná,h miért??!!

gigszeresgirl: te is 1cipőbe jártál velem???mert látom az előző hozzászólásaidon,h már te túl vagy a nehezén! Előtte te h élted az életed??? a Pasik h álltak hozzád???és megnézted azt az oldalt amit kiírtam??mit szóltál hozzá??

2010. máj. 1. 09:22
Ha a 34 éves pasiddal már többször sexeltél, akkor feltehetően már látta és fogott is téged ott, tehát tisztában van az adottságaiddal. És ha ő már úgy akart kényeztetni, akkor nem kellett volna visszatartani, mert valószínűleg nem zavarja.
221. nini089
2010. ápr. 30. 17:29

Először is köszönöm szépen csajok a választ! :)Én már félig-meddig elfogadtam magam,csak tényleg attól tartok,h mit szólna hozzá a 34 éves pasi!Azon is gondolkodtam már,h előbb elkezdek vele ilyenekről beszélgetni,h rávezessem a dologra.... :S

Dytta: igen ez is megfordult a fejembe,h a pasiknak sem 1forma,sem a méret,sem a vastagság stb...

ezt nézzétek meg légyszíves: [link]

2010. ápr. 30. 15:17

nini089 Szia

Ez hülyeség minden punci kívánatos csak olyan kell akinek tetszik ez olyan mint a haj, szem szín, vagy az arc!

Szerinted a pasik a méreteikkel hogy vannak? NA EZZEN GONDOLKODJ EL!!!

Amugy mi a baj vele ez nem derült ki az üziből?

219. gigszeresgirl (válaszként erre: 218. - Nini089)
2010. ápr. 30. 15:13

Szia! Szerintem ha ennyire gátlásos vagy miatta akkor csináltasd meg a műtétet, mert nem tudsz teljesen kinyílni a sexben, és így saját magadtól is megvonod a gyönyörű pillanatokat. 34 éves pasi biztos találkozott már ilyen dologgal nem hiszem hogy szólna érte.

De a legfontosabb szerintem az hogy fogadd el magad, és ha ez nem megy, akkor korrigáltasd és elmúlik mindennemű gátlás benned, és ez a legfontosabb!

218. nini089
2010. ápr. 29. 16:22
Sziasztok!én is olyan lány vagyok,akinek nem tökéletes "ott lent",de nem tudom,h mit tegyek.mert van 1pasi akivel jó párszor szexeltem,de mivel többet szeretett volna(orális kényeztetni engem)én nem akartam a puncim miatt,mert féltem,h mit fog szólni.én 21éves vagyok, ő 34. és tudom,h volt már dolga jó pár csajjal és ez miatt tartok ettől a dologtól!meg persze a volt pasim miatt is aki 5évig voltunk 1ütt és ő mindig piszkált ez miatt!ami nekem nem esett jól!Kérlek benneteket,h válaszoljatok!Lehet h csak én vagyok túlzottan gátlásos??????
217. Edóka22 (válaszként erre: 216. - Gigszeresgirl)
2010. ápr. 27. 09:03

szia! neked mennyit szedett le a kisajkakból? mennyibe került a mütét? meddig voltál otthon? Te is dr. Jánkynál voltál? megérte szerinted? mit szólt a párod a mütéthez? most már teljesen szimmetrikusak a kisajkaid? csak azokat korrigálta?

nekem még gyüjtögetnem kell, de júniusban tervezem a mütétet :) múlt héten voltam a dokinál amúgy, nagyon rendes volt! neked mikor volt a mütéted?

köszi szépen a válaszokat előre is :)

216. gigszeresgirl (válaszként erre: 215. - Edóka22)
2010. ápr. 26. 21:52
Szia! Én már túl vagyok a plasztikán, annyira nem gáz 1-2 pillanat kritikus, de a cél érdekében elviselhető! Mikor voltál Dr. Jánky-nál? Mikor végzi a műtétet neked?
2010. ápr. 26. 16:32

sziasztok!

én a videót meg sem merem nézni, nem akarom meggondolni magam...

én dr. jánky györgynél voltam, csak az egyik oldalon kell korrigálni a kisajkaimon, ez 80e Ft lenne. úgy döntöttem, belevágok - mármint nem én, hanem a doki (hehe) :)

2010. ápr. 26. 15:48
ááá ez ennyire fájdalmas???
2010. ápr. 24. 22:02

Itt egy videó, hogy nagyjából hogyan is működik a dolog!


[link]

2010. ápr. 20. 12:49

huu.. hát nekem kicsit bonyolult volt. a doki műtét után közölte, hogy kicsit összekellett szűkíteni a kisajkat a hüvelynél, mert túl nyitottá váltam vna,szval nekem valószínű ezért volt a nagyobb fájdalom is, és egyenlőre a szex is tilos. most volt 4hetes, jövő7en megyek a dokihoz, és akkor mutatja meg, hogy tudom majd kicsit tágítani magam, mert jelenleg nagyon szűk ott minden :D

d normál esetben úgy tudom, hogy kb 3hetet kell várni.

2010. ápr. 19. 23:17
mennyi ideig nem lehet szexelni a műtét után?
210. Edóka22 (válaszként erre: 209. - Kriszta0903)
2010. ápr. 19. 19:18

szia!

köszi szépen a választ! huhhh, kicsit borsos az ára, de ha tényleg szépen megcsinálta, akkor megérte :)

2010. ápr. 17. 13:12

én Rozsos Tamásnál vtam, és 160.000volt.

műtét előtt megmutatta, hogy kb mennyit fog leszedni, annyit is szedett, és nagyon szép lett...

208. Babyshambles (válaszként erre: 207. - Edóka22)
2010. ápr. 16. 18:07
Hát mi elvileg megbeszéltük de gyakorlatilag a saját feje után ment. és utána még ki is nyúlt. Én Jánkynál voltam.
207. Edóka22 (válaszként erre: 206. - Babyshambles)
2010. ápr. 16. 13:34

és azt nem lehet megmondani a plasztikai sebésznek, hogy mennyit vágjon le a kisajkakból?

kinél voltál dokinál, ezt még leirnád? köszi szépen :)

206. Babyshambles (válaszként erre: 205. - Edóka22)
2010. ápr. 15. 19:41

Nekem nem lett tőle szűzies....


Az enyém még mindig inkább hosszú, mint rövid... de azért nem bántam meg. Szinte mindenhol 120 000 ezer körül van. 10-20 000 eltérés lehet, de kb ennyi a műtét. :(((

205. Edóka22 (válaszként erre: 204. - Kriszta0903)
2010. ápr. 15. 18:56

sziasztok!

én is nagyon gondolkozom azon, h megcsináltatom az intim plasztikát, mivel eléggé kilógnak a kisajkaim... tudnátok orvost ajánlani Budapesten, és árakat mondani?

aki megcsináltatta, annak volt bármiféle érzékenység változása? a párjuk mit szólt hozzá, jobban tetszett a szüzies punci?

megbánta-e valaki az itt lévők közül a mütétet?

köszi szépen előre is :)

2010. ápr. 11. 22:07

Sziasztok

én is megműtettem magam, holnap lesz 3 hete. és sajnos nekem nincsenek ilyen kellemes emlékeim :S kb másfél hétig az ülés is kényelmetlen volt, arról nem is beszélve , hogy minden éjszaka fájdalomra ébredtem. de szerencsére ennek az időszaknak vége. most már csak attól félek, hogy tűl szűkre vette a drága dr úr a hüvely környékét... ugyanis műtét után megjegyezte, hogy túl szabaddá vált volna, ezért vmit még csinált, amit nem értettem pontosan... és hogy most majd úgy kell hozzá állnom,vagyis inkább a páromnak, mintha vissza kaptam vna a szüzességemet. erre még nem került sor,de igazság szerint előre félek, mert jelenleg a tampon felhelyezése is fájdalmat okoz. ja, és mellékesen, az orvosom nőgyógyász végzetséggel is rendelkezik, tehát tényleg értheti a dolgát...

én nem sznék visszatartani senkit,mert én se bántam meg, de azért volt pár nehéz nap.

❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook