Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Informatikus segítségét várom! Sürgős! fórum

Informatikus segítségét várom! Sürgős! (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. aug. 10. 11:20

Jelszó változtatás, aktíav bejelentkezések törlése.

Átnézed az alkalmazásokat, törlöd ami nem kell!

2012. aug. 10. 11:20
Még valami: nem kattintani semmi videora, kétes linkre. Videok esetében vidd rá az egeret és ha nem ismert videoportál linkjét mutatja alól, akkor nem szabad rákattintani. A mostaniak már nagyon jól utánozzák a youtube-video kinézetet, de a link egyből leleplezi őket.
8. 36a26f5226 (válaszként erre: 5. - Anthico)
2012. aug. 10. 11:20
Ja igen! - ezt Hoxa is írta a minap valakinek.
7. c22ca7f12f (válaszként erre: 2. - 10ee523fed)
2012. aug. 10. 11:19
ez vírus.ott rontottad el, hogy megnyitottad, úgy is, hogy nemtudtad a videó eredetét.én csak youtube-os videót nyitok meg, mert azt tudom honnan van. semmi mást. nagyon meg kell nézni mit kapsz, mielőtt megnyitod.
2012. aug. 10. 11:19
Vagy bezárod a profilod, végleg, és létrehozol egy újat, és óvatosabb leszel.
2012. aug. 10. 11:19

2 eset lehet:


1: egy alkalmazásként fut a facebookodon. Ebben az esetben nézd meg, miket nem használsz és töröld azokat az Adatvédelmi beállításoknál.


2: beette magát böngésző bővítményként (Chrome és Firefox esetében). Itt attól függ, melyiked van és azon belül milyen tipusod. Az én firefoxomnál az Eszközök menü alatt a Kiegészítőknél láthatók a bővítmények. Egy ilyet keress: YouTube Premium Video (igazi, youtubehasonmás ikonnal). Ezt töröld!

2012. aug. 10. 11:18
Annyit tudsz tenni, hogy minden ismerősödnek írsz valamilyen úton-módon, hogy ne nyissák meg azokat az üzeneteket, amikben link van, és tőled megy, csak azt, amiben írott szöveg található. És te is töröld az ilyeneket.
2012. aug. 10. 11:16
Ehhez nem informatikus kell, ez nem számítógép hiba, hanem facebook vírus. A vírus meg rácsatlakozik az ismerőseid elérhetőségére, az üzenetekben, és úgy küld üzenetet a nevedben, hogy nem tudsz róla, és kártevő linkeket küld.
2012. aug. 10. 11:11
Az a gondom, hogy az egyik legnagyobb közösségi portálon (FB) ismeretlen eredetű török nyelvű videók terjedenke, ami úgy jön, mintha ismerősödtől kapnád, és az enyémről is átküldi ismerőseimnek! Mivel spamnak jelentik, és az én nevemben megy napról napra tiltanak! Érdekes módon mobilról, pedig mobilhozzáférhrtőségem sincs! Napi 100 db-ot is szétküld! Hogyan tudom megállítani?
2012. aug. 10. 11:07
Informatikus segítségét várom! Sürgős!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook