Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
2010. dec. 5. 16:28
Ajj aggaszt egy két dolog...Normális az hogyha bevan keményedve egy picit lent?Meg vérezget egy kicsit..Vagy elengedhette a varrás?Vagy az fájna vagy nemtom mitévő legyek kezdek félni:(
290. norci26
2010. dec. 5. 15:46

Sziasztok! Nagyon örülök, hogy jól sikerült, Kicsicsillag! Gigi, köszi a tanácsot, majd max.azt mondom a vizsgán , hogy aranyerem van, és nem tudok leülni, majd állva, úgyis szóbeli :)))

Áttették a műtétemet jan.6-ára mert azt mondták, jobb ha nem karácsony előtt, ha esetleg gáz van, de ezek szerint akkor minden rendben lesz mint nektek, legalábbis remélem :) Írjatok még légyszi addig, hogy kinek hogy gyógyul, az első szex után meg majd mindenképpen :)) Ágnesnek üzenem, ez nem a pasidról szól, hanem rólad, a pasiknak tökmindegy, milyen vagy ott, én magam miatt csinálom, mint a többiek is gondolom...Ha valami zavar, és lehet rajta változtatni, akkor miért e?

2010. dec. 3. 16:32
A pasimnak nagyon bejön a puncusom,tehát nincs műtét.
2010. dec. 2. 11:41

Nah itt is vagyok:) Tegnap voltam műtéten.AHogy Gigi leirta kb ugy zajlott nekem is.Azt hiszem mindkét oldalt 4-4 injekció kicsit kellemetlen nem vészes.Nekem is kész volt 45perc alatt. Utána kicist pingvines a járása az embernek :D. Nekem se tegnap se ma egy kicsit se fáj meg is lepődtem.Be van dagadva ezért is megyek olyan pingvinesen.Nekem is már igy bedagadva is jobban néz ki mint amilyen volt.

Szurkolok majd 16-án:)

287. gigi027 (válaszként erre: 285. - Ágnes7009)
2010. dec. 1. 17:58
Ezt te tudod,ha nem zavar és nincsenek emiatt komplexusaid akkor nem is kell.
286. gigi027 (válaszként erre: 284. - Norci26)
2010. dec. 1. 17:57
A felszívódó varratot elvileg nem kell kiszedni,de amikor 1 hetes kontrollon voltam és levágták a varratvégeket azt mondták, ha még ki fog lógni egy- két szál, azt nyugodtan szedjem ki csipesszel.Egyet találtam, de semmit nem éreztem, nem fáj.Szerintem tanulni biztos tudsz majd, mert annyira nem fáj,de vizsgázni nem tudsz bemenni 5 nap után,legalábbis én 1 hétig alig bírtam járni.Meg ülni se nagyon.Gondolom nem szeretnéd mindenkinek elmondani miért mész olyan furán :))
2010. dec. 1. 15:55
Én nem plasztikáztatnám meg semmi pénzért sem pedig elég nagy tenyeres vitorláim vannak.
284. norci26
2010. dec. 1. 15:14
Örök hálám, hogy írtál:))) Pont ma utaltam át az előleget Sikos doktornak, és 16én megyek a műtétre, és a sok rémtörténet után, amit olvastam, nagyon megnyugtattál :) akkor nem igaz, hogy a felszívódó varratot is ki kell szedni? Én 21én vizsgázom, a műtét után 5 nappal, szerinted tudok majd tanulni vagy annyira fáj hogy inkább mondjam le a vizsgát? bocs a sok kérdésért, te hány éves vagy?
283. gigi027
2010. dec. 1. 04:25
Sziasztok!Én is most csináltattam az említett Dr.Úrnál.Hát nem sok időt szán az emberre,de azért elég meggyőző volt számomra a képek alapján és az asszisztensek tényleg aranyosak.Helyi érzéstelenítésben zajlott a műtét,kb. 5-6 helyre adnak injekciót,ami a csikló környékén a legkellemetlenebb,de ki lehet bírni.Utána már semmit nem érzel,kb. 45 perc és kész.Felszívódó varratot használnak..Raknak rá egy nyomó kötést amit 4-5 óra múlva levehetsz,és addigra lassan ki is megy az érzéstelenítő hatása. Az egy kicsit fáj és nagyon érzékeny lesz.Én 1 hétig alig bírtam menni olyan érzékeny volt.Azt mondják jegelni kell minél többször, hogy lemenjen a duzzanat,de 2 napig hozzá se bírtam érni annyira fájt.Most voltam 1 hetes kontrollon és levágták a varratvégeket.Ez nem fájt,kicsit kellemetlen,de szerintem azért is, mert még kicsit be van duzzadva,de napról napra jobb.Kíváncsian várom a végeredményt, mert azt mondták 2-3 hónap mire eléri a végleges formáját.Minden esetre már most sokkal jobb mint volt.A műtéttől ne féljetek az nem rossz csak utána az az 1 hét amíg gyógyul...
282. norci26
2010. nov. 29. 10:54
Holnap mész ugye? Nagyon nagyon sok szerencsét kívánok, és légyszi légyszi írj majd hogy milyen volt, mert én is most akarom holnap utalni a pénzt, de 2 orvos között vacilálok, és nagyon szeretném tudni, hogy te elégedett voltál-e vele! Izgulok érted :) puszi
281. norci26
2010. nov. 26. 23:18
De jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó gratulálok! :) Jajj nagyon kíváncsi vagyok, én dec.közepére tervezem! Karácsonyra túl leszünk rajta :)Szerinted ha csak egy héttel előtte tudom eldönteni, mikor jó nekem,olyan hamarra is kapok időpontot? Helyi érzéstelenítésben lesz neked ugye? Nem kérhetném majd el a számodat, hogy utána felhívjalak megkérdezni, milyen volt? :)
2010. nov. 22. 14:44
Nah elutaltam a pénzt és már mehetek is December 1 Jére.. Remélem minden jol megy majd eléggé félek mostmár:S:D
279. norci26
2010. nov. 21. 01:53
Na????????? Átutaltad a pénzt? És mikorra kaptál időpontot? Én is minél hamarabb szretném... Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen fiatalon eldöntötted, engem évek óta zavar, és csak most szántam rá magam... Várom a híreket :)szia
2010. nov. 15. 14:03

Szia.18 éves vagyok.Igen majd elmesélem mi hogy ment csak el kell jutnom odáig..Tudom minél jobban halogatom annál rosszabb csak nehéz elszánni magam:S

Más dokinál nem voltam de sztem már nem is fogok máshol keresgélni.Sztem holnap utalom a pénzt és időpontot is lebeszélem..Remélem minden rendbe fog menni eléggé félek hogy nemfog összejönni..

277. norci26
2010. nov. 13. 20:20
Na szia :) igen , a nővérek aranyosabbak, mint ő... :) akkor te eldöntötted hogy nála? Más dokiknál voltál? Jajj én nem tudom...dec.ben szeretném, csak nem tudom hány nap szenvedést kalkuláljak, mert akkor vizsgaidőszakom van, szóval nem polgárjog vizsga előtt kellene :)) én is a helyi érzéstelenítéstől félek legjobban, utána már nem is érdekel annyira, ha fáj, se félek h arra az injekcióra nagyon rá fogok stresszelni és még rosszabb lesz mint kellene...olvastad mit írt egy csaj? hogy altatásban ajánlja. Én meg beszéltem vkivel aki túl van rajta, és azt monta, h nem vészes, nem fáj jobban mint egy rendes szuri...szóval ki mit mond. De ezek szerint te előttem mész és majd elmeséled :) ugye? megkérdezthetem, hogy hány éves vagy?
2010. nov. 8. 21:43
Nah itt is vagyok..Ma voltam a Dr.Úrnál.Nagyon aranyos szimpatikus volt bár ahogy te is irtad nem sok időt töltöttem ott.A nővérkék vagyis akik ott voltak őkis nagyon aranyosak.profinak tűnik tényleg.Szoval mostmár csak el kell határoznom magam és átutalni a pénzt..Én még idén megszeretném december eleje körül csináltatni.Te mikorra tervezed?Én kicsit tartott ettől a helyi érzéstelenitéstől sztem nagyon fájni fog:Sde az altatás drága sajnos:S
275. norci26
2010. nov. 7. 23:24

Szia Kicsicsillag :)


Úgy látom, kettem beszélgetünk :) Én már voltam Sikosnál konzultáción, nem sok időt szánt rám, de profinak tűnik a témában...Falus Györgynél is voltam, de ő valahogy nem volt meggyőző...szertnék majd a Jánkyhoz is elmenni, te eddig kiknél voltál? És mikorra tervezed? Írd meg holnap, hogy milyen volt :)

2010. nov. 7. 20:41

UJra itvagyok:)

Én holnap megyek Sikos DR.Úrhoz konzultációra.Szóval holnap már lehet többet tudok róla mesélni.Kicsit félek de remélem holnap megleszek nyugtatva.:)

273. norci26
2010. nov. 7. 13:38
Sziasztok! Azoktól szeretnék kérdezni, akik már túlestek a kisajakplasztikán: kinél csináltattátok és helyi érzéstelenítésben vagy altatásban? Nekem eddig Sikos doki volt a legszimpibb, valakinek van vele tapasztalata? Vagy kit ajánlanátok? A helyi érzéstelenítéstől nagyon félek, az altatás meg drága és talán felesleges... Ja, és a felszívódó varrat tényleg nem jó? Írjátok meg légyszi a tapasztalataitokat , mert még idén meg szeretném csináltatni! Előre is köszi!
272. pep80
2010. nov. 5. 21:01
Sziasztok!Kicsicsillag92-höz hasonlóan eldöntöttem, hogy megcsináltatom a kisajak plasztikát. Olyan orvoshoz szeretnék menni, akinél már valaki csináltatott és elégedett volt az eredménnyel,bár az itt olvasottak alapján utána egy darabig rossz lesz, de remélem nem fogom megbánni ezért kérem a segítségeteket.
2010. okt. 29. 09:00
Sziasztok!Remélem vissza ir valaki és segit nekem a döntésben. Elhatároztam magam hogy még ebben az évben tulesek a kisajak plazstikai műtéten.Csak nem tudok dönteni hogy hol is csináltassam meg.Ti kivel csináltatátok?Képek és hirek alapján nekem a Sikos Géza, Jánky György és Falus György doktor ur a szimpatikus.
2010. okt. 27. 21:26

Sziasztok akit érdekel egy sokkoló sztori:D

Nekem magánklinikán április körül 176 ezerért megcsinálták...altatásban! Majd teltek a hónapok és az egyik nagyobb maradt a másiknál..nkem amúgy is nagyon nehezen gyógyult,ami már kiderült,hogy azért,mert bedagadt az egyik oldalt bevérzett és azért maradt nagyobb..állítólag ez ritka de megeshet 100-ból 1nek kb....namondom faja pont velem..doktor úr ma korrigálta állami kórházban a doktor úr és most nem altattak,hanem helyi érzéstelenítővel az halál kb. üvöltöttem az injekció fájdalmától és vagy 8at beleszúr tövig mindenkinek altatásban ajánlom!! és szedesse ki egy hét után a varratot bármilyen nehogy úgy járjon,mint én.

269. c6560fb39d (válaszként erre: 267. - Realmuno)
2010. okt. 25. 21:38

Akkor az enyém már rojtos lenne :D :D

Ez valóban butaság.

268. peace21
2010. okt. 25. 18:01
sziasztok.én is szeretném megcsináltatni a műtétet mert nagyon zavar...kit ajánlanálok aki árban is elfogadható???!!!köszi:)
2010. aug. 29. 12:15
mit gondoltok,a punci valóban "szétmegy" a sok szextől?:S szerintem ez butaság...
2010. jún. 27. 19:37

Túl vagyok rajta. Nekem állami kórházban

(SE II: -n) csinálták. Szóval "csak" a hálapénz volt az ára! De annál sokkal kevesebb volt, mint Neked!

2010. jún. 14. 12:21
Mivel ezt álltalában magánklinikánál szokták csinálni, annyit adunk amennyit kérnek. 140.000 Ft volt nekem.
2010. jún. 9. 22:24
Most már tuti 22-én lesz a műtétem! Holnap kezdem a vizsgálatokat. Ti mennyi pénzt adtatok a műtétet végző orvosnak? Mi manapság ennek a műtétnek az "ára"?
263. gigszeresgirl (válaszként erre: 262. - AnciPanci)
2010. jún. 7. 20:01
Szia! Ezt általában ambulásan csinálják. Kb 1 óra az egész művelet, és utána otthon lábadozol 3 napig. Aztánmehetsz is dolgodra csak vigyázni kell rá egy kicsit.
2010. jún. 7. 10:56

Sziasztok!

Nekem 22-én lesz a műtétem. Ti meddig voltatok bent a kórházban? Nekem azt mondta a dokim, hogy 21-én kell befeküdnöm, és legkésőbb 26-án hazajöhetek. Az majdnem 1 hét!!!! Szerintem nagyon hosszú idő!

Van valami fontos dolog amit a kórházba magammal kell vinnem, mint szülésnél?

Köszi a válaszokat!

❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook