Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bankban dolgzók segítségét szeretném kérni egy dolgozatomhoz... Sürgős! :-( fórum

Bankban dolgzók segítségét szeretném kérni egy dolgozatomhoz... Sürgős! :-( (beszélgetős fórum)

8. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - Nicsnincs)
2010. ápr. 27. 15:51

Elküldtem emailben.

Remélem megfelel:)

2010. ápr. 26. 23:27

Sziasztok!


Igen, sajnos tapasztaltam, hogy sok mindentől függ, ma lejártam a lábam a városban, minden bankban bementem, ahova csak tudtam, de vagy sok mindent kérnének be az elbíráláshoz (ami nekem meg nincs, mert azt nem adtak a feladathoz), vagy egyáltalán nem tudnak pontosabbat mondani, mert ugye nem valós vállalatról/érdeklődőről van szó.


Kék irisz, előre is nagyon köszönöm a segítséged, írtam privátban a részleteket!!! Előre is ezer hálám!!!


Jó éjt mindenkinek!

2010. ápr. 26. 20:37

Szia!

Holnap csinálok neked egy kalkulációt. Van valami elképzelésed, vagy rám bizod?

2010. ápr. 26. 18:19
Az a baj hogy ez sok mindentől függ...
2010. ápr. 26. 16:09

szia

Hitelajánlatot szeretnék kérni egy (fiktív) vállalatnak beruházási célra. Sajnos eddig nem kaptam sehol, mert ilyen-olyan okok miatt nem adhatják ki, amit megértek, igazából nekem csak egy egyszerű kalkulációra lenne szükségem, hogy ha kér X hitelt a vállalat, akkor azt milyen időtávra, milyen kamattal, milyen feltételekkel kapja. Csak összehasonlítás céljából.

Tudsz segíteni?

3. a0c1361e44 (válaszként erre: 2. - Nicsnincs)
2010. ápr. 26. 14:01

Szia!

Az attól függ. Mit szeretnál tudni,

2010. ápr. 26. 13:53

sziasztok


Egy egyetemi dolgozatomhoz lenne szükségem segítségre, vállalati hitelezéssel kapcsolatban. Tud segíteni valaki???


Előre is nagyon megköszönöm!!!!

2010. ápr. 26. 13:52
Bankban dolgózok segítségét szeretném kérni egy dolgozatomhoz... Sürgős! :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook