Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
318. bma122
2011. jan. 16. 10:48
Sziasztok! 5 napja csináltak nekem intimplasztikát. Nos azon aggódom, hogy miután elöl is szabtak varrtak, egész pontosan a csiklóm fölötti bőrből is kimetszettek egy darabot, majd összevarrták, hogy fog az én csiklóm a korábbi módon működni? Eddig ugyebár elő tudott bújni. Most nem tudom elképzelni, hogyan tudna ez megtörténni, miután fölötte össze van varrva a bőr.
317. norci26
2011. jan. 12. 12:08
Hát nekem még elég duci, egyelőre nagyobb, mint volt :) de az látszik, hogy amit ajartam, eltűnt :) Írj majd azért néha, hogy hogy alakul, igaz, hogy már túl vagyunk rajta, de jó ez a kisajak kommuna itt :)
2011. jan. 11. 19:01

Örülök hogy most,ár te is túl vagy rajta:)

Én nem szedtem kataflamot meg semmit se.Jegelni hát igy össze vissza jegeltem sztem az mindegy hányszor és meddig jegeled.. valamikor vagy 10-15 percig jegeltem valamikor meg csak pár percet.Az alakja egy hónap után már egész szép.. de sztem még változni fog sokat mivel az volt hogy 2-3 hónap múlva kapja meg igazi alakját.

315. norci26
2011. jan. 7. 15:10
Na Kicsicsillag, én is túlvagyok rajta :) Én ellentétbrn veled végig beszéltem a műtétet :) Hát most eég duzzadt és csúnya, neked mennyi időbe telt mire normális alakja lett? Most még azt se látom, jól sikerült-e :)Azt szeretném még kérdezni, hogy te milyen gyakran jegelted és hány napig szedted a Kataflam-ot? Neked most milyen az alakja? Köszi mindent!!!
2011. jan. 5. 20:59
Nem annyira nemvészes az injekció néha felsziszentettem mert kellemetlen volt.Amugy utána tényleg semmit nem érzel én sztem elis aludtam közbe mert csak foltokra emlékszem meg bevolt végig hunyva a szemem is és ilyen lágy zene ment sztem elaldutam:D
313. norci26
2011. jan. 5. 17:24

Köszönöm Kicsicsillag, pont jókor írtál :) az asszisztenssel beszéltem telefonon és úgy rám ilyesztett, hogy az injekció mennire fáj...tényleg annyira???

Hahahahha akkor mégis alkalmassá vált a pisilésen kívül másra is? Nem fájt először? Hát nagyon remélem, hogy egy hóna múlva én is azt fogom mondani, mint te :)

Köszönöm, nagyon aranyos vagy, hogy szurkolsz, írok majd holnap hogy túléltem-e! :))

2011. jan. 5. 11:31

Szia Norci!Jöttem sok sikert kívánni holnapra.A injekció után tényleg nem érzel semmit,nekem is mondták hogy ugy pisiljek elsőnek hogy beleállok a kádba és engedem közbe finoman rá a vizet hogy ne csipjen de én nem engedtem rá vizet és nem is csipett.

Nem kaptam semmi nyugtatót, de mikor ott leszel ugy sincs visszaút én igy voltam vele .Aranyosak lesznek a nővérkék és a doki is.Nem is kell utána ottmaradni 3-4 órán keresztül egyből mehetsz haza.

Nekem már egy honapos és 5 napos de már olyan mint előtte, eleinte fura volt az érzés ahogy hozzáértem de most már ugyan olyan mint előtte az alakjával is megvagyok elégedve nagyon sokat változott.El se tudtam képzelni az elején hogy valaha még használni tudom valamire pisilésen kivül de 1 hónaposan felavattam és semmi gond nemvolt.Örülök hogy megcsináltattam.

Majd ha a műtét után aggódsz valamiért nyugodtan írj bár nem lesz semmi gond csak túl aggódod majd a dolgokat mint én:) Nah akkor még egyszer sok sikert szurkolok érted holnap:)

311. norci26
2011. jan. 3. 23:28
és BÚÉK mindenkinek :)
310. norci26
2011. jan. 3. 23:27
Ja, és a pisilés nagyon fájt utána? bocs a sok kérdésért csak fel akarok készülni lelkileg :)))
309. norci26
2011. jan. 3. 23:25

Csajok, 6án megyek és iszonyatosan félek!!! Légyszi valaki írja meg addig, hogy az injekció után TÉNYLEG nem érzel semmit??? De az igazat :) Ha valaki adna egy tel.számot, hogy felhívjam előtte bátorításért, annak meg örök hála :) Attól félek, hogy úgy bestresszelek, hogy be se merek menn...jellemző rám :) ti kaptatok előtte vmi nyugtatót? Kicsicsillag, hogy gyógyulsz?

Írjatok! Köszi :)

308. norci26
2010. dec. 30. 17:54
Kicsicsillag várom a fejleményeket, én is írok majd, 6án megyek, polgár jog vizsga után egy nappal, szurkolhatsz mindkettőhöz :))
307. norci26
2010. dec. 30. 17:53
Köszönjük fiúk, de szerintem mindannyian, akik így döntöttünk, magunk miatt tettük,nem létező vagy nem létező partner miatt :)bár lehet, ha olyat fogtunk volna ki a múltban, mint ti, akinek ez kifejezetten tetszik, nem jutottunk volna el erre a pontra :)) Persze, egyet értek a 'fogadjuk el magunkat és a testünket' meg stb-vel, de ha valami évek óta zavar, és ennyire egyszerűen változtathatsz rajta, miért ne tennéd meg? :)
306. joezai (válaszként erre: 305. - 627ec08ab8)
2010. dec. 28. 10:12
Ha valaki flusztrált tőle, az könnyen lehet attól is, h a partnere nem így fogadja el, nem így imádja. Én imádnék egy ilyen finom husis puncit, de ha a vele imádott nőnek még úgy sem tetszene, akkor már azt is mérlegelnie kellene, hogy az imádatom "tárgyát" nem szereti... Szóval én azt mondom, akinél gondot nem okoz, az biztosan megtalálja hű szolgálóját:)
305. 627ec08ab8 (válaszként erre: 303. - Joezai)
2010. dec. 23. 12:52

Hát igen.


Sőt, ha jól olvastam valaki még azt is írja,hogy frusztrált tőle,stb....


A kérdés a következő: Miért nem belülről haladunk kifelé?

Azaz a frusztrációval kéne valamit kezdeni és nem pedig egyből kés alá feküdni.

Persze ha becsípi a bugyi vagy kidörzsöli érthető,de van rá mód,hogy ezt elkerüljék.


De mindenkinek saját akarata van és döntése. ;)

304. joezai (válaszként erre: 300. - Norci26)
2010. dec. 23. 11:52
Ti nők mindig meg tudtok lepni minket:)
303. joezai (válaszként erre: 285. - Ágnes7009)
2010. dec. 23. 11:51
Ebből derült kis számomra, hogy miről is szól ez a topic... Azt hiszem, ennek a lélektana is a mellplasztikához lehet hasonló, csak épp fordítva. Én és még biztosan sok más pasi is megőrülnék egy ilyen szép „vitorlás” punciért. Micsoda élvezet lehet ezt nyalogatni, szopogatni, készeztetni:) Viszont nyilván nem tudom, okozhat-e valamilyen (fizikai) problémát, de akinek nem, az nyugodtan lehet büszke rá, hogy ilyen szép adottságai vannak! Félreértés ne essék, ha valakinek ez zavaró és nem tud megbarátkozni vele, eszem ágában sincs megbántani, csupán csak az én ízlésem szerint nyilatkozom, én megvadulnék tőle:)
2010. dec. 21. 09:02
Annyira nemvészes norci:)Utána nem fáj csak mikor levágja a csomot de lehet csak nekem fájt mert még egyik oldalt eléggé be volt dagadva.Most már azt mondom megérte az egész műtét. Igy 3 hét alatt elég sokat változott az alakja is és érzés szempontjából is kezd helyre állni már:)Sztem 1-2 hét és olyan lesz mint régen:)
301. 627ec08ab8 (válaszként erre: 300. - Norci26)
2010. dec. 19. 22:26

Minden rendben ;)


Csak kíváncsi vagyok,hogy miért viszi rá a hölgyeket,lányokat erre a megoldásra.

300. norci26
2010. dec. 19. 21:18
Jajj Kicsicsillag, ne ijesztgess, tényleg annyira fájt?? Én attól már nem is féltem, meg pont vizsgám lesz 6 nappal a műtét után...Mostmár attól is félek :)) Airjordan, férfi létedre akkor miért olvasod ezt a fóromot? Valami nálad sincs rendben? :)
2010. dec. 9. 20:24
Férfi létemre le vagyok döbbenve rajtatok. :)
2010. dec. 9. 09:33
Igen felhivtam akkor de azt mondta ez normális és majd menjek varratvéget elvágatni és akkor majd megnézi.Voltam is tegnap azt mondták ez normális és majd mostmár hogy elvágták gyorsabban gyogyul.Hát a varratvég elvágás roszabb volt mint az egész műtét meg injekció legalább is nekem mert egyik oldalt még nagyon be volt dagadva és pont a legnagyobb duzzanatnál volt a csomo.. sikitani tudtam volna.De most már egyre jobban megy le a duzzanat.Menni is egész jol tudok már.:)Remélem minél hamarabb gyogyul most már:)
297. norci26
2010. dec. 8. 20:26
Nem sikerült még beszélnem a csajjal, lehet új a száma, de írtam neki smst is, szóval remélem, megtudunk majd valamit :)Gigi,akkor 2 hét után már semmi fájdalom? Jól hangzik :)de milyen csukja rész??? jajj én is nagyon parás vagyok... Kicsicsillag, te felhívtad a dokit? Kitartás, csajok :)
296. gigi027
2010. dec. 6. 21:18
Na az jó lesz,kíváncsi vagyok milyen lett neki és hogy gyógyult!Kicsit aggódok,mindig parázok valamitől!Nekem már 2 hetes,teljesen lement a duzzanat,nem fáj csak a csukja rész aggaszt hogy ilyennek kell-e lennie ennyi idő után??!!
2010. dec. 6. 08:04
Nagyon jolesz az infó Norci kiváncsi vagyok mit mondanak majd.Hát elég szörnyen nézz ki még ,mert valahol nagyon bevan dagadva valahol nem meg még semmi alakja nincs:SRemélem mihamarabb lemegy a duzzanat meg az a keményedés amiről beszéltem mert ez aggaszt nagyon.
294. norci26
2010. dec. 5. 22:43

Kicsicsillag, én azt olvastam, az normális, ha vérezget 1 hétig, sőt még jó is mert tisztul, de hívd fel holnap a dokit, ha valami aggaszt, azért van :)) Gigi,a számból vetted ki a szót, aki ezen a fórumon ír, azt nagyon is foglalkoztatja a téma, kár tagadni... Neked most milyen állapotban van? Tudok valakit, aki kb 2 hónapja műttette meg, holnap megpróbálom felhívni, és megírom neked, hogy mit mondott! Engem is nagyon érdekel, hogy mennyi idő, de gondolom, egyénfüggő is De olyan hihetetlen, hogy egyszer majd olyan lesz, mintha soha nem nyúltak volna hozzá, nem? :)

Megírom majd, mit tudtam meg, addig is jó gyógyulgatást , lányok! Irigyellek titeket, hogy már túl vagytok rajta :)

293. gigi027
2010. dec. 5. 20:33
Légyszi írjon valaki,aki már túl van a műtéten és meg is gyógyult, hogy milyen volt a gyógyulás és mennyi idő alatt jön teljesen rendbe?Külalak szempontjából mennyi idő kell??
292. gigi027 (válaszként erre: 289. - Ágnes7009)
2010. dec. 5. 20:09
Nem kötelező a műtét,és örülök hogy tetszik a pasidnak, szerintem nem is ezzel van gondja senkinek, hogy a pasijának ne tetszene.Saját magunk miatt csináljuk,de szerintem ha ilyen fórumokat nézegetsz, lehet nem vagy te sem magaddal kibékülve!!?
2010. dec. 5. 16:28
Ajj aggaszt egy két dolog...Normális az hogyha bevan keményedve egy picit lent?Meg vérezget egy kicsit..Vagy elengedhette a varrás?Vagy az fájna vagy nemtom mitévő legyek kezdek félni:(
290. norci26
2010. dec. 5. 15:46

Sziasztok! Nagyon örülök, hogy jól sikerült, Kicsicsillag! Gigi, köszi a tanácsot, majd max.azt mondom a vizsgán , hogy aranyerem van, és nem tudok leülni, majd állva, úgyis szóbeli :)))

Áttették a műtétemet jan.6-ára mert azt mondták, jobb ha nem karácsony előtt, ha esetleg gáz van, de ezek szerint akkor minden rendben lesz mint nektek, legalábbis remélem :) Írjatok még légyszi addig, hogy kinek hogy gyógyul, az első szex után meg majd mindenképpen :)) Ágnesnek üzenem, ez nem a pasidról szól, hanem rólad, a pasiknak tökmindegy, milyen vagy ott, én magam miatt csinálom, mint a többiek is gondolom...Ha valami zavar, és lehet rajta változtatni, akkor miért e?

2010. dec. 3. 16:32
A pasimnak nagyon bejön a puncusom,tehát nincs műtét.
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook