Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Induljon a babaprojekt 2018 fórum

Induljon a babaprojekt 2018 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
6143. Klaudia20 (válaszként erre: 6142. - Vituli)
2019. jan. 21. 06:57

Nálunk más probléma is van. De kb 4 hónap telt el azóta. Egyébként meg 21 hónap összességében.


Nálam se a pajzsmirigy, se PCO. Csak IR.

És én sem gondoltam volna, hogy ez van.

Az volt furcsa, hogy egy részt nem tudtam fogyni, nem voltam túl jól, se testileg se lelkileg, plusz a hormonpanelnél az fsh duplája, majd 3xosa lett az lh nak egy év leforgása alatt.

Már AMH t is csináltattam, mert azt hittem korai petefészek kimerülésem van. De az is rendben volt.

Mint utóbb kiderült ezt is az IR okozta.


Bocsi ha érthetetlen vagy hibás, de buszon ülök, szar így írni 😆

6142. Vituli (válaszként erre: 6141. - Klaudia20)
2019. jan. 21. 05:42
Párosul más betegséggel neked az Ih?Tényleg még arra kiváncsi vagyok,már megvolt a cukorterhelés csak az eredmény 3 hét még arra várok de lassan felhívom a dokimat hogy mi lett az eredmény.Azért sem gondoltam rá először mert általában együtt jár a pajzsmirigy és a Pcos-sel de azzal nálam nincs baj.Mióta kiderült ez nálad azóta mennyi idő telt el hogy nem jött össze?
6141. Klaudia20 (válaszként erre: 6124. - Vituli)
2019. jan. 21. 05:32

Nálam nem progi hiány miatt volt barna, hanem az inzulin rezisztencia miatt.

Szeptemberbe derült ki az IR, azóta diétázok, és a mensi előtti 3-6 nap barnázás lecsökkent először 2 napra, majd egy napra, legutóbb fél napos volt már csak.

Azelőtt meg még progi pótlással sem javult 😐

Érdemes 3 pontos cukor inzulin terhelést csináltatni, nődoki tudja kiírni a beutalót.


És Lányok, ez mindenkinek szól....amitől a hátamon felállt a szőr mindig, de most én is ezt mondom.

Akinél már egy éve nem jön a baba, ott a párotokat is meg kell nézetni! Semmi extra, csak adja le a mintát és kész. Tudom, hogy a pasik ilyen nem tudom milyen ügyet csinálnak belőle, de higgyétek el, hogy a próbálkozok nagy százalékánál ott is gond van sajnos.


Drukolok mindenkinek🍀🍀🍀🍀

6140. Ficike (válaszként erre: 6136. - Ancsika000)
2019. jan. 20. 20:57
Köszönöm szépen Ancsika000! Biztatoan hangzik! :)
6139. nikky21
2019. jan. 20. 19:37

Sziasztok a tf3 7,24 pmol/L az eredmény. Ez nem túl magas?


3,80-6,00 van irva a referencia tartomanyhoz. Lehet attól baba?

6138. Vituli (válaszként erre: 6133. - Krizsanevi)
2019. jan. 20. 19:35
Én is gondoltam a plusz e és d vitamin bevitelre mindkettőnknél Bár én szedem most a Trimesztert lehet az is elég.
2019. jan. 20. 19:04

Én Gravidát szedek. Előtte Jutavit terhes vitamint szedtem. Azóta a ciklusaim 30 naposak voltak (most kíváncsi leszek, higy mennyi lesz). Előtte volt, hogy 36 is. Abban van E vitamin.

A férjemnek is tálaltam, hogy kellene E, D vitamint szednie meg egy kis folsavat, hogy támogassuk a kis katonákat is. Mondjuk nem tudom, hogy ezekből mennyit kellene szedni neki.

Nekem pedig eddig nem jött meg, egész nap vártam. A hasam meg görcsölget.

6136. Ancsika000 (válaszként erre: 6131. - Ficike)
2019. jan. 20. 18:55
Barátnőmnek volt valami olyasmi, hogy nekik sem akart a baba jönni. Az egyik nőgyógyász írt neki valami baci vagy gomaellenes cuccot. Utána az első hónapban összejött nekik.
6135. Ficike (válaszként erre: 6133. - Krizsanevi)
2019. jan. 20. 18:00
400as e vitamin a baba projekt előtt már egy évvel.Tehat már 3 éve szedem. Mégsem volt még egy pozi tesztem sem. Nem tudom megmondani mennyire használ. De hinni szeretnék benne.
6134. birebora
2019. jan. 20. 17:49

Hali Lányok!


Nem vagyok érintett, de kívánok mindenkinek boldog babavárást!:)

2019. jan. 20. 17:39
Sziasztok! Nekem is megjött :( most elkezdtem E vitamint is szedni, szedi ezt valaki? Vastagítja a méh nyálkahártyát. Arra gondoltam, talán októberben ezért nem tudott megtapadni 😑
6132. Ficike (válaszként erre: 6131. - Ficike)
2019. jan. 20. 12:12
Huh bocsi hogy ilyen hosszú lett XD
6131. Ficike
2019. jan. 20. 12:11
Sziasztok csajok! Boldog Új évet mindenkinek! Kicsit eltűntek megint. Az oka a sok új negatív tapasztalat. Nem szerettem volna mások hangulatát lehuzni. Újabb fejlemények nálunk: a napokban derült ki, hogy nem csak páromnak de nálam is van baci. Ami számomra nem volt meglepő csak felhuzott mert az orvosok 3 antibiotikumot nyomattak szegény férjembe 2 hónapon belül, de velem nem akartak semmit. Sött. Ez a baci úgy derült ki nálam h rakszuresen voltam szeptemberben. Most kaptuk ki az eredményeinket. Hosszú lenne leirni de még engem nézték hülyének hogy miért nem szedtem gyógyszert, holott 3x is kérdeztem. A másik hogy nyugodtan szexeljunk nem kell védekezni mert ritkán kapható el, ehelyett a jó öreg pingpong elojott.. Érdekes. Uh nem kicsit beragtam az orvosokra.Foleg hogy közben olyan tüneteim voltak h így sem esett le nekik... Egyetlen pozitívum hogy a prolaktinom végre rendben van. Sött normál érték alatt, amit kicsit megint furanak érzek de nem baj orvos válasza az jó! Kíváncsi lennék itt közületek volt e valaki hasonló cipőben hogy bacik miatt nem jött a baba, de miután antibiotikumot kaptak már jött is a lurkó. Valaki járt hasonló cipőben mint mi? Vagy esetleg mostanság? 2 éve várunk.. Édes kettesben minden hónapban időben vagyunk,sött tartunk 2 nap szünetet is, és utanna is együtt vagyunk mikor nincs ovu, csak kicsit nagyobb szünetekkel,van ovum, szedunk mindketten vitaminokat is amiket kell. Nyugodtan fekszek aktus után, vagy bealszok vagy 2 ora minimum amit párnával a fenekem alatt töltök vizszintesben az ágyon. Figyelünk a higieniara is, hiába a baci nem értjük hogyan jön... Évek óta nem használok tampont se. Meg van az anyagi háttér és a kapcsolatunk is stabil és tele szerelemmel. Munkahelyen mindkettőnknek stresszes de igyekszünk ezen is lazítani. Adjátok kérlek tanácsot...nekem már csak az atjarhatosagi és egy endokrinologus jut eszembe...
6130. tyityu (válaszként erre: 6128. - Vituli)
2019. jan. 20. 08:51
Sajnalom ☹️
6129. Ancsika000 (válaszként erre: 6128. - Vituli)
2019. jan. 20. 08:06

Nagyon sajnálom :(

Azt hiszem egy cipőben járunk. Nekem is 1-2 órán belül meg fog :( Eléggé görcsölök.

6128. Vituli
2019. jan. 20. 07:15
Annyira nem lepődtem meg hogy reggel megjött :-(
6127. Zokniszörny (válaszként erre: 6119. - Ancsika000)
2019. jan. 19. 11:57

Hát csak az a lényeg, hogy kicsit tovább maradjanak bent, ne folyjanak ki egyből.

Amúgy nekem progeszteronhiány miatti rendszertelen menzesznél (már volt, hogy 50 napra se jött meg) az életmódváltás segített: beiktattam a rendszeres sportot, fogytam 10 kilót. Akkor még nem próbálkoztunk, de most könnyen teherbe estem.

A másik, ami még segíthet, az a cickafarkfű tea, ezt az ovuláció előtt kell inni (menzesz alatt nem szabad, mert erős vérzést csinálhat). Elvileg segíti a teherbeesést, bár aki hormonális kezelésen vesz részt, az saját szakállára ne kísérletezzen vele.

Hajrá csajok! Szurkolok nektek :)

6126. Vituli (válaszként erre: 6125. - Ancsika000)
2019. jan. 19. 11:19
:-(
2019. jan. 19. 10:20

Nah, én ma is csináltam egy tesztet, nem bírtam magammal. Bár nem első pisiből 15-öset, de negatív lett. Szerintem úszott ez a hónap is. :(

Az ovum vagy épp 14 vagy 12 napja volt. Vacillálok, higy melyik lehetett,mert lh tesztet nem csináltam. De szerintem még, ha később is volt az ovu, akkor is mutatni kellene már valamit.

6124. Vituli (válaszként erre: 6120. - Ancsika000)
2019. jan. 19. 08:59
Voltam hormonvizsgálatot é rendben van a progeszteron.Ez inkább azzal van összefüggésben milyen vastag a méhnyálkahártya.A barnázás kisebb erek elpattanása ami gondolom azért lesz barna mire kiér mert nem nagy mennyiségű vér.Így kezdődik nekem,de egyébként sem szokott sok lenne maga ha megjön.Én már azon is gondolkoztam hogy van akinek segít egy egészségügyi küret,lehet nekem nem válik le rendben aminek le kell és nem alkalmas a beágyazódásra a méhem persze ez az én fikciom,és párszor már megdöltek az elképzeléseim :-D
6123. tyityu (válaszként erre: 6118. - Vituli)
2019. jan. 19. 08:56
Sajnalom, de talan meg nem jelent rosszat. Mig nem jon meg sosem lehet tudni.
6122. tyityu (válaszként erre: 6114. - Ancsika000)
2019. jan. 19. 08:55
En sosem emelem meg a csipomet, viszont aktus utan kb 15 percig nem kelek fel. Aztan oszinten szolva mindig gyorsan lezuhanyozok, en igy erzem jol magam. Lent is megmosom magam, vigyazva, hogy azert a huvelyembe ne menjen a viz. Ennek ellenere teherbe estem.
6121. Babyboo34 (válaszként erre: 6120. - Ancsika000)
2019. jan. 19. 08:35

Tudtommal a mensi előtti barnázás progeszteron hiányra utal.

Nekem is volt minden hónapban, ezért is kellett szednem a 15.hétig a + teszt után.

6120. Ancsika000 (válaszként erre: 6118. - Vituli)
2019. jan. 19. 07:01

Sajnálom! :(

Te szoktál előtte barnázni? Én hírből sem ismerem a barnázást, csak elképzelni tudom. Ha nekem megjön, akkor rendesen pirosan jön meg.

Drukkolok, hogy történjen valami csoda!

2019. jan. 19. 06:59

Tegnap én is olvastam ezt a hasra fordulás dolgoz. Érdekes, hogy eddig sehol sem láttam. Minden esetre tegnap hasra fordultam. Én sem szoktam utána már mászkálni csak feküdni.

Nah, mindegy, kipróbáljuk ezt is :)

6118. Vituli
2019. jan. 19. 06:49
Én elkezdtem barnázni szóval nekem napokon belől megjön :-(
6117. Babyboo34 (válaszként erre: 6114. - Ancsika000)
2019. jan. 18. 20:37

Én egyszerűen azt csinaltam h nem mentem ki se mosdóba, meg fel se keltem, alvás jött, a kis katonák meg odabent versenyezhettek.


Bár így h sikerült elcsípni Lh-val az ovulációt d.u, így a sikert tuti h az éjjel 1-es sex hozta meg előtte. Így Kb 14-19 órát időzhettek.

S épp ezt beszéltük a pozi teszt után férjemmel h mekkora esélye lehetett a kislányra, mert ugye a fiúk gyorsabbak de hamarabb kiesnek, lányok lassabbak de tovább élnek. De szerintem szerencse kell hozzá ki a nyerő.

6116. Babyboo34 (válaszként erre: 6111. - Vituli)
2019. jan. 18. 20:31

Azt olvastam meg a dokim is mondta h segíti a teherbeesést, meg az E vitamin is.

Az inofolic 9000 körül van. A mio inositol por meg 7000ft, igaz azt a kanállal kell beletenni az innivalóba, nincs kiadagolva mont az inofolic.

Viszont tovább is elég.

Több véleményes oldalt olvastam h jó hatása volt a terhességhez.


[link]


Mindkét babánál 1-1 tégellyel vettem, s már terhesen használtam el.

E vitamint meg 400-asat szedtem napi 1-et.


LH tesztet illetőleg meg én is azt olvastam h a 10-es nagyon érzékeny így fals pozi eredményt ad, a 25-ös meg későn mutathatja az ovut.

6115. Zokniszörny (válaszként erre: 6114. - Ancsika000)
2019. jan. 18. 19:48
Ez a hiedelem asszem a gravitáció segítő erején alapszik. Nem tudom, van-e tényleges gyakorlati haszna, de valamennyit lehet, hogy számít :) ártani nem árthat, bár akkor már szerintem pihentetőbb hasra fordulni.
2019. jan. 18. 19:34
Azt akarom kérdezni, hogy szerintetek aktus után a csípő megemelése mennyit ér? Vagy egyáltalán ér-e valamit, vagy mítosz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook