Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ingyen tankönyv fórum

Ingyen tankönyv (beszélgetős fórum)

2013. aug. 16. 15:25
Köszi,különben nem kaptam csekket,de sikerült elintézni
2013. aug. 16. 07:59

Akkor kapnád ingyen, ha már az évnyitóra a határozattal (rendszeres gyermekvédelmi támogatás) érkeznél!


Ezt el kellett volna már intézni, és ha kezedben lenne a határozat, akkor jogosult lehetnél ingyen tankönyvre és ingyen étkezésre!

2013. aug. 15. 21:31
Szerintem már csak a jövő tanévre tudod elintézni.
2013. aug. 15. 21:06
Ha csak szeptember végén születik meg a harmadik gyermek és egyébként nem áll fenn a jogosultság más okból kifolyólag akkor biztosan nem jár ingyen a tankönyv...viszont ezt az adott iskolában kell megkérdezni!Főleg ha eszerint nem lett kifizetve a csekk-gondolom lehet pótolni mert aki pl nem kapott csekket mert jogosult volt és ez azóta megszünt,az is később kapott mint a többiek és később is be lehet fizetnie de nem árt sietni vele...
2013. aug. 15. 20:41

Szerintem nem.

Tavalyi tanévben kellett leadni a papírt, és (nyilván) ez alapján küldték ki a csekket, illetve állapították meg a jogosultságodat, ha van.

Amúgy a csekket a mai nappal be kellett volna fizetni.

2013. aug. 15. 20:35
Ha év végén úgy adtad le a suliban csak akkor.
2013. aug. 15. 20:26
Egyet értek sz.erzsébettel. Ennek ez a módja. Sajnos nem fogod tudni elintézni.
2013. aug. 15. 20:17
Szia! Szerintem nem, főleg, hogy a tankönyvek befizetésének határideje ma járt le. Az ingyenes tankönyvekre való jogosultságot pedig igazolni kell a könyvek átvételekor, vagy rendszeres gyermekvédelmi támogatási papírral, vagy ha tartósan beteg a gyermek annak az igazolásával.
2013. aug. 15. 20:04
Az iskolatol nem kerdezted meg?
2013. aug. 15. 19:59

SZIASZTOK!

Szerintetek, ha szeptember végére várom a 3.gyermekem az iskolába el tudom intézni az ingyen tankönyvet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook